gryonline-puzzle.pl gryonline-puzzle.pl ikona puzzle online ikona gry online ikona ubieranki ikona gry dla dziewczyn ikona gry dla chłopców

Proponowane Puzzle Online :

Puzzle Strażak Sam online

obrazek dla sekcji puzzle Strażak Sam online - nr 1

Nasz Strażak Sam to dzielny chwat, zawsze chętny do pomocy. Nasi chłopcy go uwielbiają. Obok znajdziecie obrazek do ułożenia składający się z 15 puzzli. Nie jest to może zbyt skomplikowana układanka, ale na pewno zapewni dawkę frajdy.

obrazek dla sekcji puzzle Strażak Sam online - nr 2

Puzzle Strażak Sam tym razem prezentują naszego wspaniałego bohatera w trakcie wykonywania zadania na wysokości. Lina zabezpieczająca chroni go przed upadkiem, gdy nasz dzielny chwat próbuje dostać się do gałęzi wysokiego drzewa z uwięzionym, wystraszonym kotkiem.

obrazek dla sekcji puzzle Strażak Sam online - nr 3

Strażacka załoga oraz mieszkańcy pozują do wspólnego zdjęcia z największym bohaterem okolicy. Wiecie o kogo chodzi? Naturalnie nie jest trudno się domyślić, że mowa tutaj o naszym Samie. Zapraszam do układania tej troszkę trudniejszej internetowej układanki.

obrazek dla sekcji puzzle Strażak Sam online - nr 4
obrazek dla sekcji puzzle Strażak Sam online - nr 5
obrazek dla sekcji puzzle Strażak Sam online - układanka nr 6
obrazek dla sekcji puzzle Strażak Sam online - układanka nr 7

Puzzle Strażak Sam dostępne online - oto kolejna układanka z naszym sympatycznym bohaterem i jego przyjaciółmi. Sam oraz Ekipa są zdecydowani, zwarci i gotowi w każdej chwili dnia i nocy. Ich rodzinne miasteczko Pontypandy oraz jego mieszkańcy mogą czuć się bezpieczne.

obrazek dla sekcji puzzle Strażak Sam online - układanka nr 8

Nasz sympatyczny bohater i jego przyjaciel Elvis w akcji. Chłopaki mają pożar do ugaszenia. Elvis z gaśnicą, Sam z wężem strażackim. Zapowiada się poważne gaszenie. Czy nasi dzielni chłopcy podołają takiemu wyzwaniu? No, jakże przecież to dwa zuchy na medal.

Puzzle Strażak Sam

Strażak Sam to serial animowany dla dzieci. Początkowo bohaterowie przedstawiani byli przy pomocy sympatycznych kukiełek. Obecnie serial jest tworzony przy pomocy prostej grafiki i animacji komputerowej. Serial opowiada o przygodach tytułowego strażaka Sama. Tytułowy bohater to niezwykle odważny i zaradny chwat. W Straży Pożarnej nie zajmuje się wyłącznie gaszeniem pożarów. Przeprowadza trudne i ryzykowne akcje ratunkowe z powietrza i na wodzie. Nasz bohater mieszka i pracuje w wymyślonym małym, angielskim miasteczku Pontypandy. Urokliwym miejscu o typowej prowincjonalnej zabudowie. Oprócz Sama do zastępu strażackiego należą również: komendant Bazyli Steele wąsaty grubasek uwielbiający strofować Cridlingtona, czyli Elvisa. Strażak Elvis Cridlington to kumpel Sama i nawet przypomina z aparycji sławnego, amerykańskiego piosenkarza. Penny Morris to dzielna dziewczyna, zawsze wspomoże w potrzebie naszego chwata. Z kolei największym utrapieniem naszych strażaków jest rudowłosy, okularnik czyli Norman Price. Norman uwielbia psocić i dokuczać, czasami również wpada w kłopoty przez swoją twórczą pomysłowość. Pozostałe urwisy również potrafią znaleźć zajęcie strażakom z Pontypandy.

obrazek dla sekcji puzzle Strażak Sam online - układanka nr 9
obrazek dla sekcji puzzle Strażak Sam online - układanka nr 10
obrazek dla sekcji puzzle Strażak Sam online - układanka nr 11
obrazek dla sekcji puzzle Strażak Sam online - układanka nr 12

Oto kolejna propozycja układanki z naszej ulubionej bajki. Tym razem nasz bohater z Pontypandy ratuje jednego z młodszych mieszkańców tego urokliwego miasteczka.

obrazek dla sekcji puzzle Strażak Sam online - układanka nr 13

A oto przed Wami kolejne puzzle Strażak Sam online - tym razem mamy do ułożenia obrazek z całą załogą strażacką. Oprócz naszego największego zucha, znajdziemy tutaj komendanta Bazylego Steela, pomocników Sama Penny Morris oraz Elvis Cridlingtona. Wszyscy zwarci i gotowi do strażackiej akcji.

obrazek dla sekcji puzzle Strażak Sam online - układanka nr 14

Olaboga, co też się dzieje w Pontypandy? Czyżby to wielki pożar? A może to znowu Norman Price wpakował się w kłopoty? Czy może ruda kotka Róża nie potrafi opuścić wysokiego drzewa? Strażnica w pogotowiu. Załoga wyruszamy do akcji.

obrazek dla sekcji puzzle Strażak Sam online - układanka nr 15

Puzzle Strażak Sam online - oto prezentujemy kolejną kolorową ilustrację do ułożenia na ekranie. Poziom trudności dostostowany został do jak najmłodszych graczy. Czterolatki bez problemu poradzą sobie z tą prostą układanką.

obrazek dla sekcji puzzle Strażak Sam online - układanka nr 16

Nasz strażacki zastęp pozuje do wspólnego zdjęcia. Znaleźli się tutaj wszyscy. Jest Elvis, Penny, komendant Bazyl. Cała zwarta ekipa gotowa skoczyć w ogień albo na drzewo ratować kotka. W strażnicy Pontypandy pracują same zuchy.

obrazek dla sekcji puzzle Strażak Sam online - układanka nr 17
obrazek dla sekcji puzzle Strażak Sam online - układanka nr 18
obrazek dla sekcji puzzle Strażak Sam online - układanka nr 19
obrazek dla sekcji puzzle Strażak Sam online - układanka nr 20
obrazek dla sekcji puzzle Strażak Sam online - układanka nr 21