gryonline-puzzle.pl gryonline-puzzle.pl ikona puzzle online ikona gry online ikona ubieranki ikona gry dla dziewczyn ikona gry dla chłopców
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 1
obrazek dla sekcji puzzle Masza i Niedźwiedź online obrazek nr 2
obrazek dla sekcji puzzle Psi Patrol nr 2
obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 1

Proponowane Puzzle Online :

Puzzle Stacyjkowo online

obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 1

Puzzle Stacyjkowo online Ciuch, ciuch pędzą ciuchcie po torach. To lokomotywy Wilson oraz Bruno. Ciekawe, dokąd to pędzą nasi przyjaciele? Jakie zadanie mają do wykonania i czy są w stanie podołać? Nie zawsze jest różowo.

obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 3

A o czymże to dyskutuje nasza energiczna Koko z takim staruszkiem jak Stary Pete? Temat bezwątpienia musi być poważny. Stary Pete to jeden z mentorów Stacyjkowa, na pewno służy radą dziarskiej i wesołej Koko. Tylko czy Koko go posłucha?

obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 2

Puzzle Stacyjkowo online A oto i trójka głównych bohaterów tego przesympatycznego serialu animowanego. Od lewej, czerwona lokomotywa to Wilson. W środku pędzi po torach Bruno. Po prawej mamy zieloną lokomotywę czyli Koko.

obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 4

Oto kolejne Puzzle Stacyjkowo online które na pewno będą niebywałą gratką dla wszystkich miłośników tego sympatycznego serialu animowanego. Kolejna układanka do rozpracowania online, na ekranie. Wilson i Koko niezmienne sympatyczni.

obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 5

Puzzle Stacyjkowo online Hejka przyjaciele! Zapraszamy do Stacyjkowa! Zdają się wołać do nas ciuchcie z obrazka. To naturalnie Wilson, Bruno i Koko, czyli główni bohaterowie bajki. A ja zapraszam do układania puzzli online.

obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 6

Puzzle Stacyjkowo online A oto, mówiąc żartem, ciuchcia błyskawica czyli Koko. Nasza zielona lokomotywa pragnie zostać najszybszą ciuchcią w Stacyjkowie. Na pewno jej się to kiedyś powiedzie, ale jeszcze wiele nauki przed ją czeka.

Puzzle Stacyjkowo

Puzzle Stacyjkowo online A w tym miejscu, tradycyjnie już, słów kilka, garść faktów o jednej z ulubionych bajek naszych maluchów. Tym razem Stacyjkowo rządzi. A więc bajka Stacyjkowo po angielsku Chuggington to brytyjski serial animowany dla najmłodszych widzów. W naszym pięknym kraju bajka miała swoją premierę 1 stycznia 2010 roku na kanale dla stricte dla dzieci MiniMini+. Głównymi bohaterami serialu, jak się każdy domyśla, są lokomotywy. Głównymi bohatermi są trzy lokomotywy. Koko, zielona ciuchcia, o opływowych kształtach sugerujących szybką kolej. Takie nasze Pendolino. I faktycznie nasza zielona Koko uwielbia szybkość. Kocha wyścigi i związaną z nimi rywalizację. Koko nie tylko pędzi szybko po torach, także chwilami szybko myśli. Zdarza jej się pochopnie postępować, ale zawsze naprawa wyrządzone szkody. Niebieska lokomotywa z żółtym pyszczkiem to Bruno. Och! Bruno bywa utrapieniem, potrafi zadręczać pytaniami. Brakuje mu wiary we własne siły, stąd te odwieczne rozterki. Kolejna ciuchcia to Wilson. Wilson to czerwona lokomotywa. Wilson to entuzjasta ze słomianym zapałem. Zawsze początkowo chętnie i pełen zaangażowania podchodzi do powierzonych mu zadań. Nie zawsze jednak potrafi do końca utrzymać ten zapał.

obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 7
obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 8
obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 9
obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 10

Lokomotywy Bruno i Koko znowu razem? Czyżby ta dwójka miała się ku sobie? Och, nie to tylko wspaniali, najlepsi przyjaciele. Bruno uwielbia zasypywać pytaniami Koko. Koko uwielbia odpowiadać, na te jakże wymagające pytania. To zwyczajnie w świecie dobrany duet.

obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 11

Oto kolejna propozycja Puzzle Stacyjkowo online, czyli do układania na ekranie. Kolejny obrazek przedstawiający głównych bohaterów bajki. Wilson, Bruno i Koko - przecież oni nigdy się nam nie znudzą. Dzieciaki - do układania marsz!

obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 12

Puzzle Stacyjkowo online Wilson zanurza się w ciemność tunelu wydrążonego w zboczu wysokiej góry. Bez obaw, nosek Wilsona to prawie szperacz, oświetla drogę, rozwiewając cienie. Dzięki temu ciuchcia doskonale widzi tory przed sobą. Pytanie, dokąd to tak pędzi nasz Wilson? Zadanie które mu powierzona, musi być bardzo pilne, ponieważ Wilson pędzi jak szalony. Miejmy nadzieję, że zdąży na czas.

obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 13

Puzzle Stacyjkowo online Zastanawiacie się co też kombinują Buczek i Nutka. To rodzeństwo, a dokładniej rzecz ujmując, to bliźniaki. Buczek i Nutka to lokomotywy w wieku dziecięcym, maluchy o niekoniecznie rozkosznym, dobrotliwym usposobieniu.

obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 14

Puzzle Stacyjkowo online Kurczaki pieczone, ależ ta Koko wygląda zajefajnie. Te ledowe oświetlenie przydaje jej iście przyszłościowy look. Wilson wypada przy Koko trochę blado. Nie martw się Wilson tobie również sprawimy takie super, fajne ledowe oświetlenie.

obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 15

Kurczaki pieczone 60 puzzli to już nie przelewki. Poziom trudności jest dostosowany do wieku odbiorcy. Sześciolatkowie poradzą sobie bez kłopotu, ale i czterolatki z niewielką pomocą rodziców dadzą sobie radę.

obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 16

Lokomotywy Hektor i Wilson to kolejne puzzle Stacyjkowo online. Hektor to ciuchcia będąca jednym z wielu bohaterów pobocznych bajki. Hektor to bardzo szybka maszyna, bywa chwilami zarozumiałym.

obrazek dla sekcji puzzle Strażak Sam online - układanka nr 21
obrazek dla sekcji puzzle Świnka Peppa online wzrór nr 23
obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 3
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online nr 16
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online - obrazek nr 48
obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 17
obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 18
obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 19
obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 20
obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 21
obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 22

Hej, a kogóż my tu widzimy? Czyżby dwójka przyjaciół zabierała się do przewozu cennych towarów? Koko i Wilson bezwątpienia poradzą sobie z każdym postawionym im zadaniem.

obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 23

A oto kolejna puzzle Stacyjkowo online dla dzieci. 32 kafelki do ułożenie to poziom trudności idealnie dostostowany dla Twojego dziecka. Zapraszam do układania online.

obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 24

Puzzle Stacyjkowo online Buczek i Nutka to parka rozrabiaków, lokomotywy bliźniaki. 28 kafelków to łatwy poziom trudności. Zapraszam do zapoznania się z kolejną propozycją. Prosta układanka do rozwiązania dla najmłodszych maluchów.

obrazek dla sekcji puzzle Stacyjkowo online nr 25

Puzzle Stacyjkowo online Ta czerwona lokomotywa to Wilson. Wilson to pełna entuzjazmu i zapału ciuchcia. Początkowo jest bardzo chętny, podejmuje się każdego zadania. Niestety szybko się zniechęca i potrzebuje dodatkowej motywacji.