gryonline-puzzle.pl gryonline-puzzle.pl ikona puzzle online ikona gry online ikona ubieranki ikona gry dla dziewczyn ikona gry dla chłopców

Gry Monster High ikona gry kraina lodu

Serwis gryonline-puzzle.pl tym razem proponujemy gry dla dziewczynek z bohaterkami Monster High. Monster High to przede wszystkim dobrze nam znane laleczki, którymi uwielbiają bawić się nasze dziewczynki. To również serial i filmy pełnometrażowe (Nowy upiór w szkole, Upiorki rządzą, Wampigorączka piątkowej nocy, Upioryż: miasto strachu oraz inne) dostępne na DVD. To również księżki i komiksy, specjalne czasopisma. Popularność sprawiła, że bohaterowie tych bajek dostępni są obecnie na wszelkiego rodzaju artykułach papierniczych (zeszytach, torbach), na ubraniach. To również proste gry online - ubieranki, gry fryzjer, makijaż, lekarskie, manicure, randki, całowanie. Bohaterkami gier są dobrze znane naszym dziewczynkom bohaterki, potomkinie różnych popularnych straszydeł. W wielu propozycjach występuje Draculaura, która jest wiekową wampirzycą wegetarianką. Spotkacie tutaj także córkę potwora Frankensteina czyli Frankie Stein. Ubierzecie Abbey Bominable, która jest córką straszliwego potwora Yeti. Cleo de Nile, Ghoulia Yelps, Lagoona Blue, Catty Noir, Jinafire Long oraz wiele innych bohaterek.

Gry Monster High - poznajmy Straszyciółki

Na pierwszy ogień idzie Frankie Stein. Nasza Frankie jest córką strasznego potwora doktora Frankensteina. Potwór ten pierwszy raz pojawia się w powieści Mary Shelley. Wygląd Frankie jest wzorowany na pierwowzorze. Ciałko naszej dziewczyny jest pozszywane i poskręcane na śrubki. Części ciała mają tendencje do odpadania i gubienia się. Jej skóra jest trupio zielonkawa. Frankie Stein została stworzona przez ojca potwora i na początku bajki ma ledwie 15 dni, stąd bierze jej się słodka naiwność. Z usposobienia przyjazna i waleczna, nie tracąca wiary w dobry obrót spraw.

Gry Monster High - poznajmy Draculaurę

Nadobny hrabia Dracula jest ojcem naszej Straszyciółki. Jek wiek szacuje się na 1600 lat, to bardzo dużo. Nasza bohaterka jest wampirem, ale wampirem wegetarianką. Samo słowo "krew" wzbudza się w niej reakcje drastyczne - wampirzyca traci przytomność. Jeśli chodzi o wygląd to jej ulubione kolory to czerń i róż. Usta dziewczyny opatrzone są parą wampirzy kłów, ale nie są one straszne. Jej wybrankiem serca jest Clawd Wolf.

Gry Monster High - kilka słów: Ghoulia Yelps

Nasza niebieskowłosa Ghoulia jest szesnastolatką, choć nie wygląda jest zombiaczkiem. Jeśli już mowa o wyglądzie Ghouli, to tak jak wspomniano jej długie włosy są koloru niebieskiego. Ghoulia jak na prawdziwego zombi przystało, często przyjmuje zgarbioną postawę. Jej nogi, no niestety, nie wyglądają zgrabnie a wręcz na odwrót, poza tym nasza zombi porusza się w sposób charakterystyczny dla swojego gatunku, czyli powoli, niezgrabnie. Charakterystycznym elementem jej wyglądu, oprócz włosów, są okulary. Ghoulia, trzeba Wam wiedzieć, uwielbia czytać, jest wręcz molem książkowym. Stąd opinia o niej jako o najmądrzejszej uczennicy w Monster High. Dziewczyna z natury jest nieśmiałym upiorkiem, dlatego jej najlepsza przyjaciółka Cleo de Nile potrafi potraktować ją w dość niesympatyczny sposób, ale nasza Ghoulia potrafi wiele wybaczyć Cleo. Gry online zawierają kilka propozycji, gdzie główną bohaterką jest nasza Ghoulia Yelps.

Gry Monster High - Cleo de Nile - mumia z klasą

Czy wiecie w jakim wieku jest nasza wytworna królowa Cleo? Otóż ta dziewczyna chodzi po naszym świecie już 5843 lata, ależ jest wiekowa. Cleo była ongiś normalsem, takim jak Ty i ja, ale na skutek spisku, ona i jej rodzina zostali zmumifikowani. Do mumifikacji użyto zaczarowanych bandaży i tak narodziła się nasza Cleo de Nile królowa Monster High. Musicie wiedzieć, że Cleo należy do Potworniarek a właściwie jest ich kapitanką. Trzeba przyznać, że dziewczyny znają się na tańcu i akrobacjach. Cleo de Nile jak na królową przystało jest apodyktyczna, władcza, zachłanna na komplementy. Swoją najlepszą przyjaciółkę Ghoulię Yelps, o której wspomniano powyżej, czasami traktuje jak osobistą służbę. W póżniejszych odcinkach bajki jej wizerunek ulega ociepleniu. Jej postać zostaje ukazana w lepszym świetle. Cleo okazuje się być przyjacielską i opiekuńczą mumią.