gryonline-puzzle.pl gryonline-puzzle.pl ikona puzzle online ikona gry online ikona ubieranki ikona gry dla dziewczyn ikona gry dla chłopców
miniatura puzzle Noddy Detektyw w krainie zabawek online nr 2
obrazek puzzle Masza i Niedźwiedź online propozycja nr 35
obrazek dla puzzle Psi Patrol online nr 4
obrazek dla sekcji puzzle Super Wings online nr 4

Proponowane Puzzle Online :

Puzzle Trolle online

obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 1
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 2
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 3
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 4
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 5
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online nr 3 Poppy
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online nr 4

Oto nasza radosna i rozbrykana Poppy. Ta Trollinka jest jedną z głównych bohaterek bajki. Jest księżniczką i później władczynią wszystkich Trolli. Dzięki jej odwadze i sile wiary w siebie cała kabała ze złą Kucharką kończy się pozytywnie.

obrazek dla sekcji puzzle Trolle online nr 6

Puzzle Trolle online tylko sześć kafelków to propozycja dla najmłodszych. Na obrazku widzimy dwójkę głównych bohaterów filmu Poppy i Mruka. Początki tej dwójki nie należały do najlepszych, jednak z czasem zostają przyjaciółmi.

obrazek dla sekcji puzzle Trolle online nr 8

Oto kolejna układanka z naszą słodką optymistką księżniczką Poppy oraz wiecznym ponuraczkiem i marudą Mrukiem. Ich zabawne przygody na pewno Wam się podobały, więc teraz pora na ułożenie puzzli z tej sympatycznej bajki.

obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 6
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 7
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 8
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 9
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 10
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 11
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 12
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 13
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 14
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 15
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online nr 12 Mruk

Puzzle z bajki Trolle dostępne online - kolejna internetowa układanka z naszym początkowo niekoniecznie miłym Mrukiem. Posępny Mruk jest jedynym racjonalnie myślącym Trollem, stąd jego kłopoty z pozostałymi pobratymcami.

obrazek dla sekcji puzzle Trolle online nr 14

Układamy Puzzle z Trollami - propozycja dla trzylatków. Pamiętacie scenę? Podła Bergenka królewska Kucharka spogląda z góry na Poppy, Króla Peppy i Dużego. Co wydarzyło się potem? Komu nie udało się uciec i został bezceremonialnie zapakowany do malutkiej saszetki?

obrazek dla sekcji puzzle Trolle online nr 18

Poppy organizuje mega, najdzikszą imprezkę. Wszyscy mieszkańcy zostają zaproszeni. W filmie pojawia się radosna piosenka śpiewana przez naszą różową księżniczkę. Przyjaciele pomagają jej rozesłać zaproszenia. Zapraszam do zapoznania się z kolejną propozycją puzzli online dla dzieci.

obrazek dla sekcji puzzle Trolle online nr 15

Kojarzycie scenę przedstawioną na ilustracji obok? Co zrobił Mruk, gdy otrzymał gitarkę od Poppy? Zabawne, nieprawdaż? Czterdzieści kafelków to już wyzwanie. Układaj te puzzle online z bajki Trolle z mamą i tatą, ponieważ są odrobinę trudniejsze.

obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 16
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 17
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 18
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 19
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 20
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 21
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 22
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 23
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 24
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 25

Puzzle Trolle

Trolle (tytuł oryg. Trolls) to niesamowita, zabawna i pouczająca bajka, okraszona świetnymi piosenkami, przeznaczona dla najmłodszych widzów. Film twórców bardzo popularnego Shreka w naszym kraju miał swoją premierę 4 listopada 2016 roku. Bajka przenosi nas do niezwykle barwnego świata. Unwiersum zamieszkują wesołe i radosne Trolle oraz ich przeciwieństwo, ponurzy, nie znający szczęścia Bergenowie. Ci ponuracy odkrywają sposób na szczęście, jest nim pożarcie radosnego trolla. Pierwsze sceny ukazują nam ucieczkę Trolli z Bergenowa. Ucieckinierom przewodzi Król Peppy, ojciec księżniczki Poppy. Trollom udaje się zbiec i odnajdują spokój i szczęście na wiele lat. Jednakże "najdziksza imprezka na świecie" sprawia, że zostają odkryci przez Bergenkę, podłą Królewską Kucharkę, która po ucieczce Trolli została wyrzucona z Bergenowa i zgorzkniała w samotności przez lata poszukiwała śladów obecności małych uciekinierów. Bergenka porywa przyjaciół księżniczki Poppy. Różowa Poppy wraz, z początkowo niechętnym, Mrukiem wyrusza na ratunek uprowadzonym przyjaciołom. Na pewno nie będzie to łatwa wyprawa. Po drodze czyhają na nich przeróżne wygłodniałe stwory. Czy Poppy i Mruk podołają zadaniu? Kto im pomoże, a kto zdradzi? Zapraszam do puzzli online Trolle.

obrazek dla sekcji puzzle Trolle online nr 13
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online nr 16
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online nr 17
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online nr 21

Oto kolejne puzzle z bajki dla dzieci Trolle. Pamiętacie scenę przedstawioną na obrazku? Po ataku Kucharki Poppy udaje się po pomoc do Mruka. Trafia do jego bunkra. Kojarzycie te pułapki na myszy? Mruk od lat przygotowywał się na powrót Bergenów. Stąd te pułapki.

