gryonline-puzzle.pl gryonline-puzzle.pl ikona puzzle online ikona gry online ikona ubieranki ikona gry dla dziewczyn ikona gry dla chłopców

Proponowane Puzzle Online :

Puzzle Minecraft online

obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 24
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 25
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 26
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 27
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 28
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 1

Puzzle Minecraft online Oto nasz protagonista, doskonale znany z gry, jak to on zazwyczaj, z kilofem w dłoni. W tle dostrzegamy postaci spotykane w naszej ulubionej gierce. A któż to pędzi za nim? Creeper, zombiaczek i szkielecik dyszą w pościgu za Stevem.

obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 2

Puzzle Minecraft online propozycja numer dwa. Gracz niejednokrotnie w edycji Story mode będzie musiał stawić czoła okrutnym i potężnym antagonistom. Walka choć nierówna, toczona z przeważającym siłą wrogiem, musi zakończyć się zwycięstwem naszej, zwartej ekipy.

obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 3

Puzzle Minecraft online Żelazne miecze, pochodnie i kilofy? Do walki z tak potężnym oponentem przydałoby się lepsze wyposażenie. Przede wszystkim diamentowy ekwipunek zaklęty potężnymi czarami. Inaczej drużyna śmiałków dokona przedwcześnie swoje żywota. Zapraszam do układania kolejnych puzzli online z gry Minecraft.

obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 4
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 5
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 6
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 29
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 30
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 31
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 32
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 33
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 7

Puzzle Minecraft online Dwóch śmiałków zapuszcza się coraz głębiej w podziemne korytarze. Zewsząd wyzierają złowrogie spojrzenia Endermanów. Jak zakończy się ta wyprawa?

obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 9

Układamy Puzzle Minecraft gdy przekroczysz portal i zawitasz w okrutnym, bezlitosnym świecie, gdzie każda twa słabość zostanie wykorzytana, bezwątpienia będziesz miał do czynienia z Ghastami. Te okrutne istoty nie pozwolą ci żyć, lepiej umykaj jak najprędzej.

obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 8

Podziemny świat Minecraft kryje wiele zagrożeń. Niebezpieczeństwa czają się w ukryciu, pośród cieni. Szkieletory szyjące kościanymi strzałami, wielkie pająki o czerwonych ślepiach i nieposkromionym apetycie.

obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 10

Dokąd to zmierzają ci obwiesie? Czyżby ta podła, szajka Creeperów i Zombiaczków postanowiła nawiedzić nasze kopalnie? Nie damy się tym łobuzom. Szykować diaxowe miecze, będzie rąbanina, aż się będzie kurzyło. Dopadniemy ich i wskażemy gdzie jest ich miejsce. Na pewno będzie wesoło.

obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 34
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 35
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 36
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 37
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 38

Puzzle Minecraft

Słów kilka o obecnie kultowej już grze Minecraft. Gra najpierw powstaje w głowie Markusa Perssona a następnie jest rozwijana przez studio komputerowe Mojang. Gra początkowo pojawiła się wyłącznie na pecety a miało to miejsce 18 listopada 2011 roku. Od tej pory gra jest stale rozwijana. Naturalnie pojawiły się wersje pod Androida na tablety i smartfony. Naturalnie, że pojawiły się wersje konsolowe (Playstation 4, Xbox one, Wii U, Switch). Rzecz oczywista - gra Minecraft osiągneła ogromny światowy sukces. Stąd w latach późniejszych pojawiają się proste przygodówki o podtytule Story Mode. Ale zapytasz o co cały ten krzyk, czyli na czym polega rozgrywka w grze Minecraft? Początkowo randomowa mapka zbudowana z sześcianów nie zachęca do eksploracji? Osoby dorosłe raczej zostaną odrzucone od tej produkcji, ale dzieci natychmiast odnajdą przyjemność w rąbaniu drzewek, drążeniu sztolni, budowie domków, wież, zamków. Wraz z nadchodzącym zmrokiem pojawiają się nowe wyzwania. Z ciemności ciągną tabuny złowrogich zombiaków, creeperów, szkieletorów, pająków, enedermanów. Próba przetrwania w tym niebezpiecznym świecie to esencja gry Puzzle Minecraft online.

obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 11
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 12
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 13
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 14

Oto kolejne puzzle Minecraft online. Nie masz jeszcze dosyć? Toteż zachęcam Cię do zajrzenia na kolejne podstrony z układankami online. Zostały one specjalnie przygotowane dla naszych małych budowniczych kopalń, poszukiwaczy diaxów, rębajłów bez trwogi wkraczających do tajemniczego i niezwykle niebezpiecznego Netheru.

obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 15

Puzzle Minecraft online Gdy przekroczysz portal do Netheru strzeż się wędrowcze! Będzie Ci dane stanąć oko w oko z Ghastem. To potężna, złowroga istota, wielu śmiałków poległo w starciach z ghastami. Czy Ty będziesz również jednym z nich? A może zostaniesz jednym z niewielu - zostaniesz Ghastobójcą.

obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 16

Olaboga, co to za locha - zdaje się krzyczeć jeden z bohaterów Story Mode. Zastanawiasz się zapewne, co kryje w sobie podziemna sztolnia, ciemniejąca u stóp tegoż dzielnego młodziana. Mroczne podziemia kuszą blaskiem diamentów i złota, ale kryją też w sobie przeklęte nieumarłe i wygłodniałe zło.

obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 17

Puzzle Minecraft online przybywają z kolejną propozycją układanki do ułożenia. Wieśniacy handlarze i kupcy. Chcesz Emeraldy to się postaraj. Nie ma nic za darmo - zdają się do nas mówić mieszkańcy pobliskiej wioski. Alechemia, czary dostęp to tych tajemnic również nie jest darmowy. Słomiany dach w stodole przecieka, Villager musi zarobić na naprawy.

obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 18

Kolejna propozycja układanki internetowej z naszym ulubieńcem. Puzzle Minecraft online przedstawiają - Stevena z diamentowym kilofem. Ileż to chłopak się natrudził, ażeby zdobyć takie cacko. Drążył głębokie sztolnie, przekraczał rzeki lawy w poszukiwaniu diamentowych złóż. Nie straszne mu były Creepery, szkieletorki i zombiaczki, endermany i pająki.

obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 19
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 20
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 21
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 22
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 23