Puzzle My little pony online dla dzieci - podstrona 1

Puzzle My little pony online dla dzieci podstrona 1

puzzle My little pony online podstrony:

Puzzle online z bajek My little pony dla dzieci. Zapraszam do układania puzzli z modnisią i elegantką jednorożcem Rarity, farmerką Applejack, wesołą łakomczuchą Pinkie Pie, zaczytaną księżniczką Twilight Sparkle, pewną siebie Rainbow Dash, nieśmiałą Fluttershy.

miniatura puzzle My Little Pony online nr 12
miniatura puzzle My Little Pony online nr 36
miniatura puzzle My Little Pony online nr 54
miniatura puzzle My Little Pony online nr 1
miniatura puzzle My Little Pony online nr 3
miniatura puzzle My Little Pony online nr 4
miniatura puzzle My Little Pony online nr 13
miniatura puzzle My Little Pony online nr 27

Oto nasze sympatyczne kucyki Applejack, Rarity, Fluttershy, Rainbow Dash, Twilight Sparkle, Pinkie Pie.

Zapraszam do Ponyville czekają tam na Was nasze sympatyczne przyjaciółki.

miniatura puzzle My Little Pony online nr 2
miniatura puzzle My Little Pony online nr 28
miniatura puzzle My Little Pony online nr 6
miniatura puzzle My Little Pony online nr 8
miniatura puzzle My Little Pony online nr 17
miniatura puzzle My Little Pony online nr 18
miniatura puzzle My Little Pony online nr 19
miniatura puzzle My Little Pony online nr 20

ilość: 15 ikona puzzla

Big Macintosh i Cheerilee. Cheerilee jest nauczycielką w szkole w naszym kucykowym miasteczku Ponyville. Uczy również klasę, do której uczęszczają członkinie Znaczkowej Ligi. Big Macintosh z kolei to starszy brat Apple Bloom i Applejack. Mieszkają razem na farmie Sweet Apple. Cheerilee i Big Mac są przyjaciółmi, choć w jednym z odcinków na skutek działania eliksiru zakochują się w sobie. Urok na szczęście udaje się zdjąć z zakochanych.

Obrazek do układania przedstawia przyjaciółki księżniczkę Equestrii Twilight Sparkle, dbającą o pogodę nad Ponyville Rainbow Dash, rogadaną miłośniczkę ciasteczek i babeczek Pinkie Pie, typową wiejską dziewuchę Applejack oraz nieśmiałą i opiekuńczą Fluttershy.

ilość: 35 ikona puzzla

ilość: 35 ikona puzzla

Applejack i Rainbow Dash. Obrazek wzór do układania przedstawia przyjaciółki Applejack i Rainbow Dash. Applejack nakrywa kocykiem zmęczoną, śpiącą Rainbow Dash. Pegazik zasnęła w stodole na farmie Sweet Apple. Applejack okazuje się być, dobrą i troskliwą przyjaciółką.

Rainbow Dash propozycja nr 7 . Ilustracja wzór do ułożenia ukazuje pegaza Rainbow Dash. Rainbow Dash jest odważnym i bardzo pewnym siebie pegazem. Stąd bardzo ciężko znosi porażki, nie cierpi przegrywać. Można rzec, że jest troszkę zarozumiała, zwłaszcza w stosunku do Fluttershy. Rainbow Dash pilnuje aby nad Ponyville utrzymywała się słoneczna pogoda. Jest bardzo szybka i zwinna, bez trudu rozgania deszczowe chmury. Sama mieszka w domku z chmurek, niedaleko miasteczka kucyków Ponyville.

ilość: 35 ikona puzzla

Fluttershy propozycja dla dzieci nr 9 . Nasza słodka Fluttershy w przeciwieństwie do Rainbow Dash (która również jest pegazem) jest nieśmiałym, wrażliwym i lękliwym stworzonkiem. Fluttershy jest opiekuńcza, dba o wszystkie istotki i leśnie zwierzątka przybywające do niej z Lasu Everfree, niedaleko którego mieszka.

ilość: 15 ikona puzzla

Rarity, Twilight Sparkle i Spike propozycja dla dzieci nr 11 Nasi przyjaciele spotkali się, aby podyskutować o bardzo ważnych sprawach dla całej Equestrii. Zapraszam do układania. Poziom trudności: bardzo łatwy [12]

Puzzle my little pony online Pinkie Pie propozycja nr 6 . Obrazek wzór do układania przedstawia Pinkie Pie. Można rzec, Pinkie Pie z bliska. Nasza różowiutka Pinkie jest niezwykle rozgadanym, towarzyskim, energicznym, wesołym kucykiem. Uwielbia poznawać i zaprzyjaźniać się ze wszystkimi w Ponyville. Pinkie Pie pracuje w Cukrowym kąciku, tam również mieszka.

ilość: 35 ikona puzzla

Puzzle my little pony online Rarity propozycja dla dzieci . Ilustracja wzór do ułożenia ukazuje jednorożca Rarity. Nasza elegantka i ślicznotka Rarity jest jedyną kreatorką mody w dość prowincjonalnym Ponyville. Szyje, projektuje i sprzedaje ciuszki w w swoim butiku. Rarity przyszła na świat w Ponyville i już od źrebaczka czuła, że jej powołaniem jest szycie oraz projektowanie strojów. Rarity bardzo dba o urodę i styl ubierania - zarówno swój, jak również przyjaciółek i innych mieszkańców.

ilość: 15 ikona puzzla

Puzzle my little pony online Twilight Sparkle i Spike propozycja dla dzieci . Ilustracja wzór do ułożenia ukazuje księżniczkę Equestrii Twilight Sparkle oraz jej wiernego przyjaciela Spike. Twilight jest uczennicą Księżniczki Celestii i posiada ogromną moc magiczną. W początkowych odcinkach jest jednorożcem, aby później przeobrazić się w Alikorna czyli połączenie jednorożca z pegazem. Tak więc Twilight Sparkle posiada charakterystyczny róg jednorożca oraz skrzydełka pegaza.

