Puzzle Minionki online dla dzieci - podstrona 1

obrazek z logo puzzle

puzzle Minionki online dla dzieci podstrona 1

puzzle Minionki online podstrony:

Puzzle online z bajek Jak ukraść księżyc, Minionki rozrabiają i Minionki. Układajcie tutaj online obrazki z naszymi sympatycznymi, wesłołymi żółciutkimi istotkami, które uwielbiają służyć największym złoczyńcom świata. Gru, Scarlett Oharacz, El Macho, Agnes i inni bohaterowie bajek również pojawiają się wśród tych puzzli.

miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 1
miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 2
miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 3
miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 4
miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 5
miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 6
miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 7
miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 8

Scarlett O'Haracz pilotuje swój super samolot. W drodze do jej pałacu w Londynie towarzyszą jej nasza żółciutkie Minionki, Bob, Stuart i Kevin.

Nasze żółciutkie maluszki zostały porwane przez El Macho, ale wcale nie jest im tak źle, jakby się mogło wydawać. Plaża, drinki i banany.

miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 9
miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 10
miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 11
miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 12

ilość: 15 ikona puzzla

ilość: 15 ikona puzzla

ilość: 12 ikona puzzla

miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 13
miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 14
miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 15
miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 16

Puzzle Minionki online Kevin, Bob i Stuart wyruszyły w świat, aby uratować swoje plemię. Minionki dotarły do Nowego Jorku. Trwa właśnie 1968 roku i odbywa się demonstracja pod hasłami "Peace and Love" organizowana przez hipisów. Minionki, nasi żółci chłopcy, również biorą w niej udział, choć przez krótką chwilę.

Trójka przyjaciół maluszek z misiem Bob, wysoki Kevin i Stuart muzykant docierają do pałacu swojej nowej mocodawczyni Scarlett O'Haracz. Układaj puzzle online dla dzieci.

miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 17
miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 18
miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 19
miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 20

ilość: 12 ikona puzzla

ilość: 15 ikona puzzla

ilość: 12 ikona puzzla

Nasi maleńcy i żółciutcy przyjaciele zostali porwani przez nicponia i złoczyńcę El Macho. Bawią się jednak przednio, jak na Minionki przystało, pałaszują ze smakiem pyszne banany i kąpią się w czystej, ciepłej wodzie.

Jeden z naszych małych wielbicieli wszelkiej maści złoczyńców i kryminalistów odnalazł inny obiekt do westchnień. Mowa, oczywiście o bananach. Minionki uwielbiają banany, co widać na załączonym obrazku.

ilość: 24 ikona puzzla

ilość: 35 ikona puzzla

ilość: 35 ikona puzzla

Propozycja nr 7. Gru zostaje najlepszym tatą na świecie. Dziewczynki zrobiły mu śniadanko. Agnes podaje mu kubek z napisem "najlepszy złoczyńca na świecie", gdzie słowo złoczyńca zostało przekreślone i mała Agnes dopisała słowo "tata". Edith usmażyła jajka sadzone i podaje je tatusiowi. Margo wywiązała krawat, a Minionki podają poranną prasę swojemu mistrzowi.

Propozycja nr 8. El Macho postanowił wrócić do czynienia chaosu i zła. Do tego celu porwał Minionki Gru i zmienił je w brzydkie fioletowe stworki z zębami wystającymi z buziek. Doktor Nikczemniuk wlewa antidotum do galaretki Gru i w finale bajki odmienia naszych małych przyjaciół z powrotem w żółciutkie istotki.

ilość: 35 ikona puzzla

ilość: 48 ikona puzzla

ilość: 48 ikona puzzla

Propozycja nr 9. Nasz złoczyńca, który przeszedł na jasną stronę mocy czyli Felonious Gru na koniec drugiej części bajki o minionkach bierze ślub z Lucy Wilde początkującą i zdolną agentką Ligi Antyzłoczyńców. Jeden z zółciutkich minionków na tą okazję został fotografem i pstyka właśnie grupową fotkę ze ślubu Gru i Lucy.

