gryonline-puzzle.pl gryonline-puzzle.pl ikona puzzle online ikona gry online ikona ubieranki ikona gry dla dziewczyn ikona gry dla chłopców

Proponowane Puzzle Online :

Puzzle Lego Star Wars online

obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 1
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 2
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 3
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 4
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 5
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 6

Witm Cię, puzzlo-miłośniku. Jeżeli jesteś wiekim fanem jednocześnie klocków lego oraz uniwersum Star Wars, czyli Gwiezdnych Wojen wówczas nie muszą Cię zachęcać chyba do zapoznania się z contentem tej podstrony. Ruszaj do układania i "Niech moc będzie z Tobą".

obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 7

Na stronie Puzzle Lego Star Wars online nie może zabraknąć bohaterów Wojen Klonów. Mistrz Jedi Yoda, to ten zielony, śmieszkowaty maluch ze spiczasymi uszami. Rycerze Jedi Obi-Wan-Kenobi oraz jego padawan Anakin Skywalker, póżniejszy mroczny Sith Darth Vader.

obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 8

Puzzle Lego Star Wars online Mistrz Yoda chociaż, trzeba to przyznać, wygląda niepozornie i nie wzbudza należnego mu respektu. To jednak doskonały szermierz, władający po mistrzowsku mieczem świetlnym. Yoda to również arcymistrz w posługiwaniu się jasną stroną Mocy.

obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 9

Puzzle Lego Star Wars online A oto nieodłączna dwójka Wookiee Chewbacca oraz najemnik, przemytnik Han Solo. To para dzielnych Rebeliantów walczących z Imperium Galaktycznym. Han i Chewie to bohaterowie wielu fimów z uniwersum Gwiezndych Wojen.

obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 10
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 11
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 12
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 13
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 14

Puzzle Lego Star Wars

Gwiezdne Wojny po angielsku Star Wars to niesamowity wszechświat. To świat zaludniony przez najróżniejsze gatunki fantastycznych istot. To świat w którym Zakon rycerzy Jedi władających mieczami świetlnymi i obdarzonych w mistyczną Moc toczą zacięty, śmiertelny bój z ich mrocznymi odpowiednikami stojącymi po ciemnej stronie mocy Sithami. Sithowie pod wodzą Imperatora oraz Darha Vadera próbują zgnieść ostatki oporu w postaci Sojuszu Rebeliantów. Star Wars to świat pełen statków kosmicznych, droidów i maszyn bojowych. Każdy sympatyk uniwersum Gwiezdnych Wojen bez trudu rozpoznaje konstrukcje rebelianckich myśliwców X-wingów, myśliwców Imperium Tie-fighterów, maszyn kroczących AT-AT kojarzonych choćby z początkowych scen fimu "Imperium kontratakuje". Połączenie klocków Lego z uniwesum Star Wars to strzał w dziesiątkę. Lego Star Wars to proste historyjki w charakterystycznym komediowym dla bajek Lego stylu. Kończą, serdecznie zapraszam Cię do zapoznania z propozycjami puzzli Lego Star Wars.

obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 15
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 16
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 17
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 18

Puzzle Lego Star Wars online Ten brązowy, włochaty olbrzym to Chewbacca nazywany również pieczczotliwie Chewie. Chewbacca to jeden z dzielnych Rebeliantów stawiających czoła w nierównej walce z Galaktycznym Imperium.

obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 19
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 20
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 21
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 22

Puzzle Lego Star Wars online Wojny Klonów to okres w dziejach prowadzący bezpośrednio do narodzin Imperium Galaktycznego. Wyróżniający się spośród wielu Rycerz Jedi Anakin Skywalker w skutek doznanych krzywd staje po ciemnej stronie mocy. Po latach oglądamy go w roli Dartha Vadera. Bezlitosnego Sitha wykonującego rozkazy Imperatora.

obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 23
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 24
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 25
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 26
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 27
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 28

Puzzle Lego Star Wars online Yoda choć mierzy niecały metr wzrostu i wyglądem przypomina dziecko goblina to jest mistrzem Jedi władający potężną mocą. Mistrz Yoda porozumiewa się w zabawny sposób.

obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 29

Puzzle Lego Star Wars online Rycerze Jedi strzegą porządku i sprawiedliwości w całej galaktyce, także na Zewnętrznych Rubieżach. Rycerze władają mieczami świetlnymi, to doskonali szermierze.

obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 4
obrazek dla sekcji puzzle Avengers online obrazek nr 2
miniatura obrazka z bajki Lego Ninjago Mistrzowie spinjitzu nr 5 zielony ninja Lloyd
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 15
obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 2
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 30
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 31
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 32
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 33
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 34
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 35

Puzzle Lego Star Wars online Rycerze Jedi są świetnie wyszkoleni w posługiwaniu się mieczami świetlnymi, potrafią odbijać ostrzem wystrzelone weń pociski z blasterów.

obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 36

Puzzle Lego Star Wars online Żołnierze Klony walczą dzielnie z armiami droidów bojowych. W wielu bitwach oddziały klonów wspierane są przez grupki rycerzy Jedi.

obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 37

Na stronie Puzzle Star Wars online nie może zabraknąć szturmowców. Szturmowcy to bezlitośni, doskonale wyszkoleni żołnierze Imperium Galaktycznego. Szturmowcy oprócz walki, również pilnują porządku, tłumią zamieszki w światch podporządkowanych Imperium.

obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 38

Sojusz Rebeliantów to jedyna nadzieja dla wolności w galaktyce. Rycerze Jedi zostają zdziesiątkowani ich potęga blaknie. Sojusz pokłada nadzieję w dwójce bohaterów. Luke Skywalker oraz jego siostra Księżniczka Leia - oboje to dzieci Anakina Skywalkera czyli Dartha Vadera.

obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 39
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 40
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 41
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 42
obrazek dla puzzle Lego Star Wars online nr 43