gryonline-puzzle.pl gryonline-puzzle.pl ikona puzzle online ikona gry online ikona ubieranki ikona gry dla dziewczyn ikona gry dla chłopców

Puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych

obrazek dla sekcji puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych online - nr 2

Na początek do ułożenia główny bohater Max oraz biały króliczek rewolucjonista o słodkim imieniu Tuptuś. Pamiętacie bajkę? Jak było z tymi dwoma? Zwierzątka nie bardzo się polubiły, z pewnością kością niezgody stało się drobne kłamstewko Maxa.

obrazek dla sekcji puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych online - nr 2

Puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych prezentują kolejną propozycję z bohaterami tej sympatycznej bajki dla dzieci. Tym razem poziom trudności został celowo obniżony i jest układanka jest idealna dla najmłodszych puzzlomaniaków.

obrazek dla sekcji puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych online - nr 3
obrazek dla sekcji puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych online - nr 4
obrazek dla sekcji puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych online - nr 5
obrazek dla sekcji puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych online - nr 6

Tym razem mamy układankę z niezwykle zabawnym króliczkiem Tuptusiem. Biały królik Tuptuś to charyzmatyczny i nie znoszący sprzeciwu szef gangu rewolucjonistów skrywających się w kanałach Nowego Jorku. Tuptuś początowo przyjmuje w szeregi swojej organizacji Maxa i Duka, ale potem z zapałem ściga naszych bohaterów.

obrazek dla sekcji puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych online - nr 7

Max to mały spryciarz, gdy Duke zaczyna się panoszyć w mieszkaniu jego ukochanej pani, piesek wpada na iście szatański plan. Duke ostatecznie musiał podporządkować się woli mniejszego pieska. Pamiętacie co, wymyślił nasz spryciarz Max? Troszkę mi żal Dukea, poczciwy z niego pies.

obrazek dla sekcji puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych online - nr 8

Puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych prezentują tym razem kotkę Chloe. W zwiastunie Chloe jest nazywana Kłębuszkiem. Chloe zawsze dopisuje apetyt, można nawet rzec, że to że bywa żarłoczna. Chloe to przyjaciółka Maxa, bardzo szczera przyjaciółka.

Puzzle z bajki

Sekretne życie zwierzaków domowych to bajka od twórców bardzo popularnych Minionków. Tytuł orginalny tej bajki dla dzieci to "The Secret Life of Pets". Film wyprodukowała wytwórnia Illumination Entertainment. Scenariusz do filmu napisali Cinco Paul oraz Ken Daurio. Film z kolei wyreżyserował Chris Renaud. Data premiery w Polsce to 23 września 2016 roku. Akcja ma miejsce w mieście Nowy Jork i bohaterami filmu, jak nietrudno sie domyślić są zwierzęta. Piesek Max wiedzie szczęśliwe życie ze swoją panią Katie. Pewnego dnia Katie sprowadza do ich wspólnego mieszkanka nowego lokatora. Jest nim duży, kudłaty pies o imieniu Duke. Max, jak nietrudno się domyślić, nie jest tym faktem zachwycony. Nowy lokator zabiera wszystko to, co dotąd należało wyłącznie do niego. Po nocy spędzonej na podłodze Max wpada na iście diaboliczny plan i udaje mu się podporządkować nowego lokatora. Duke zmuszony jest wykonywać polecenia Maxa. Pod nieobecność Katie nasze pieski zostają wyprowadzone na spacer do parku przez dorabiającego studenta. Tam Duke, który ma już dosyć panoszącego się Maxa, postanawia uciec. Tak zaczyna się wielka przygoda naszych psiaków.

obrazek dla sekcji puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych online - nr 9
obrazek dla sekcji puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych online - nr 10
obrazek dla sekcji puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych online - nr 11
obrazek dla sekcji puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych online - nr 12

Oto kolejna propozycja układanki z naszej ulubionej bajki. Tym razem nasz proponujemy pierwszego rewolucjonistę pośród zwierząt Nowego Jorku. Oto biały króliczek Tuptuś ratujący swoich przyjaciół schwytanych przez nikczemnego hycla.

obrazek dla sekcji puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych online - nr 13

A oto przed Wami kolejne puzzle online z bajki Sekretne życie zwierzaków domowych - tym razem mamy do ułożenia obrazek z jednym z głównych bohaterów bajki. Mowa tutaj oczywiście, o piesku Maxie. Towarzyszy mu "prawdziwa" przyjaciółka kotka Chloe. Kotka Kłębuszek, tak jest nazywana w zwiastunie, to prawdziwa amatorka dobrego, pysznego żarełka.

obrazek dla sekcji puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych online - nr 14

Olaboga, co też się dzieje z naszym słodkim, białym króliczkiem? Tuptuś dostał się w ramiona małej księżniczki. Spójrzcie na jego oklapłę uszęta. Czyżby to koniec rewolucji zwierząt bez smyczy i kagańców? Na to wygląda, że owszem.

obrazek dla sekcji puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych online - nr 15

Puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych online - oto prezentujemy kolejną kolorową ilustrację do ułożenia na ekranie. Dwójka głównych bohaterów filmu animowanego psy Duke i Max.

obrazek dla sekcji puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych online - nr 16

Nasz sprytny zuch, czyli nieduży piesek Max uwielbia, gdy jego pani Katie rzuca mu do przyniesienia zieloną piłeczkę. Max aportuje ją z wielką radością, jak na prawdziwego kanapowca przystało.

obrazek dla sekcji puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych online - nr 17
obrazek dla sekcji puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych online - nr 18
obrazek dla sekcji puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych online - nr 19
obrazek dla sekcji puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych online - nr 20
obrazek dla sekcji puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych online - nr 21

Puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych online

Film rozpoczynają sceny znane ze zwiastunów bajki zamieszczanych w internecie. Tak więc dowiadujemy się, co też nasze słodkie pupilki porabiają, gdy nie ma nas w domu. Kotka Chloe w zwiastunie nazywana Kłębuszkiem zagląda do lodówki. Nie ma ochoty na przygotowaną dlań karmę w miseczce. W lodówce znajduje się pysznie prezentujący się kurczak. Chloe nie będzie potrafiła się powstrzymać. Leoś duży biały pudel to amator mocnego brzmienia. Gdy tylko jego dystyngowany właścicel wychodzi, dom wypełnia mocna muza. A co porabia nasz Max, jeden z głównych bohaterów filmu? No cóż, wyczekuje z tęsknotą na swoją Katie. Ale zacznijmy od początku, bo bajka jest fajna i warta obejrzenia.

Puzzle Sekretne życie zwierzaków domowych

Max jest jedynym zwierzątkiem Katie. Max jest zadowolony z tego faktu, ale Katie chyba nie do końca, zatem w ich wspólnym domu pojawia się ktoś nowy. Jest nim Duke. Duke to duży, kudłaty pies. Duke był bezdomny, ale dzięki Katie odnalazł nowy dom. Max, co zrozumiałe, nie jest zachwycony obecnością nowego lokatora. Już pierwszego dnia pieski konfliktują się i Max musi spać na podłodze bez swojego ulubionego kocyka. Niedola Maxa nie trwa długo i podporządkowuje sobie dużo większego Dukea. Jak potoczą się losy tej dwójki? Nie widzieliście filmu, zapraszam do obejrzenia. Widzieliście film zapraszam do układania puzzli z bohaterami bajki.