Puzzle Minionki online nr 11 - dziewczynki Edith, Agnes, Margo oraz ich tata Gru Propozycja nr 11. Oto widzimy scenę z bajki. Dziewczynki przeglądają zdjęcia Gru na laptopie, tak aby wybrać najbardziej odpowiednie do zamieszczenia w portalu randkowym. Gdy tylko nasz Gru się o tym dowiaduje, reaguje natychmiast i odbiera komputer przybranym córeczkom.

Puzzle Minionki online dla dzieci porpozycja nr 13 Początkująca agentka Ligi Antyzłoczyńców Lucy Wilde uprowadza Gru do bazy Ligi zlokalizowanej w podwodnym okręcie. Próbuje jej przeszkodzić dwójka minionków, ale i oni zostają porażeni paralizatorem.

Minionki utknęły w lodowej jaskini i po latach straciły radość życia. Kevin wraz z Bobem i Stuartem wyruszyli w poszukiwaniu nowego złoczyńcy dla pozbawionych sensu istnienia Minionków. Chłopaki trafiają do Nowego Jorku, tam dowiadują się o organizowanym w Orlando zlocie złoczyńców. Zaczerpnąwszy wskazówek u niemowlęcia trafiają na autostradę poza miastem. Tam zostają autostopowiczami.

ilość: 15 ikona puzzla

Puzzle Minionki online tym razem przedstawiają trójkę bohaterów z trzeciej części filmu o naszych żółciutkich kumplach. Kevin, Bob i Stuart zostali obdarzeni przez Herba super sprzętem. Nasze odważne maluchy mają za zadanie wykraść królewską koronę.

ilość: 24 ikona puzzla

ilość: 35 ikona puzzla

Puzzle Minionki online kolejny obrazek z trzeciego filmu z serii. Po napadzie dokonanym przez zwariowaną rodzinkę Kevin i Stuart zatrzymują policyjne radiowozy ścigajace ich w drodze do Orlando, dzięki wyrzutni rakiet.

ilość: 24 ikona puzzla

Propozycja nr 10. Oto widzimy dwie przybrane córeczki Gru. Ta w różowym, która stale nosi czapkę to Edith. Edith jest najbardziej wojownicza z dziewczynek, nosi na plecach miecz ninja. Ta po prawej to Agnes. Najsłodsza i najzabawniejsza z dziewczynek.

Propozycja nr 12. Oto widzimy wspomnianych trzech kompanów oraz największą w owym czasie królową złoczyńców, która pragnie zostać królową Anglii. W tym celu zwerbowała nowych pachołków, czyli nasze Minionki. Bob, Kevin i Stuart mają za zadanie zrabować królewską koronę. Zadanie to wykonują z tak wielką gorliwością, że Bob zostaje królem.

Były złoczyńca Gru przygotował imprezę urodzinową swojej najmłodszej córeczce Agnes. Impreza miała być okraszona występem wróżki, ale niestety ta nie mogła się pojawić. Gru nie chciał rozczarować Agnes i sam postanowił wystąpić w roli wróżki. Zanim jednak nasz kochający tatuś miał się pojawić, widownię bawić miały Minionki. Margo widząc piłę mechaniczną przerwała pokaz.

