Piosenki dla dzieci teledyski kołysanki

Piosenki dla dzieci teledyski, kołysanki, wyliczanki

Piosenki dla dzieci
podstrony:

kaczuszki ikona play

Zapraszam do posłuchania znanych i uwielbianych przez dzieciaczki Kaczuszek. Ta piosenka dla dzieci rozrusza każdego ponuraka. Kaczuszki to skoczna melodia i nieskomplikowany tekst, czyli idealny utwór do podrygiwania.

Mucha W Mucholocie ikona play

Posłuchajcie całej piosenki dla dzieci o tym jaka nasza pani Mucha wystrojona niczym dama z paryskiego domu mody leci sobie do Krakowa w odwiedziny do rodziny. To będzie długi lot, ale Mucholot daje radę.

Mam tę moc ikona play

Chyba nie ma już dziecka, które nie widziało tej fantastycznej bajki. Kraina Lodu jest okraszona wieloma naprawdę wyśmienitymi piosenkami. Mam tę moc - śpiewa świeżo upieczona królowa Arendelle Elsa, która wzburzona po koronacji ucieka z pałacu udaje się na Lodowy Wierch. Tam pośród górskich szczytów buduje swój własny, piękny lodowy pałac. Śpiewa, że jest wreszcie szczęśliwa i wolna, choć czuje się również samotna. Piosenki dla dzieci zapraszają również do obejrzenia całej bajki online.

Piosenki dla dzieci online

Powyżej znajduje się kilka pierwszy propozycji. Na stronie będą, oczywiście, sukcesywnie pojawiały się kolejne piosenki dla dzieci teledyski. Postaramy się, aby były to piosenki zróżnicowane pod względem tematycznym mam tutaj na myśli, kołysanki, wyliczanki, skoczne melodie, jak i piosenki z wielu popularnych bajek i kreskówek. Żywię nadzieję, że każdy z naszych, ukochanych milusińskich odkryje dla siebie coś wyjątkowego, czyli piosenkę do której będzie wracał niemal każdego dnia. Piosenki dla dzieci to sekcja strony gryonline-puzzle.pl - zapraszam zatem również do innych sekcji witryny - bajki online, kolorowanki z bajek malowanki do wydruku.

Urodzona księżniczka ikona play

Piosenka "Urodzona księżniczka" pochodzi ze wstępu do bajki Barbie Akademia Księżniczek. Jeżeli spodobała Ci się piosenka, może masz ochotę dowiedzieć się czy Blair została księżniczką?

Po raz pierwszy widzę blask ikona play

Piosenka dla dzieci "Po raz pierwszy widzę blask" pochodzi z bajki Zaplątani.. Roszpunka i Flynn docierają wreszcie na pokaz lampionów. Wspólna podróż okazuje się być początkiem ich wielkiej miłości.

Krówka Muuwka ikona play

Dziecięce Przeboje prezentują nowy teledysk do swojej piosenki dla dzieci o tytule "Krówka Muuwka". Z uwagi na powtarzający się tekst i prostą melodię ta piosenka zdecydowanie dedykowana jest dla maluchów.

Tra La La Dla Mamy ikona play

Niech nasze mamy posłuchają piosenki Konkursiaki – Tra La La Dla Mamy. Ciekawe czy wszystkie dzieciaczki tak myślą o swoich mamusiach?

Serce zimne jak głaz ikona play

Piosenka dla dzieci Serce zimne jak głaz pochodzi z bajki Dzwoneczek i Bestia z Nibylandii. Jelonka poznaje dziwne stworzenie, nadaje mu imię Mruk. Posłuchajcie piosenki i poznajcie rozterki naszej sympatycznej wróżki zwierzęcej.