gryonline-puzzle.pl gryonline-puzzle.pl ikona puzzle online ikona gry online ikona ubieranki ikona gry dla dziewczyn ikona gry dla chłopców

tytuł gry: gry online pad Weterynarz - Learning Pets Doctor

instrukcja gry: gry online pad

Instrukcja gry online - początkujący weterynarz Learning Pets Doctor.

Uwaga! Gra jest na czas, należy szybko wykonywać czynności. Wybierz "Play". Przed Tobą pierwszy wybór. Czy zajmiesz się ptaszkiem Jojo, kotkiem Kiciusiem, czy pieskiem Tomem. Wybierz zwierzaczka i wciśnij "play". Następnie wybierz pierwszą planszę "stage 1". Nasz zwierzaczek jest nieźle pokiereszowany. Wybierz jedną z opcji po lewej i kieruj się instrukcjami graficznymi. Przykładowo szczypczykami wyciągnij wszystkie drzazgi. Kurzajki pozamrażaj specjalną pastę. Wszystkie czynności należy wykonywać w miarę sprawnie, ponieważ odliczany jest czas. Gdy wykonasz wszystkie czynności pojawia się plansza "good job" czyli "dobra robota". Na dole wybierz opcję "next level", aby przenieść się do kolejnego poziomu.

gry online - drugi poziom Learning Pets Doctor.

Stage 2 czyli poziom drugi wygląda podobnie do pierwszego. Zadanie jest na czas i jest troszkę trudniejsze od pierwszego. Nakładamy plasterki na ranki, leczymy podkrążone oczęta, zajmujemy się płucami naszego zwierzaczka. Na głowę kładziemy zimny kompres - ten niebieski woreczek. Cały czas należy obserwować pojawiające się instrukcje i podpowiedzi.

gry online - stage 3 i 4 czyli poziom trzeci i czwarty.

Poziom trzeci nie jest trudniejszy od drugiego. Szybciutko szczoteczką czyścimy futerka naszego podopiecznego. Potem dajemy mu pastylkę i zjadamy brzydkie bakterie. Zastrzyczek i nasz pupilek jest szczęśliwy. Poziom czwarty to prosta ubieranka. Wybieramy zabawkę dla naszego zwierzaczka, sukieneczkę i nakrycie główki. Na koniec możemy zagrać ponownie, wydrukować obrazek, albo zrobić screenshota.

opis gry: gry online pad

Opis gry online - zaopiekuj się ptaszkiem, kotkiem i pieskiem.

W tej grzy zostajesz weterynarzem w niewielkiej klinice dla zwierząt w urokliwym, niewielkim miasteczku. Twoimi pierwszymi podopiecznymi są: ptaszek Jojo, kocurek Kicuś oraz wesoły piesek Tom. Nasze maluchy wpadły w niezłe tarapaty i musisz im pomóc. Sięgasz do torby z akcesoriami i działasz. Gra to klasycza "opieka zwierząt".