gryonline-puzzle.pl gryonline-puzzle.pl ikona puzzle online ikona gry online ikona ubieranki ikona gry dla dziewczyn ikona gry dla chłopców

tytuł gry: gry online pad kotek opieka - Horse Grooming Salon 3

instrukcja gry: gry online pad

Instrukcja gry online - konik opieka Horse Grooming Salon 3.

Instrukcja jak grać: Wciśnij "PLAY. Pojawia się okienko wyboru konika. Wybierz rumaczka, który najbardziej Ci odpowiada. Możesz zaopiekować się jednorożcem. Gdy już się zdecydujesz wybierz "Next" i "Play". Twoim oczom ukaże się Twój konik. Rumaczek zjadł śniadanko i troszkę się zapomniał. Musisz posprzątać kupki leżące między jego kopytkami. Gdy tego dokonasz, proszę wciśnij "Next" i "Play". Naszego konia męczą muchy. Proszę pozbądź się ich. Następnie dostajesz do rączek gąbkę. Steruj myszką i wypucuj całego konika. Jak widzisz na górze pojawia się pasek postępu oraz zbierasz monetki, za które będziesz mogła odblokować konika obecnie zablokowanego z ikonką kłódeczki. Gdy konik jest pokryty pianą, należy go opłukać. Steruj myszką i umyj konika. Nasz rumaczek jest mokry wytrzyj go ściereczką. Jest teraz czyściutki, czyż nie wygląda ślicznie?

Gry online - zaopiekuj się koniem, zagraj w Horse Grooming Salon 3.

Gdy nasz wierzchowiec jest już czyściutki i śliczny należy wysuszyć jego sierść. Steruj myszką wysusz suszarką grzywą i ogon konika. Potem wyczesz sierść naszego pupila. Bądź szybka to zarobisz sto monet, będziesz wolniejsza nie będzie stówki. Szczoteczka do zębów w dłoń, czyli myjemy ząbki naszemu konikowi. Kolejne zadanie jest nieco trudniejsze. Musisz oczyścić kopytko z kamyczków. Wskazuj myszką kamienie i usuwaj je z kopytka. Wymień podkowę i załóż nową. Uczyń to samo z drugą, trzecią i czwartą nogą. Potem strzyżenie i szczepionka strzykawką. Nakarm konia jabłuszkami i daj pić z wiaderka. Kolejne zadanie to - musisz odkryć gdzie konik lubi być głaskany . Przytrzymaj lewy przycisk myszy i steruj po sylwetce konia. Następnie ubierz konia. Wybierz "Show" możesz wydrukować obrazek, lub zagrać ponownie - wybierz "Replay".

opis gry: gry online pad

Opis gry online - zaopiekuj się konikiem lub jednorożcem Horse Grooming Salon 3.

Zostajesz właścicielką konia tudzież ślicznego jednorożca. Poprzedni właściciel nie spisał się, Twój nowy pupilek jest zaniedbany i wymaga wielu zabiegów pielęgnacyjnych. Zajmij się nim i zbieraj monetki, aby odblokować kolejne zwierzęta do opieki.