gryonline-puzzle.pl gryonline-puzzle.pl ikona puzzle online ikona gry online ikona ubieranki ikona gry dla dziewczyn ikona gry dla chłopców

tytuł gry: gry online pad kotek opieka - Kitty Grooming Salon 2

instrukcja gry: gry online pad

Instrukcja gry online - kotek opieka Kitty Grooming Salon 2.

Instrukcja jak grać: Wciśnij "PLAY. Gra umożliwia wyłączenie muzyki - ikonka po prawej na górze. Pasek pozwala regulować głośnością. Wybierz kotka, możesz wybrać białego, czarnego, brązowego kotka, lub innego. Gdy już dokonasz wyboru, naciśnij "next". Potem okazuje się, że nasz pupilek jest brudny i należy go umyć. Wyszoruj kotka gąbką. Steruj myszką i pokryj pianką całą sylwetkę kotka. Na górze po prawej pojawia się pasek postępu. Pasek postępu w trakcie mycia wypełnia się. Gdy pasek wypełni się, pojawia się przed Tobą kolejne zadanie. Po wyszorowaniu sierści kotka, należy go opłukać strumieniem wody z prysznica. Potem suszymy futerko kotka za pomocą suszarki. Następnie czeszemy za pomocą szczotki. Gdy futerko kotka jest czyściutkie, bierzemy się za jego ząbki i pazurki. Na koniec wybieramy nakrycie głowy, obrożę i chusteczkę pod szyjką.

opis gry: gry online pad

Opis gry online - zaopiekuj się kotkiem Kitty Grooming Salon 2.

Gra jest klasyczną grą o opiece nad zwierzątkiem. Tutaj bohaterami gry są kotki. Możemy wybrać sobie pupilka, którym chcemy się zaopiekować. Myjemy, go, czeszemy, przycinamy pazurki. Na koniec pojawiają się elementy ubieranki. Wybieramy nakrycie głowy, obrożę i chustę.