Puzzle online Lego Ninjago Mistrzowie spinjitzu - do układania

puzzle Lego Ninjago - podstrona 1

puzzle Ninjago Mistrzowie spinjitzu podstrony:

Puzzle online z bajki Ninjago: Mistrzowie spinjitzu to propozycja dla naszych małych wojowników ninja. Odkryjecie tutaj obrazki z postaciami z bajki, wojownicy Kai, Jay, Cole, Lloyd, Zane, Sensei Wu, Nya i inni.

Puzzle online Lego Ninjago wojowniczy ninja Kai i Jay. Kai to czerwony ninja włada mocami ognia, z kolei Jay to niebieski ninja, który okiełznał moc błyskawic. Obaj wojownicy są dzielni i nieustraszeni.

obrazek dla puzzle Lego Ninjago online miniatura nr 1
obrazek dla puzzle Lego Ninjago online miniatura nr 2
obrazek dla puzzle Lego Ninjago online miniatura nr 3
obrazek dla puzzle Lego Ninjago online miniatura nr 4

Puzzle online Lego Ninjago zielony ninja Lloyd. Wszyscy uczniowie Senseia Wu chcieli zostać zielonym ninja, który przyniesie kres władzy złego Lorda Garmadona. Jednak zielonym ninja został jego syn Lloyd.

Puzzle online Lego Ninjago Mistrzowie spinjitzu oto Lord Garmadon. Lord Garmadon to główny antagonista naszych dzielnych wojowników ninja i główny czarnych charakter serialu. Ostatecznie zostaje oczyszczony ze złych mocy przez swojego syna Lloyda zielonego ninja i zostaje bohaterem pozytywnym serialu.

Puzzle online Lego Ninjago Mistrzowie spinjitzu oto czerwony ninja Kai, który spuszcza lanie Wężonom. Kai uwielbia walczyć i pokazywać swoją wyższość nad Wężonami. Węże są podstępne i często walczą nieczysto, ale nasz młody wojownik ninja o mężnym sercu za każdym razem spuszcza im konkretny łomot.

Puzzle online Lego Ninjago Mistrzowie spinjitzu oto wojownicy ninja walczący ze złym Lordem Garmadonem. Są to Kai, Zane, Lloyd, Jay i Cole. Poziom trudności został troszkę podwyższony.

Puzzle online Lego Ninjago Mistrzowie spinjitzu oto niebieski ninja Jay w niesamowitym Mechu szturmowym. Jay to władca błyskawic, ale czasami w walce ze złem przydaje mu się zbroja szturmowa typu Mech wyposażona w działka i dodatkowe miecze.

Puzzle online Lego Ninjago Mistrzowie spinjitzu oto dzielni wojownicy ninja. Ekipa nieustraszonych wojowników musi chronić swój świat przed wieloma zagrożeniami. Krainę Ninjago nawiedzają armie złych Szkieletów, podstępnych Wężonów. Kamienna Armia dowodzona przez Lorda Garmadona również próbuje zniszczyć świat odważnych ninja i samurajów.

Puzzle online Lego Ninjago Mistrzowie spinjitzu oto czerwony ninja Kai. Kai jest niepisanym liderem wojowników ninja. Bardzo pragnie zostać i mocno wierzy, że to on będzie opisanym w przepowiedni zielonym ninja.

Puzzle online Lego Ninjago Mistrzowie spinjitzu oto niebieski ninja Jay. Jay to władca burzy, mistrz błyskawicy i niezłomny wojownik ninja, któremu nie straszne są okrutne Szkielety, podstępni Wężonowie, Duchy i najtwardsza Kamienna Armia Lorda Garmadona.

Puzzle online Lego Ninjago Jay i uzbrojeni Kai, Cole, Zane . Oto wojownicy ninja którzy nie lękają się stawić czoła nawet najgroźniejszym smokom. Chłopaki zostali uzbrojeni i są teraz groźni i niebezpieczni dla wrogów.

Puzzle online Lego Ninjago Mistrzowie spinjitzu oto bohaterowie z serialu dla chłopców. Z uwagi na tematykę, serial bezwątpienia bardziej podoba się naszym synkom, aniżeli córeczkom. Każdy z naszych kochanych chłopaczków, chociaż raz bawił się w wojowników walczących z paskudnymi, niedobrymi potworami.

obrazek dla puzzle Lego Ninjago online miniatura nr 5
obrazek dla puzzle Lego Ninjago online miniatura nr 6
obrazek dla puzzle Lego Ninjago online miniatura nr 7
obrazek dla puzzle Lego Ninjago online miniatura nr 8

puzzle Ninjago Mistrzowie spinjitzu podstrony:

Puzzle Ninjago online

Mamy przyjemność zaprezentować zbiór puzzli z bajki Ninjago: Mistrzowie spinjitzu. Strona prezentuje głównych bohaterów serialu czyli wojowników ninja. Serial powstał na potrzeby serii zabawek Lego, która jest inspirowana folklorem Japonii. Bajka opowiada o przygodach czterech wojowników ninja – Kaia, Jaya, Cole’a i Zane’a. Chłopaki władają mocami żywiołów. Kai to czerwony ninja władający mocami ognia. Cole reprezentuje moce Ziemi, Jay to ninja błyskawic, włada mocami powietrza, Zane to lodowy ninja.

Puzzle Ninjago online

Kolejni bohaterowie serialu to Sensei Wu, któy jest mistrzem i mentorem naszych wojowników. Nya to postać żeńska występująca w bajce. Nya jest siostrą Kaia, zostaje samurajem a w późniejszych odcinkach włada mocami wody. Nie można, oczywiście zapomnieć o Lloydzie. Lloyd to początkowo postać negatywna, to on uwalnia Wężonów z ich więzień. Lloyd jest synem syn Lorda Garmadona głównego adwersarza naszych wojowników. Chłopak jednak zmienia się i to on zostaje najsilniejszym i oczekiwanym zielonym ninja.