Puzzle Minionki online dla dzieci zdjęcie z wesela Gru i Lucy porpozycja nr 15 Na koniec drugiej części były łotr i złoczyńca Gru oraz Lucy agentka Ligi Antyzłoczyńców biorą ślub. Oto widzimy wielką szczęśliwą rodzinę, mamę Gru, doktora Nikczemniuka, dziewczynki Agnes, Margo i Edith oraz naszych żółciutkich wesołków.

ilość: 24 ikona puzzla

Puzzle Minionki online prezentują postać Agnes jednej z córeczek Gru. Agnes wygląda uroczo w białej sukieneczce na weselu swojego taty Gru. Dziewczynka pragnie powiedzieć krótki wierszyk dla swojej przyszłej mamusi Lucy.

ilość: 15 ikona puzzla

Puzzle Minionki online prezentują obrazek z trzeciej części o naszych słodziakach. Kevin, Bob i Stuart w drodze na Targi Zła zostają autostopowiczami. Chłopaki trafiają na zwariowaną rodzinkę. Najmłodszy Ciuciek bawi się granatem a pozostali organizują napad na bank.

ilość: 35 ikona puzzla

ilość: 12 ikona puzzla

miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 21
miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 22
miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 23
miniatura puzzle Minionki Online Jak Ukraść Księżyc nr 24

puzzle Minionki online podstrony:

puzzle Minionki online:

Puzzle Minionki online

Minionki rozrabiają to kontynuacja bajki "Jak ukraść księżyc". W pierwszych scenach bajki widzimy jak stacja badawcza zostaję napadnięta przez tajemniczego złoczyńcę. Później widzimy zorganizowaną przez kochającego tatusia Gru imprezę urodzinową dla najmłodszej córeczki Agnes. Dziewczynki bawią się świetnie. Gru próbuje zorganizować pokaz czarodziejskiej wróżki, ale niestety nie udaje mu się i sam musi wystąpić przed dziewczynkami jako wróżka.

Puzzle Minionki online - dla dzieci

W kolejnych scenach pojawia się rudowłosa, tajemnicza kobieta. Gru dostrzega zagrożenie, ale kobieta, a jest nią początkująca agentka Lucy Wilde z Ligi Antyzłoczyńców poraża go paralizatorem i pakuje do bagażnika swojego stylowego autka. Lucy zabiera Gru do swojego szefa rezydującego w podwodnym okręcie. Tam Gru dowiaduje się dlaczego został porwany.

Co było dalej? Zapraszam do obejrzenia bajki oraz do układania puzzli online z bajki Minionki rozrabiają.

Jak ukraść księżyc tytuł ang Despicable Me to amerykańsko-francuski komediowy, familijny film animowany dla dzieci. Premiera bajki w naszym kraju miała miejsce 20 sierpnia 2010. Scenariusz do bajki stworzyli Ken Daurio i Cinco Paul, autorzy scenariusza do filmu Horton słyszy Ktosia. Bajka po trzech latach doczekała się kontynuacji w postaci bajki Minionki rozrabiają.

Puzzle Minionki online - Jak ukraść księżyc

Film opowiada o złoczyńcy Gru, którego nadrzędnym celem jest wielka kradzież. Gru pragnie ukraść księżyc. Gru posiada małych, żółciutkich pomocników Minionki. Pomaga mu również doktor Nikczemniuk. Bajka zaczyna się od sceny w której dowiadujemy się o kradzieży Wielkiej Piramidy w Egipcie. Czynu tego dokonuje Vector i przyćmiewa wszelkie inne wyczyny Gru. Gru jest wściekły udaje się do Banku Zła po pożyczkę, niestety nie posiada karabinu zmniejszającego dzięki któremu ma zamiar ukraść księżyc. Odpowiedź banku jest odmowna. Gru udaje się do Azji w celu rabunku broni zmniejszającej. Akcja udaje się dzięki pomocy Minionków, ale w trakcie powrotu Gru zostaje zaatakowany przez Vectora, który kradnie mu karabin zmniejszający.