obrazek dla sekcji puzzle Trolle online nr 24

Puzzle online z bajki Trolle - prezentujemy kolejną układankę internetową z naszą różową księżniczką Poppy. Ta dzielna istotka postanawia samotnie wyruszyć do odległego Bergenowa i uratować swoich przyjaciół przed pożarciem przez nieszczęśliwych Bergenów.

obrazek dla sekcji puzzle Trolle online nr 27

Sześć puzzli to doprawdy propozycja dla naszych maluszków rozpoczynających dopiero przygodę z układankami. Na obrazku widzimy naszych bohaterów z dość posępnymi minami. Wyprawa do Bergenowa to doprawdy nie jest spacerek po parku. Poppy i Mruk muszą wykrzesać z siebie ogromne zasoby odwagi, aby udać się do miasta potworów pożerających Trolle.

obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 26
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 27
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 28
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 29
obrazek dla sekcji puzzle Trolle online dla dzieci nr 30

Puzzle Trolle online - przypominamy sobie bajkę

Trolle to malutkie, radosne istotki zamieszkujące w czarodziejskim, kolorowym lesie. Ich przeciwieństwem są Bergeni, pochmurni pesymiści, którzy nie mają szans na odnalezienie szczęścia. Czekajcie, nie - jest jeden sposób na to, aby Bergeni byli szczęśliwi. Zjedzenie trolla uszcześliwia Bergena. Bergeni na placu w swoim ponurym mieście uwięzili trolle. Raz do roku urządzają trollaria czyli ucztę z trolli. Książe Gryzek syn króla Bergenów, jeszcze nigdy nie kosztował trolla. Tego dnia w trollaria, będzie jego pierwszy raz. Za prawidłowy przebieg uroczystości odpowiada Królewska Kucharka. Gdy Gryzek bierze do ust trolla, okazuje się być on podróbką, drewniana figurką. Okazuje się, że wszystkie trolle zniknęły. Uciekły podziemnym korytarzem wydrążonym pod ulicami Bergenowa. Uciekinierom przewodzi Król Peppy, który kieruje się zasadą "wszystkie trolle albo żaden". Na szczęście ucieczka kończy się powodzeniem. Wszystkie radosne istotki umykają Bergenom i odnajduję nowe miejsce na dom z doskonałą akustyką. Królewska Kucharka za to rażące zaniedbanie zostaje wyrzucona z Bergenowa.

Puzzle Trolle online - czy kochacie Poppy?

Mija wiele lat i nasza Poppy nie jest już malutką dziewczynką. Wyrosła na pewną siebie uwielbiającą imprezować z przyjaciółmi księżniczkę. Poppy zamierza zorganizować głośną, najdzikszą imprezkę ze wszystkich - jak mawia jeden z jej przyjaciół. Przeciwny jest temu Mruk, który uważa, że hałas przyciągnie uwagę Bergenów, co może skutkować ich napaścią. Nikt jednak nie zwraca uwagi na słowa ostrzeżenia. Mruk jest lekceważony a nawet uważany za dziwaka. W filmie pojawia się fajna piosenka, w trakcie której poznajemy przyjaciół naszej księżniczki a także Poppy jest osobiście zaangażowana w rozsyłanie zaproszeń na imprezę. Impreza jest naprawdę udana. Jest gwarno, tłoczno i radośnie. Jest muzyka i taniec. Niebo rozświetlają magiczne, kolorowe fajerwerki.

Puzzle z bajki Trolle - przybywa Bergenka

I stało się, tak jak Mruk przewidywał. Wyrzucona z Bergenowa Kucharka przez lata prowadzi bezskutecznie poszukiwania trolli. Tym razem jej się poszczęściło. Dobywa lunety i odkrywa lokalizację osiedla naszych maluszków. Impreza trwa w najlepsze gdy nieoczekiwanie pojawia się Kucharka. Porywa przyjaciół Poppy i odchodzi. Poppy udaje się do Mruka i prosi o pomoc. Ten odmawia. Poppy jednak nie daje za wygraną i pożycza sobie bunkier Mruka, gdzie schronienie znajdują ocalałe Trolle.

Puzzle online Trolle - Poppy na ratunek

Tak jak w nagłówku, po ataku Bergenki, nasza różowa Poppy postanawia wyruszyć na ratunek uprowadzonym. Gdy Mruk odmawia jej pomocy, Poppy wyrusza samotnie w niebezpieczną podróż do Bergenowa. W filmie pojawia się wówczas fajna piosenka. W finale utworu Poppy zostaje uwięziona w pajączej nici, drapieżne, wielkie pająki zbliżają się ku niej z zamiarem pożarcia małej trollinki. Wówczas pojawia się Mruk. Co było dalej? Pamiętacie?

Puzzle Trolle online - garść faktów

Bajka miała swoją premierę w 2016 roku. W naszym kraju 4 listopada. Bajka została wyprodukowana przez DreamWorks Animation. Ci państwo od chłopca z wędką na księżycu. Jest to trzydziesty trzeci w kolejności film tego studia. Budżet produkcji to 125 milionów dolarów, wpływy zaś to prawie trzykrotność kosztów. Reżyserzy filmu to Mike Mitchell i Walt Hohrn. Scenariusz napisali Jonathan Aibel i Glenn Berger. W oryginalnej wersji bajki głosów udzieliły i zaśpiewały piosenki takie gwiazdy ekranu i estrady jak Anna Kendrick, Justin Timberlake, Gwen Stefani. Planowana jest druga część bajki.