Puzzle My little pony online dla dzieci - podstrona 1

Puzzle My little pony online dla dzieci podstrona 1

puzzle My little pony online podstrony:

Puzzle online z bajek My little pony dla dzieci. Zapraszam do układania puzzli z modnisią i elegantką jednorożcem Rarity, farmerką Applejack, wesołą łakomczuchą Pinkie Pie, zaczytaną księżniczką Twilight Sparkle, pewną siebie Rainbow Dash, nieśmiałą Fluttershy.

Oto nasze sympatyczne kucyki Applejack, Rarity, Fluttershy, Rainbow Dash, Twilight Sparkle, Pinkie Pie.

Zapraszam do Ponyville czekają tam na Was nasze sympatyczne przyjaciółki.

ilość: 15 ikona puzzla

Big Macintosh i Cheerilee. Cheerilee jest nauczycielką w szkole w naszym kucykowym miasteczku Ponyville. Uczy również klasę, do której uczęszczają członkinie Znaczkowej Ligi. Big Macintosh z kolei to starszy brat Apple Bloom i Applejack. Mieszkają razem na farmie Sweet Apple. Cheerilee i Big Mac są przyjaciółmi, choć w jednym z odcinków na skutek działania eliksiru zakochują się w sobie. Urok na szczęście udaje się zdjąć z zakochanych.

Obrazek do układania przedstawia przyjaciółki księżniczkę Equestrii Twilight Sparkle, dbającą o pogodę nad Ponyville Rainbow Dash, rogadaną miłośniczkę ciasteczek i babeczek Pinkie Pie, typową wiejską dziewuchę Applejack oraz nieśmiałą i opiekuńczą Fluttershy.

ilość: 35 ikona puzzla

ilość: 35 ikona puzzla

Applejack i Rainbow Dash. Obrazek wzór do układania przedstawia przyjaciółki Applejack i Rainbow Dash. Applejack nakrywa kocykiem zmęczoną, śpiącą Rainbow Dash. Pegazik zasnęła w stodole na farmie Sweet Apple. Applejack okazuje się być, dobrą i troskliwą przyjaciółką.

Rainbow Dash propozycja nr 7 . Ilustracja wzór do ułożenia ukazuje pegaza Rainbow Dash. Rainbow Dash jest odważnym i bardzo pewnym siebie pegazem. Stąd bardzo ciężko znosi porażki, nie cierpi przegrywać. Można rzec, że jest troszkę zarozumiała, zwłaszcza w stosunku do Fluttershy. Rainbow Dash pilnuje aby nad Ponyville utrzymywała się słoneczna pogoda. Jest bardzo szybka i zwinna, bez trudu rozgania deszczowe chmury. Sama mieszka w domku z chmurek, niedaleko miasteczka kucyków Ponyville.

ilość: 35 ikona puzzla

Fluttershy propozycja dla dzieci nr 9 . Nasza słodka Fluttershy w przeciwieństwie do Rainbow Dash (która również jest pegazem) jest nieśmiałym, wrażliwym i lękliwym stworzonkiem. Fluttershy jest opiekuńcza, dba o wszystkie istotki i leśnie zwierzątka przybywające do niej z Lasu Everfree, niedaleko którego mieszka.

ilość: 15 ikona puzzla

Rarity, Twilight Sparkle i Spike propozycja dla dzieci nr 11 Nasi przyjaciele spotkali się, aby podyskutować o bardzo ważnych sprawach dla całej Equestrii. Zapraszam do układania. Poziom trudności: bardzo łatwy [12]

Puzzle my little pony online Pinkie Pie propozycja nr 6 . Obrazek wzór do układania przedstawia Pinkie Pie. Można rzec, Pinkie Pie z bliska. Nasza różowiutka Pinkie jest niezwykle rozgadanym, towarzyskim, energicznym, wesołym kucykiem. Uwielbia poznawać i zaprzyjaźniać się ze wszystkimi w Ponyville. Pinkie Pie pracuje w Cukrowym kąciku, tam również mieszka.

ilość: 35 ikona puzzla

Puzzle my little pony online Rarity propozycja dla dzieci . Ilustracja wzór do ułożenia ukazuje jednorożca Rarity. Nasza elegantka i ślicznotka Rarity jest jedyną kreatorką mody w dość prowincjonalnym Ponyville. Szyje, projektuje i sprzedaje ciuszki w w swoim butiku. Rarity przyszła na świat w Ponyville i już od źrebaczka czuła, że jej powołaniem jest szycie oraz projektowanie strojów. Rarity bardzo dba o urodę i styl ubierania - zarówno swój, jak również przyjaciółek i innych mieszkańców.

ilość: 15 ikona puzzla

Puzzle my little pony online Twilight Sparkle i Spike propozycja dla dzieci . Ilustracja wzór do ułożenia ukazuje księżniczkę Equestrii Twilight Sparkle oraz jej wiernego przyjaciela Spike. Twilight jest uczennicą Księżniczki Celestii i posiada ogromną moc magiczną. W początkowych odcinkach jest jednorożcem, aby później przeobrazić się w Alikorna czyli połączenie jednorożca z pegazem. Tak więc Twilight Sparkle posiada charakterystyczny róg jednorożca oraz skrzydełka pegaza.

Puzzle My little pony online Applejack i Rainbow Dash propozycja dla dzieci nr 12 Przyjaciółki mają zamiar ze sobą rywalizować. Która z nich okaże się lepsza. Rainbow Dash jest pewna siebie, nie potrafi przegrywać. Zapraszam do oglądania bajki i do układania. Poziom trudności: łatwy [24]

puzzle My little pony online podstrony:

Puzzle My little pony online - poznajcie Applejack

Appljack jest jedną z głównych bohaterek serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia. Jest kucykiem o pomarańczowej sierści oraz blond grzywie i ogonie przewiązanym na końcu czerwoną gumką. Jej wyjątkowym znaczkiem są trzy jabłuszka. Applejack mieszka oraz pracuje na farmie Sweet Apple zlokalizowanej w okolicach malowniczego miasteczka kucyków Ponyville. Nasza farmerka mieszka tam wspólnie z młodszą siostrą Apple Bloom, Babcią Smith, bratem Big Macintoshem oraz uroczą suczką Winoną.