gryonline-puzzle.pl gryonline-puzzle.pl ikona puzzle online ikona gry online ikona ubieranki ikona gry dla dziewczyn ikona gry dla chłopców

Gry online i puzzle dla dzieci

Proponowane Gry Monster High gry online pad

Sprawdź nasze gry z bohaterkami Monster High. Zadbajmy o włosy i twarz Cleo de Nile, wyskoczmy na piżamówkę u Frankie Stein. Zajmijmy się ząbkami Draculaury.

Może zainteresują Cię również ubieranki, gry makijaż, lekarskie, fryzjerskie, romantyczne randki z bohaterkami Monster High.

gry online:gry online pad

Gry online Monster High

Monster High to marka rozpoznawana przez wszystkie dziewczynki w naszym zacnym kraju, to seria laleczek, ale również bajki, seriale i filmy. Odkryjecie tutaj propozycje do ogrania, bohaterkami są straszyciółki ze szkoły Monster High. Spotkacie się tutaj z wampirzycą wegetarianką czyli Draculaurą, Frankie Stein gubiącą fragmenty swojego ciała, wiekową mumią, pewną siebie Cleo de Nile, nieśmiałą lecz niezwykle mądrą Ghoulią Yelps. Wiele propozycji to fajne ubieranki w których stroimy nasze modelki w naszym unikalnym stylu. Jeżeli Wasze córeczki uwielbiają zabawę w lekarza, to również z bohaterkami Monster High będą miały okazję pobawić się w dentystę, przeprowadzić okazję albo zająć się zaawansowaną ciążą.

Poniżej kilka proponowanych gier online - Monster High.