gryonline-puzzle.pl gryonline-puzzle.pl ikona puzzle online ikona gry online ikona ubieranki ikona gry dla dziewczyn ikona gry dla chłopców

Puzzle Kraina lodu

obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online Anna
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online Anna i Elsa
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online Anna - obrazek nr 3
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online bałwanek Olaf - obrazek nr 4
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online bałwanek Olaf na plaży - obrazek nr 5
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online bohaterowie bajki - obrazek nr 6
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online Elsa - obrazek nr 7
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online Elsa - obrazek nr 8
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online Anna - obrazek nr 9
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online Elsa i Anna - obrazek nr 10
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online Elsa i Anna - obrazek nr 11
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online malutkie Elsa i Anna dzieci - obrazek nr 12
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online Elsa i Anna na balu koronacyjnym - obrazek nr 13
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online królowa Elsa - obrazek nr 14
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online Anna i Elsa - obrazek nr 15
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online siostry księżniczki Anna i Elsa - obrazek nr 16
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online książę Hans i jego rumak - obrazek nr 17

Puzzle Kraina Lodu ikona gry kraina lodu

Nasze córeczki kochają bajkę Disney o dwóch siostrach księżniczkach Annie i Elsie. Starsza z siostrzyczek Elsa jest obdarzona czarodziejską mocą zimy. Już jako dziewczynka potrafi królewską salę zamienić w lodowisko i przykryć zimowym puchem śniegu. Początkowo mogłoby się wydawać, że to niezwykły dar, ale okazuje się, że magia drzemiąca w dziewczynce jest jej przekleństwem. Przekleństwem które zmieni ją w odrobinę zgorzkniałą i niezwykle samotną osobę. Ta samotność ma być gwarancją bezpieczeństwa przede wszystkim jej siostry Anny. Oczywiście jako to w bajkach wszystko dobrze się kończy i to miłość siostrzana jest odpowiedzią. Jeżeli poszukujecie puzzli z tej bajki bez wątpienia doskonale znacie treść bajki. Film jest okraszony niezwykle pięknymi piosenkami, a "Mam tę moc" śpiewają nasze córeczki razem z Elsą. Nasze układanki prezentują bohaterów filmu. Muszą zatem tutaj znaleźć się siostry młodsza, wesoła i uroczo naiwna Anna, strasza, obdarzona magią zimy Elsa. Sprzedawca lodowych bloków, chłopak o złotym sercu Kristoff oraz jego zabawny kompan, renifer Sven. Są tutaj również: magiczny bałwanek Olaf oraz niegodziwiec o lodowatym sercu, przystojny książę Hans.

obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online - ilustracja nr 28
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu Elsa i Anna - ilustracja nr 29
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu Anna - ilustracja nr 30
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu Anna i Elsa - ilustracja nr 31
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu Olaf zgubił głowę - ilustracja nr 32
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu - ilustracja nr 33
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu bałwanek Olaf - ilustracja nr 34
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu bałwanek Olaf - ilustracja nr 35
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Elsa i Anna oraz lodowy pałac - ilustracja nr 36
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Gorączka lodu Olaf - ilustracja nr 37
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Elsa - ilustracja nr 38
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Elsa Gorączka lodu - ilustracja nr 39

Puzzle Kraina lodu online

Kraina Lodu to bajka opowiadająca historię dwóch sióstr. Anna i Elsa to królewny Arendelle. W pierszych scenach bajki widzimy lata dziecięce Anny i Elsy. Te sceny przynoszą super piosenkę "Ulepimy dziś bałwana" z której dowiadujemy się o magicznych uzdolnieniach Elsy. Królewna włada zimą, tupnięciem zmienia posadzkę w lodowisko. Dziewczynki lepią bałwanka, którego Elsa nazywa Olafem. Po tych radosnych chwilach następują sceny dramatyczne, nadające kierunek całej fabule bajki.

Puzzle Kraina lodu online

Anna w skutek nieszczęśliwego wypadku zostaje trafiona w głowę lodową drzazgą Elsy. Król odnajduje starożytną mapę i rodzice sióstr zabierają obie do króla kamiennych trolli, który uzdrawia małą Annę, ale pozbawia ją również wspomnień związanych z uzdolnieniami Elsy. Od tej chwili siostry zostają od siebie odseparowane.

Puzzle Kraina lodu online

Pewnego dnia rodzice księżniczek, para królewska muszą opuścić Arendelle i udać się w podróż morską. Niestety toną podczas sztormu. Mijają lata i Elsa osiąga dorosłość, jest zatem gotowa aby objąć władzę w królestwie po rodzicach. Nadchodzi dzień koronacji i wielkiego balu. Wrota pałacu zostają otwarte na świat. Anna jest zachwycona i przeszczęśliwa, z kolei Elsa ma wiele obaw. Nadal nie potrafi kontrolować swojej mocy, stale nosi rękawiczki ponieważ jej dotyk zamienia wszystko co dotknie w lód. Zatem Anna podśpiewuje radośnie i biega po mieście, gdy raptem zderza się z rumakiem i wpada do łódki. Przystojny młodzian spieszy jej z pomocą. Okazuje się, że jest to książę Hans. Anna jest zachwycona urodą i manierami księcia. Plącze jej się język z przejęcia. Żegna się z księciem z nadzieją na późniejsze spotkanie.

Puzzle Kraina lodu online

Nadchodzi koronacja Elsa a następnie oficjalny bal dla dostojnych gości. Siostry po raz pierwszy od dawna mają okazję porozmawiać. Anna przez chwilę czuje się niezręcznie, ale Elsa na chwilę opuszcza swoją skorupę obronną. Księżniczki śmieją się i rozmawiają jak prawdziwe siostry nastolatki. Nie trwa to jednak długo, odtrącona Anna wpada na Hansa. Opuszczają wspólnie bal, książe robi coś zwariowanego oświadcza się Annie. Księżniczka robi coś jeszcze bardziej zwariowanego, przyjmuje je. Para wraca na bal i informuje Elsę o planowanym ślubie. Elsa nie wyraża zgody. Dochodzi do sprzeczki w trakcie której Anna zdejmuje rękawiczę z dłoni Elsy. Chwile potem pomiędzy nimi wyrasta mur z lodowych sopli. Skrzętnie ukrywana tajemnica o mocach Elsy zostaje ujawniona.

Puzzle Kraina lodu online

A co było dalej? Sami doskonale wiecie, bo na pewno znacie i kochacie Krainę Lodu. Zapraszam do puzzli online z bajki Kraina Lodu