Puzzle Dobry Dinozaur online dla dzieci

obrazek z logo puzzle

puzzle online Dobry Dinozaur - Arlo i Bąbel

Puzzle online z bajki dla dzieci Dobry Dinozaur. Uwielbiacie przygody o dinozaurach to ta propozycja jest dla Was. Arlo i Bąbel to bohaterowie tej sympatycznej bajki dla dzieci.

ilość: 24 ikona puzzla

Arlo i Bąbel obserwują rój świetlików. Przyjaciele są bardzo zachwyceni świecącymi w ciemnościach nocy robaczkami.

ilość: 35 ikona puzzla

Tym razem ponownie widzimy naszych przyjaciół pośród pasących się bawołów. Bawoły zostały uprowadzone przez nikczemników, ale Arlo i Bąbel oraz Tyranozaury dadzą nauczkę rabusiom. Zapraszam do układania puzzli z bajki Dobry Dinozaur od Walt Disney Studios Motion Pictures.

ilość: 48 ikona puzzla

Nasza dwójka przyjaciół trafia na kowbojskie trio Tyranozaurów. Dzięki temu spotkaniu Arlo dowiaduje się wiele o sobie. Odnosi rany, ale dzięki odwadze i poświęceniu osiąga sukces. Mały dinozaur nauczył się wreszcie walczyć o swoje. Puzzle Dobry Dinozaur to jeden ze sposobów na ponowne spotkanie z bohaterami tej fajnej bajki.

ilość: 15 ikona puzzla

Bąbel to malutki chłopiec, nadal potrzebuje czułości Arlo.

ilość: 35 ikona puzzla

Oto bohaterowie bajki, Arlo czyli tytułowy Dobry Dinozaur, malutki dzikusek, odważny i dzielny Bąbel, Tyranozaury Butch, jego syn Nash i córka Ramsey. Wspólnie odzyskują zrabowane stado prehistorycznego, rogatego bydła.

ilość: 35 ikona puzzla

Tyranozaury zazwyczaj odgrywają rolę negatywnych bohaterów. To niebezpieczni i krwiożerczy potwory. W tej bajce twórcy odeszli od schematu. Tyranozaury to kowboje pilnujący swojego stada rogacizny. Arlo i Bąbel wspomagają Tyranozaury w odzyskaniu zrabowanego stada.

ilość: 24 ikona puzzla

Świetliki wzbudzają zachwyt w Arlo i Bąbelku. Wyglądają naprawdę bajecznie.

ilość: 48 ikona puzzla

A któż to zagląda do nas z tamtej strony ekranu. Ha, ha to przecież Bąbel, nasz kochany dzikusek. Chłopiec początkowo zostaje przedstawiony jako mały szkodnik, złodziejaszek wykradający żywność ze spichlerza dinozaurów.

ilość: 24 ikona puzzla

ilość: 15 ikona puzzla

ilość: 35 ikona puzzla

ilość: 15 ikona puzzla

ilość: 35 ikona puzzla

Puzzle Dobry Dinozaur dostępne online to grata dla małych miłośników tego popularnego filmu. Bajka przedstawia przygody chłopca i dinozaura. Jest to alternatywna wizja naszej historii, ponieważ ludzie i te prehistoryczne gady według dzisiejszej wiedzy nigdy się nie spotkali. Bohaterami filmu są bardzo trwożliwy dinozaur o imieniu Arlo oraz zagubiony, osamotniony chłopczyk o nieznanym imieniu. Imię Bąbel otrzymuje od Arlo.

ilość: 15 ikona puzzla

Bąbelek początkowo jest traktowany przez rodzinę Arlo jako szkodnik. Chłopiec zgubił się i samotnie próbuje przeżyć w dzikich okolicznościach przyrody. Trafia na spichlerz w którym rodzina Arlo gromadzi zapasy na zimę. Arlo otrzymuje od taty zadanie pozbycia się szkodnika, ale nie potrafi uśmiercić chłopca.

ilość: 48 ikona puzzla

Bąbelek potrafi pokazać ząbki. Chociaż jest malutki to początkowo radzi sobie w niebezpicznym świecie o wiele lepiej od większego Arlo. Dzielnie staje do walki w obronie strachliwego towarzysza podróży.

ilość: 24 ikona puzzla

Puzzle Dobry Dinozaur online, układanki dla dzieci

gryonline-puzzle.pl - mają przyjemność zaprezentować układanki online z tej sympatycznej bajki dla dzieci. Bajka Dobry dinozaur (org. tytuł bajki to The Good Dinosaur) pojawił się na ekranach kin 25 listopada 2015 roku. Reżyserem filmu jest Bob Peterson. Film opowiada o przygodach małego dzikiego chłopca i strachliwego dinozaura. Asteroida omija Ziemię. Ludzie i Dinozaury mają okazję spotkać się, co nie było możliwe w naszej linii rzeczywistości. Arlo czyli młody Apatozaur jest głównym bohaterem bajki. Chłopiec jest dość cherlawy jak na Apatozaura i do tego niebywale strachliwy. Nawet karmienie kur to jest dla niego wyzwanie. Chłopiec w skutek wielu wydarzeń zrozumie, że każdy się obawaia, ale mimo tego strach potrafi działać. Odnajdzie odwagę i przyjaciół.

obrazek z logo puzzle