Puzzle Minionki online - układanki

Gru bezskutecznie próbuje dostać się do twierdzy Vectora. Za każdym razem ponosi porażkę. Wreszcie doznaje olśnienia gdy widzi jak trzy dziewczynki sprzedające ciasteczka bez kłopotu dostają się do domu Vectora. Dziewczynki to sierotki. Nasz złoczyńca postanawia zostać ich tatą. Nasz złoczyńca Gru udaje się do punktu adopcyjnego przebrany za lekarza. Po wyczerpującej rozmowie udaje mu się zabrać dziewczynki do domu. Dziewczynki najmłodsza Agnes, Edith i najstarsza Margo początkowo nie są zachwycone manierami nowego tatusia. Jego dom również wyróżnia się negatywnie wyglądem na tle okolicznych zabudowań. Wygląda na ponure, wrogie domostwo.

Puzzle Minionki Online - układanki Jigsaw

W środku wita ich groźnie wyglądający, dziwny pies Gru. Agnes jest nim zachwycona, ale stworzenie umyka. Złoczyńca pokazuje dziewczynkom ich pokój, nakazuje im sobie nie przeszkadzać i znika. Dziewczynki niezbyt wiele sobie robią z zaleceń Gru i zaczynają myszkować po domu. Przypadkiem udaje im się uruchomić sekretną windę do ukrytego pod domem laboratorium i warsztatu złoczyńcy. Pierwszy dostrzega je Doktor Nikczemniuk, staruszek pomagający naszemu złoczyńczy w czynieniu nikczemności i zła. Edith uruchamia jedno z urządzeń i pali laserowym promieniem jednorożca Agnes. A musicie wiedzieć, że Agnes wprost uwielbia jednorożce.

Puzzle Minionki Online

To, co zaszło jest w jej oczach koszmarem. Rząda naprawy zabawki, ale jest ona całkowicie spopielona. Gru wzywa swoje Minionki i nakazuje im udać się do sklepu po nową zabawkę. Co wydarzyło się potem, czy Gru wreszcie udało się dostać do twierdzy Vectora? Czy skok wszech czasu ma szansę na powodzenie? Bajka zaczyna się od sceny uprowadzenia całej bazy badawczej zlokalizowanej gdzieś w Arktyce. Wielki czerwony magnes wciąga do góry cały kompleks badawczy.

Puzzle Minionki Online - dla dzieci

Barania Pupa szef Ligii Antyzłoczyńców postanawia zwrócić się o pomoc do Gru w rozwiązaniu tego tajemniczego aktu terroru. Kolejna scena to urodziny Agnes. Najmłodsza przybrana córeczka Gru kończy sześć latek i kochany tata Gru wyprawił dziewczynce prawdziwe przyjęcie urodzinowe. Oto jak zaczyna się film. Nasz Gru ma problem z wróżką, przez telefon dowiaduje się, że ta nie może przybyć na imprezę. Gru dzięki pomocy minionków odgrywa rolę wróżki, choć nie do końca jest to udany teatr. Po urodzinach Gru wyprowadza swojego pieska, rasy nieznanej gdy za jego plecami pojawia się początkująca agentka Ligii Antyzłoczyńców - Lucy Wilde.

Uprowadzenie ma dość spektakularny przebieg, w każdym razie Gru ląduje przed oblicze Baraniej Pupy. Na miejscu dowiaduje się, że jego celem ma być odnalezienie sprawcy kradzieży niebezpiecznej substancji zmieniającej delikatne, puchate króliczki w krwiożercze bestie. Gru odmawia twierdząc, że zajmuje się legalnym biznesem - produkcją dźemów i żelek.

Puzzle Minionki Online - Układanki dla dzieci

Bajka Minionki rozrabiają przenosi nas do podziemnego laboratorium Gru. Tam dowiadujemy się, że dżem jest paskudny, a dokotor Nikczemniuk pragnie czynić zło i rezygnuje z posady u Gru. Minionki i Gru organizują pożegnanie, doktor Nikczemniuk odlatuje. Zapraszam do przypomnienia sobie całego filmu i do naszych układanek.To doprawdy mnóstwo frajdy i zabawy, nawet starsi puzzlo-miłośnicy skuszą się i zaintersują układankami z tej sympatycznej bajki.

obrazek z logo puzzle