gryonline-puzzle.pl gryonline-puzzle.pl ikona puzzle online ikona gry online ikona ubieranki ikona gry dla dziewczyn ikona gry dla chłopców

Puzzle Dzwoneczek online - wróżki Disney

obrazek dla sekcji puzzle Dzwoneczek online - nr 1

Dzwoneczek to jedna z wróżek zamieszkujących magiczną krainę Nibylandię. Wróżki nibylandzkie zamieszkują w pięknej Przystani Elfów. Przystań jest podzielona na pory roku i występują w niej różne wróżki np zimowe czy jesienne.

obrazek dla sekcji puzzle Dzwoneczek online - nr 2

Puzzle Dzwoneczek online prezentują kolejną propozycję układanki z naszą sympatyczną cynką. Tak, tak Dzwoneczek to cynka. Każda nibylandzka wróżka posiada określony talent. Cynki zajmują się naprawą ceramiki, naczyń kuchennych, wyplataniem koszy dla zimowych wróżek.

obrazek dla sekcji puzzle Dzwoneczek online - nr 3
obrazek dla sekcji puzzle Dzwoneczek online - nr 4
obrazek dla sekcji puzzle Dzwoneczek online - nr 5
obrazek dla sekcji puzzle Dzwoneczek online - nr 6

W Przystani Elfów wraz z naszą cynką mieszkają jej przyjaciółki. Wróżki Mgiełka, Iskierka, Jelonka, Różyczka to sympatyczne przyjaciółki Dzwoneczka.Oto puzzle online z nibylandzkimi wróżkami z Przystani Elfów.

obrazek dla sekcji puzzle Dzwoneczek online - nr 7

Wszystkie wróżki cynki z Przystani Elfów zamieszkują oraz intensywnie pracują w Zakątku Cynek, który jest zlokalizowany nieopodal magicznego Drzewa Pyłkowego. Tutaj również mieszka nasza bohaterka.

obrazek dla sekcji puzzle Dzwoneczek online - nr 8

- Witajcie w krainie wróżek - zdaje się do nas mówić nasza śliczna, blondwłosa cynka. Dzwoneczek to jedna z wróżek z Przystani Elfów. Zapraszam do zapoznania się z kolejną układanką.

Puzzle Dzwoneczek online

Dzwoneczek to jedna z wróżek zamieszkujących magiczną krainę Nibylandię znaną nam choćby z bajek Piotruś Pan, Jake i Piraci z Nibylandii, czy też serii filmów z Dzwoneczkiem w roli pierwszoplanowej bohaterki (Dzwoneczek i zaginiony skarb, Dzwoneczek i uczynne wróżki). Jedna z nibylandzkich wysp nazywana jest Przystanią Elfów, to właśnie tutaj mieszkają, pracują i bawią się wszystkie nibylandzkie elfy, wróżki i wróże. Nasz Dzwoneczek jest cynką, chociaż marzyła ażeby zostać wróżką pyłkową. Cynki zajmują się garncarstwem, wyplataniem koszy i innymi praktycznymi zajęciami. Nasza cynka jest miłą i sympatyczną wróżką, posiada wiele elfich przyjaciółek. Jej przyjaciółką jest Jelonka wróżka opiekująca się zwierzętami, uczy króliczki kicać, ptaszki latać, zaprzyjaźniła się nawet z największym wrogiem elfów małym pisklęciem jastrzębia. Jelonka jest główną bohaterką bajki Dzwoneczek i Bestia z Nibylandii. Z kolei Różyczka, czyli jedna z przyjaciółek cynki, jest wróżką ogrodową. Różyczka sprawia, że kwiaty kwitną, roślinki wzrastają, a owoce dojrzewają. Zapraszam do zapoznania się z internetowymi puzzlami online o Dzwoneczku.

obrazek dla sekcji puzzle Dzwoneczek online - nr 9
obrazek dla sekcji puzzle Dzwoneczek online - nr 10
obrazek dla sekcji puzzle Dzwoneczek online - nr 11
obrazek dla sekcji puzzle Dzwoneczek online - nr 12

Oto kolejna propozycja układanki z naszą ulubioną nibylandzką wróżką. Nasza śliczna, blondwłosa Dzwoneczek postanowiła być przydatna i dzięki swojemu magicznemu młoteczkowi stworzyła niebyle jaką patelnię. To zajęcie dla cynki.

obrazek dla sekcji puzzle Dzwoneczek online - nr 13

A oto przed Wami kolejne puzzle Dzwoneczek online - tym razem mamy do ułożenia obrazek z jedną z wróżek. Jest to mianowicie Jelonka, wróżka zwierzęca. Jelonka jest główną bohaterką filmu "Dzwoneczek i Bestia z Nibylandii". Choć w tytule wspomniana jest nasza blondwłosa cynka to w filmie pierwsze skrzypce gra Jelonka.

obrazek dla sekcji puzzle Dzwoneczek online - nr 14

Zimowy Bór to miejsce gdzie mieszka siostra naszego Dzwoneczka. Mowa oczywiście o Barwince wróżce zimowej. Siostry bardzo długo nie wiedzą o swoim istnieniu. Gdy jednak się poznają, zostają wielkimi przyjaciółkami.

obrazek dla sekcji puzzle Dzwoneczek online - nr 15

Dzwoneczek i jej siostra wróżka zimowa Barwinka. To kolejna propozycja puzzli online. Z uwagi na niewielką ilość kafelków układanka jest przeznaczona dla najmłodszych dzieci.

obrazek dla sekcji puzzle Dzwoneczek online - nr 16

Tym razem do ułożenia mamy całą plejadę wróżek. Na obrazku widzimy wróżki Mgiełkę, Iskierkę, Jelonkę i Widię. Poziom trudności odrobnię wyższy, maluchy mogą sobie nie poradzić.

obrazek dla sekcji puzzle Dzwoneczek online - nr 17
obrazek dla sekcji puzzle Dzwoneczek online nr 18
obrazek dla sekcji puzzle Dzwoneczek online nr 19
obrazek dla sekcji puzzle Dzwoneczek online nr 20
obrazek dla sekcji puzzle Dzwoneczek online nr 21