gryonline-puzzle.pl gryonline-puzzle.pl ikona puzzle online ikona gry online ikona ubieranki ikona gry dla dziewczyn ikona gry dla chłopców
obrazek dla sekcji puzzle Minecraft online nr 18
obrazek dla sekcji puzzle Masza i Niedźwiedź online obrazek nr 27
obrazek dla sekcji puzzle Świnka Peppa online wzrór nr 23
obrazek dla sekcji puzzle Psi Patrol nr 27

Proponowane Puzzle Online :

Puzzle Super Wings online

miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 1
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 2
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 3
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 4
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 5
obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 1

Puzzle Super Wings online Oto trójka przyjaciół po środku pozuje Dżetek biało-czerwony samolocik-robot, Śrubek żółto-niebieski to samolot naprawczy oraz Frunia różowo-biały helikopter ratunkowy

obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 3

A oto i oni. Puzzle Super Wings online Od lewej Śrubek, Dżetek, Frunia oraz Lotek czyli wspaniała drużyna dzielnych i pomocnych samolocików. Nasza bohaterska ekipa wspólnie pozuje do zbiorowej fotografii pamiątkowej. To na pewno będzie super fotografia.

obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 2

Puzzle Super Wings online A oto Dżetek, pilny i punktualny dostawca wszelkiego rodzaju przesyłek. A gdy pojawią się kłopoty Dżetek chętnie pomoże. Gdy kłopoty przerastają jego możliwości Dżetek wzywa na pomoc przyjaciół.

obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 4

Układamy kolejne puzzle Super Wings online Dżetek, Frunia, Lotek i Śrubek dotrą zawsze i wszędzie na czas. Nie straszne im przeszkody, a los nierzadko rzuca im kłodami pod nogi. Zwarta ekipa jednak nie wymięka i stawia czoła przeciwnościom.

miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 6
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 7
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 8
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 9
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 10
obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 5

Puzzle Super Wings online Ciekawe co znajduje się w tym białym pudełeczku, które dzieciaczkom, właśnie przed chwilą dostarczył Dżetek? To chyba ulubione kolorowe książeczki albo fantastyczne komiksy o bohaterach? Kto zgadnie, ten mistrz.

obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 6

Puzzle Super Wings online Frunia i Dżetek stoją przed niełatwym zadaniem. Oto zagubione, malutki szopki. Zwierzątka zmarzną w trakcie wysokiego lotu. Trzeba dla nich znaleźć pojemnik odpowiedni do transportu zwierząt.

miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 11
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 12
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 13
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 14
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 15

Puzzle Super Wings

Słów kilka o tej sympatycznej bajce. W naszym kraj bajka miała swoją premierę 1 września 2014 roku i pojawiła się na kanale dla dzieci TVP ABC. Tytułowe Super Wings to zgrana ekipa sympatycznych samolocików potrafiących przybierać formę robotów. Przypominają tym samym odrobinę inną doskonale znaną markę czyli Transformers. Bajka toczy się na zasadzie prostego schematu. W większości odcinków, Dżetek biało-czerwony niezwykle sympatyczny samolocik, główny bohater animacji, zajmuje się dostarczaniem przesyłek zaadresowanych na dzieci zamieszkujące różne zakątki naszego globu. Po dotarciu do celu misji, zazwyczaj okazjuje się, że to dopiero początek przygody. Pojawiają się zagadki i problemy, którym wyłącznie mogą zaradzić Super Wings. W skład drużyny wchodzą różne maszyny o wszelkiej maści specjalnościach. Różowy helikopter o imieniu Frunia to maszyna ratownicza. Wkracza do akcji gdy pojawiają się okoliczności nadzwyczajne. Wówczas Frunia spieszy na ratunek. Żółty samolot o imieniu Śrubek to z kolei fachowiec w sprawach naprawach. Śrubek to typowa złota rączką, zaradzi w każdej sytuacji naprawczej. Serial obfituje w fajne, charakterystyczne postaci. Zapraszam do oglądania bajki.

obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 7
obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 8
obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 9
obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 10

Filip, Astra, Nosek, Odlot to nowe samolociki i roboty której pojawiają się w bajce. Odlot to samolot szpiegowski. Nosek ma wiertło zamiast śmigła. Astra to prawie rakieta kosmiczna, potrafi latać w przestrzeni kosmicznej. Filip to wielki znawca i miłośnik zmagań sportowych.

obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 11

Oto kolejna propozycja do ułożenia online, na ekranie. Kolejny obrazek przedstawiający głównych bohaterów bajki. Samoloty Frunię, Dżetka, Śrubka i Lotka. Samolotciki zawsze pomocne i uczynne, rozwiązują zagadki i ratują z opresji.

obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 12

Puzzle Super Wings online to przede wszystkim mnóstwo frajdy dla miłośników tytułowej bajki. A oto kolejna propozycja, która mam nadzieję, że przypadnie Ci do gustu. Tym razem jest to samolot policjant o imieniu Trafik. Trafik oprócz wykonywania zadań stróża prawa pełni również funkcję strażnika lotniska, a także posiada zdolności detektywistyczne.

miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 16
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 17
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 18
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 19
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 20
obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 13

Sympatyczny czerwony samolot z białym brzuszkiem to główny bohater animacji o imieniu Dżetek. Dżetek jest kurierem, zajmuje się dostarczaniem przesyłek. Wybiera trasy międzynarodowe, dostarcza przesyłki do wszystkich zakątków globu i pomaga dzieciom w kłopotach.

obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 14

Oto kolejna propozycja układanki internetowej z naszym ulubieńcami. Tym razem spotkamy się z rzadziej pojawiającymi się na ekranie samolocikami. A są to Nosek z wiertłem zamiast noska, samolot szpiegowski Odlot oraz maszyna kosmiczna Astra.

obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 15

Puzzle Super Wings online prezentują kolejny już raz ilustrację z głównym bohaterem serialu. Tym razem jednak nasz Dżetek przybrał formę robota. Przypomina odrobinę Transformersa a rozmiarami Godzillę.

obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 16

Hej! Zapraszam Cię do ułożenia kolejnej fantastycznej układanki z Twojego ulubionego serialu animowanego. Oto Dżetek, Frunia, Śrubek oraz gromadka dzieci. W tle Statua Wolności oraz Wieża Eiffla.

miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 21
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 22
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 23
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 24
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 25
obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 17

Puzzle Super Wings online Hej, a kogóż my tu widzimy? Czyżby trójka przyjaciół zbierała się do odlotu? Dżetek, Frunia oraz Śrubek na pewno szykują się do kolejnej wyprawy. Bardzo ciekawe, kto tym razem oczekuje na ich przesyłkę?

obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 18

Puzzle Super Wings online Hej, spójrz kto Cię odwiedził? To przecież Frunia. Frunia to różowy robot zmieniający się w helikopter ratowniczy. Nasza Frunia jest uśmiechnięta i macha do nas łapką. Na pewno dopisuje jej humor.

obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 19

Puzzle Super Wings online oto kolejna propozycja układanki internetowej z tej fajnej bajki dla dzieci. Dżetek, Frunia, Śrubek i Lotek to ekipa sympatycznych robotów przeobrażających się w samoloty

obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 20

Nasi dzielni bohaterowie, czyli Śrubek, Dżetek oraz Frunia przybywają z pomocą. Gromadka szczęśliwych na ich widok dzieci macha powitalnie drobnymi rączkami. Zapraszam na kolejne układanie online.

miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 26
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 27
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 28
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 29
miniatura puzzle Super Wings Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 30