Puzzle W głowie się nie mieści online - z bajki dla dzieci

Puzzle W głowie się nie mieści online

Puzzle online W głowie się nie mieści - jeśli Wasze maluchy są fanami tej zabawnej i wzruszającej opowieści o Riley i mieszkańcach jej głowy to nie mogą przegapić tej propozycji układanek dla dzieci.

puzzle W głowie się nie mieści podstrony:

Puzzle w głowie się nie mieści oto kolejna propozycja z tej super bajki. Tym razem widzimy malutką Riley z jej wesołą przyjaciółką również miłośniczką hokeja. Wyspa przyjaźni powstała właśnie, dzięki tym wspaniałym relacjom. Niestety później zostaje zniszczona.

ilość: 35 ikona puzzla

ilość: 24 ikona puzzla

ilość: 15 ikona puzzla

puzzle W głowie się nie mieści podstrony:

W głowie się nie mieści

Film animowany W głowie się nie mieści (tytuł orginalny bajki to Inside Out) miał swoją premierę światową 18 maja 2015, zaś w Polsce na ekranach kinowych pojawił się nieco później 1 lipca 2015 roku. Reżyserem bajki jest Pete Docter. Nowa bajka od wytwórni Pixar wykorzystuje stary, sprawdzony pomysł polegający na przedstawieniu świata w którym ludzkim ciałem sterują małe ludziki mieszkające w głowie. Zatem, umysłem głównej bohaterki, a jest nią dziewczynka o imieniu Riley, rządzą małe istotki sympatyczna optymistka Radość, wiecznie płacząca, załzawiona, apatyczna Smutek, trwożliwy, patykowaty Strach, Odraza i czerwony, płomienny Gniew. Te istotki, czyli emocje i uczucia Riley rządzą życiem emocjonalnym dziewczynki, zapisują wspomnienia te dobre i te złe. W początkowym etapie życia Riley wyraźnie rządzi Radość. Jednak zaczyna się to zmieniać, gdy dziewczynka kończy jedenaście lat. Tata Riley otrzymuje nową pracę i Riley wraz z rodzicami przenosi się z jej rodzinnego miasta Minneapolis do innego większego miasta San Francisco. Ponadto, na skutek niefortunnego zbiegu okoliczności, dwie istotki Radość i Smutek wydostają się na zewnątrz centrum dowodzenia emocjami i muszą rozpocząć wędrówkę po obcych zakątkach umysłu dziewczynki. A co było dalej dowiecie się oglądając bajkę. Player zawiera całą bajkę z polskim dubbingiem w jakości hd. Bajka W głowie się nie mieści na pewno zachwyci Cię inteligentnym humorem i fantastycznym światem.

Puzzle W głowie się nie mieści online

Radość, Odraza, Strach, Smutek i Gniew to cztery istotki zamieszkujące w głowie dziewczynki o imieniu Riley. Są to również cztery główne emocje rządzące życiem dziewczynki. Początkowo, zaraz po narodzinach w głowie Riley pomieszkuje tylko Radość. Trwa to zaledwie chwilę, ponieważ zaraz pojawia się Smutna. Niemowlak, jak to niemowlak nie może żyć, bez płaczu, stąd obecność Smutnej w głowie Riley. Wraz z rozwojem dziewczynki pojawiają się kolejne istotki. Odraza ratuje dziewczynkę przed spożyciem brokułów. Gdy tata Riley mówi "Nie zjesz brokułów, nie dostaniesz deseru", wówczas uaktywnia się Gniew. Stach chroni dziewczynkę przed dotykaniem przewodu elektrycznego. Ogólnie istotki zamieszkujące w główce Riley, dbają o nią i ją kochają. Pośród wszystkich oczywiście prym wiedzie Radość.

Puzzle W głowie się nie mieści - Radość, Strach, Gniew, Odraza

W głowie Riley znajduje się cała kraina związana z jej życiem. Są tutaj wyspy - wyspa wygłupów, hokeja, rodziny, szczerości, przyjaźni, wyobraźni. Myśli jeżdżą koleją, a niechciane wspomnienia są usuwane przez ekipę sprzątającą. Wszystko wydaje się funkcjonować jak w szwajcarskim zegareczku. Sielanka jednak nie może trwać wiecznie. Kłopoty pojawiają się wraz z przeprowadzką Riley do San Francisco. Dziewczynka musi opuścić rodzinny stan i udać się do Kalifornii. Oczywiście, nie jest tym faktem zachwycona. San Francisco wita ich mostem Golden Gate oraz charakterystycznymi uliczkami zapchanymi od mrowia samochodów. Rozlegają się klaksony wściekłych kierowców.

Puzzle W głowie się nie mieści online - InsideOut

Gniew stwierdza, że San Francisco to jego klimaty. Wszyscy wyobrażają sobie jak będzie wyglądał ich nowy dom. Niestety, jest to dość brzydka kamienica. W środku nie jest lepiej. Radość próbuje poprawić nastroje, tworząc wyobrażenie przyszłego pokoju Riley, ale okazuje się, że transport z rzeczami z przeprowadzki ma opóźnienie. Rodzice Riley zaczynają się sprzeczać, ale dziewczynka dzięki pomocy Radości rozładowuje atmosferę improwizowaną grą w hokej w pokoju. Póżniej razem z mamą wyruszają na pizzę, która okazuje się być z brokułami. Gniew zabawnie stwierdza, że hawajska jest lepsza.

Puzzle W głowie się nie mieści online

Nadchodzi pierwszy dzień w nowej szkole. Radość w głowie dziewczynki ma wszysto zaplanowane. Tym razem, jej zamiarem jest upilnowanie Smutnej. Radocha nakazuje jej nie opuszczać okręgu, który narysowała na podłodze. Smutna nie jest tym zachwycona. Odraza ma zdecydować w co ubierze się Riley na pierwszy dzień szkoły. Riley żegna się z mamą, jest podekscytowana. Gdy dociera do swojej klasy, Strach wylicza wszystkie złe rzeczy jakie mogą się przydarzyć dziewczynce uważając, że prawdopodobnie jej obecność nie zostanie zauważona przez nauczycielkę. Niestety, bardzo się myli. Nauczycielka na początku lekcji prosi Riley o przedstawienie się i opowiedzenie kilku słów o sobie.

Szeroki wybór puzzli W głowie się nie mieści online

Dziewczynka zaczyna opowiadać o sobie. Wówczas dzieje się rzecz której Radocha obawiała się najbardziej. Smutna nie wypełniła jej poleceń. Radosne wspomnienie na przekaźniku dotknięte przez Smutną zmienia kolor na smutny niebieski. Chwilę potem Riley zaczyna ronić łzy. Pojawia się fundamentalne wspomnienie koloru niebieskiego. Radość nie może się z tym pogodzić. Próbuje wydobyć kulę, co jej się udaje, ale jednocześnie usuwa inne fundamentalne wspomnienia. Wyspy osobowości Riley tracą zasilanie i tracą kolory. Radość i Smutek dostają się do szybu prowadzącego do pamięci długotrwałej. Po krótkiej przejażdżce szybem lądują w rejonie nazywanym pamięcią długotrwałą.

Co wydarzyło się potem? Zapraszam do obejrzenia całej bajki W głowie się nie mieści.