Puzzle My little pony online Applejack i Rainbow Dash propozycja dla dzieci nr 12 Przyjaciółki mają zamiar ze sobą rywalizować. Która z nich okaże się lepsza. Rainbow Dash jest pewna siebie, nie potrafi przegrywać. Zapraszam do oglądania bajki i do układania. Poziom trudności: łatwy [24]

miniatura puzzle My Little Pony online nr 5
miniatura puzzle My Little Pony online nr 7
miniatura puzzle My Little Pony online nr 9
miniatura puzzle My Little Pony online nr 10
miniatura puzzle My Little Pony online nr 11
miniatura puzzle My Little Pony online nr 14
miniatura puzzle My Little Pony online nr 15
miniatura puzzle My Little Pony online nr 16

puzzle My little pony online podstrony:

Puzzle My little pony online - poznajcie Applejack

Applejack jest jedną z głównych bohaterek serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia. Jest kucykiem o pomarańczowej sierści oraz blond grzywie i ogonie przewiązanym na końcu czerwoną gumką. Jej wyjątkowym znaczkiem są trzy jabłuszka. Applejack mieszka oraz pracuje na farmie Sweet Apple zlokalizowanej w okolicach malowniczego miasteczka kucyków Ponyville. Nasza farmerka mieszka tam wspólnie z młodszą siostrą Apple Bloom, Babcią Smith, bratem Big Macintoshem oraz uroczą suczką Winoną.

Puzzle My little Pony online - poznajcie modnisię Rarity

Opisując Rarity należałoby zacząć od tego, że nie jest zwykłym kucykiem a jednorożcem. Jednorożce to magiczne istoty obdarzone jak sama nazwa wskazuje jednym rogiem. Dobrze znane z wszelkiej maści baśni i bajek, zamieszkują czarodziejskie, magiczne krainy. arity jest jedną z niewielu mieszkanek Ponyville o której można napisać, że moda to jej żywioł. Rarity prezentuje się jak zawsze wybornie. Jak już wspominałem Rarity to jednorożec, jej znaczkiem są trzy błękitne diamenty. Rarity mieszka w Ponyville, gdzie prowadzi butik. Projektuje, szyje i sprzedaje modne ubrania miaszkańcom cudownego Ponyville. Jest starszą siostrą Sweetie Belle - to jedna z pobocznych postaci występujących w serialu. Na koniec kilka słów o wyglądzie naszej ślicznostki i modnisi. Rarity ma fioletową, modnie zakręconą grzywę oraz białe umaszczenie.

Puzzle My little Pony online - kochacie rezolutną Pinkie Pie?

Po pierwsze nasza Pinkie Pie nie jest ani jednorożcem jak Rarity, ani pegazem jak Rainbow Dash a jest zwyczajnym kucykiem. Słowo zwyczajny nie ma na celu umniejszania czegokolwiek naszej Pinkie. Rzecz oczywista, Pinkie Pie podobnie, jak opisane powyżej postacie, jest jedną z głównych bohaterek serialu My Luttle Pony Przyjaźń to Magia. Zaczynając opis od wyglądu należy zwrócić uwagę, że nazwa "Pinkie" (Różowiutka) bardzo dobrze koreluje z urodą kucyka. Pinkie Pie jest ślicznie różowa. Pinkie Pie jest bardzo sympatycznym, przyjacielskim, uwielbiającym towarzystwo kucykiem. Jest wesoła, urocza, nie stroni od figli i dowcipów. Pinkie Pie uwielbia wcinać i podjadać smakołyki i wszelkiej maści frykaski, można nawet określić ją mianem łakomczuszka. Dzień zaczyna ze śpiewem na kucykowych ustach, chociaż muzykalność nie jest to jej najmocniejszą stroną. Nie sposób jej nie kochać. Jej znaczek to trzy różowe baloniki.

Puzzle My little Pony online - Fluttershy

Należałoby zacząć od tego, że Fluttershy podobnie do Rainbow Dash jest pegazem. Fluttershy jest żółtego umaszczenia, z kolei jej długa, piękna grzywa oraz ogon są bladoróżowe. Fluttershy jak nawet jej imię wskazuje (Shy po ang. nieśmiały) jest cicha i nieśmiała z usposobienia. W serialu gdy ją słyszymy często wypowiada swoje kwestie przyciszonym, lękliwym, nieśmiałym głosem. Z tej nieśmiałości bezwątpienia wynika fakt, że Fluttershy mieszka poza granicami Ponyville. Nie lubi tłoku i miejskiego hałasu za oknem. Fluttershy ma zwierzątko do towarzystwa. Jest to uroczy, biały królik o imieniu Angel.