gryonline-puzzle.pl gryonline-puzzle.pl ikona puzzle online ikona gry online ikona ubieranki ikona gry dla dziewczyn ikona gry dla chłopców

Ubieranki Kraina lodu ikona ubieranki

Serwis gryonline-puzzle.pl serdeczne zaprasza do zapoznania się z szerokim wyborem gier dla dziewczyn. Tym razem przedstawiamy Ubieranki Kraina lodu. Bajka Frozen czyli po polsku Kraina lodu opowiada o głębokiej siostrzanej miłości. Dwie królewny, starsza o imieniu Elsa zostaje obdarzona niezwykłą, czarodziejską mocą władania urokami zimy. Elsa potrafi wyczarować śnieg i lód, wznosi lodowy pałac i powołuje do życia sympatycznego bałwanka Olafa oraz groźnego strażnika olbrzyma. Z kolei druga z sióstr Anna to wesoła, odrobinę naiwna dziewczyna. Anna poznaje księcia Hansa i natychmiast pragnie wyjść za niego za mąż. Cała sytuacja rodzi konflikt pomiędzy siostrami. A to dopiero początek wielkiej, okraszonej pięknymi piosenkami przygody. W tej sekcji ubieranki Kraina lodu odkryjecie zatem gierki z bohaterkami filmu. Ubierzemy Elsę i Annę. Halloween, ślub, wypad na plażę, zimowy dzień i wszelkie inne okazje są dobrym powodem do przebieranek. Czasami naszym siostrom będą towarzyszyć inne księżniczki dobrze znane z bajek. Ariel, Roszpunka, Śnieżka, Kopciuszek, Aurora one również uwielbiają zmieniać fatałaszki i stroić się. Zapraszam do zabawy.

Ubieranki Kraina Lodu online

Przed Wami pierwsza porcja gierek z naszymi sympatycznymi siostrami. Dziewczyny uwielbiają się przebierać, księżniczki z bajki również występują w różnych strojach. A czy pamiętacie jak piękny strój wyczarowała Elsa, gdy uciekła w góry i wzniosła lodowy pałac? A suknię balową Anny? Przypomnijmy sobie zatem, odrobinę fabułę filmu. Bajka zaczyna się od sceny obrazującej wydobywanie lodu. W pierwszych minutach poznajemy najpierw malutkiego Kristoffa i reniferka Svena. Obaj wyglądają rozkosznie. Gdy piosenka dobiega końca przenosimy się do zamku w królestwie Arendelle. Tam poznajemy malutką Annę i Elsę...

Ubieranki Kraina Lodu

Poznajemy siostry. Ania nakłania siostrę do zabawy w użyciem jej magicznych umiejętności. Tutaj po raz pierwszy pojawia się bałwanek Olaf, ale jeszcze nie ożywiony magiczną mocą. W trakcie zabawy dochodzi do nieszczęśliwego wypadku. Malutka Ania zostaje ugodzona w główkę lodową drzazgą. Król i królowa Arendelle, rodzice sióstr szukają pomocy u tajemniczych stworzeń w ciemnym lesie. Tam pośród głazów pojawiają się kamienne trolle. Władca trolli, jednocześnie czarodziej ratuje Anię, usuwa również całą magię, również wspomnienia związane z magiczną mocą Elsy. Od tej pory dziewczynki żyją w izolacji. Tak ma być lepiej, bezpieczniej. I tak mijają im lata. Gdy ta bolesna rozłąka staje się codziennością, rodzice sióst wypływają w podróż morską. Gwałtowny sztorm pochłania malutki okręt. I tak Królestwo Arendelle zostaje bez władców, a siostry bez rodziców.

Ubieranki Kraina Lodu - gry online

Mijają kolejne lata i nasza Elsa osiąga wiek, który pozwala jej zasiąść na tronie Arendelle. Ania jest zachwycona perspektywą spotkania z innymi ludźmi w trakcie balu koronacyjnego, biega i śpiewa radośnie. Finałem jest stłuczka z koniem księcia Hansa. Dziewczyna jest niebywale zauroczona urodą i manierami księcia. Życie w izolacji sprawiło, że dziewczyna jest odrobinę naiwna - czemu daje dowód decydując się na zamążpójście z księciem Hansem - o czym później. Z kolei Elsa przeżywa rozterki, obawia się ujawnienia tajemnicy o jej magicznych uzdolnieniach. W trakcie koronacji udaje jej się, na tyle kontrolować swoją moc, że nikt nie zauważa szronu pokrywającego insygnia władzy. Po koronacji odbywa się uroczysty bal na który została zaproszona arystokracja Arendelle oraz najznamienitsi goście z okolicznych królestw.

Ubieranki Kraina Lodu - przebieraj do woli

Na balu obie siostry, wreszcie po latach rozłąki, mogą stanąć twarzą w twarz. Początkowo spotkanie przebiega w przyjemnej atmosferze, ale strach Elsy o bezpieczeństwo siostry bierze górę na wszelkimi pozostałymi uczuciami. Ten strach przeradza się w chłód którym obdarowuje siostrę. Zrażona Anna odnajduje pocieszenie w ramionach Hansa. Zauroczenie nie mija i gdy Hans po kilku godzinach znajomości prosi o jej rękę, Anna odpowiada twierdząco. Gdy z tą radosną nowiną przybywają poinformować nową królową, ta odmawia im swojego błogosławieństwa. Pomiędzy siostrami dochodzi do gwałtowanej, ognistej wymiany zdań w trakcie której moce Elsy zostają obnażone w całej krasie.