Puzzle Psi patrol online - z bajki dla dzieci

puzzle online Psi patrol

Puzzle online Psi patrol - to propozycja zdecydowanie dla chłopców, małych fanów piesków ratujących Zatokę Przygód od niecodziennych problemów.

ilość: 15 ikona puzzla

ilość: 12 ikona puzzla

ilość: 15 ikona puzzla

ilość: 24 ikona puzzla

ilość: 24 ikona puzzla

ilość: 35 ikona puzzla

ilość: 24 ikona puzzla

ilość: 12 ikona puzzla

ilość: 15 ikona puzzla

ilość: 24 ikona puzzla

ilość: 35 ikona puzzla

ilość: 35 ikona puzzla

ilość: 35 ikona puzzla

ilość: 24 ikona puzzla

ilość: 35 ikona puzzla

Puzzle online Psi Patrol

Pieski strażak, ratownik Marshall, policjant, szpieg Chase, budowlaniec Rubble, Rocky, latający piesek Skye, Zuma dowodzeni przez Rydera ratują mieszkańców Zatoki Przygód. Pieski są bardzo dzielne i odważne, pomoga każdemu kto znajdzie się w opałach. Często pomagają Pani Burmistrz w jej kłopotach z jej białą kurką. Każdy z piesków dystponuje specjalistycznym wyposażeniem. Każdy z nich także posiada swój specjalny pojazd. Rubble jeździ koparką, Skye lata, Marshall ma wóż strażacki. Układanki z bohaterami z tej bajki czekają na Was właśnie tutaj.

Puzzle Psi Patrol online - odcinki

Super serial animowany dla chłopców stworzony przez Keitha Chapmana (tytuł org. bajki brzmi Paw Patrol). Bajka miała swoją premierę 12 sierpnia 2013 roku na amerykańskim kanale dla dzieci Nickelodeon. Z kolei w naszym kraju premiera serialu miała miejsce 4 listopada 2013 roku na antenie kanału z bajkami Nickelodeon Polska. Bajka opowiada o przygodach siedmiu piesków. Są to Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Skye, Zuma i Everest (dołączyła do drużyny w 2 Sezonie, w odcinku Nowy Piesek) oraz ich pana, chłopca o imieniu Ryder. Pieski wraz z Ryderem zawsze spieszą z pomocą mieszkańcom Zatoki Przygód.

Poznajcie pieski - strażak i ratownik Marshall

Marshall to piesek rasy dalmatyńczyk, czyli jest koloru białego w czarne ciapki. Marshall to strażak i ratownik medyczny w jednym. Wydaje się to trudne do pogodzenia z ogólną niezdarnością Marshalla, która ujawnia się zawsze w drodze do windy na wezwanie alarmowe Rydera. Sceny te oczywiście mają bawić najmłodszych widzów i nie przeszkadzają Marshallowi w jego trudnych obowiązkach. Piesek w trakcie akcji ratowniczych zawsze spisuje się na medal. W trakcie tych zadań Marshall przywdziewa swój specjalny strój. Na głowie nosi czerwony hełm strażacki z czołową latarenką, czerwony strój ze specjalnym plecakiem z armatką wodną. Jego najlepszym przyjacielem jest Chase. Marshall uważa, że posiada wrodzony lęk wysokości, ale Skye wielokrotnie udowodniła mu, że się myli i zmyśla w tej sprawie.

Puzzle Psi Patrol online - poznajcie pieska o imieniu Chase.

Chase to jeden z najważniejszych członków ekipy, jest pierwszym szczeniaczkiem Rydera. To piesek policjant, w późniejszych odcinkach trochę szpieg i agent specjalny. Często widzimy go w sytuacjach, gdy wydaje polecenia innym pieskom, stąd należy go uznać za lidera psiego patrolu, oczywiście nie wliczając Rydera. Chase to owczarek niemiecki, w trakcie zadań ratowniczych ubrany jest w niebieski kostium ze złotą gwiazdką szeryfa. Piesek posiada specjalistyczny sprzęt w tym megafon, wyrzutnię z siecią. Gdy pełni zadania szpiegowskie posiada super buty z przyssawkami umożliwające mu poruszanie się po stromych ścianach. Chase w trakcie misji porusza się po Przystani Przygód za pomocą niebieskiego wozu policyjnego, który jest wyposażony w cztery pachołki drogowe. Poza misjami samochód zmienia się w stylową psią budę. Kiedy Chase zostaje super szpiegiem jego samochodzik otrzymuje również nowe gadżety. Dron zdalnie sterowany, antena, komputer i katapulta - oto prawdziwy pojazd super agenta. Chase buja się w Skye, a jego najlepszym kumplem jest Marshall. Nasz bohater jest alergikiem, musi unikać kotów i ptaków.

Poznajcie pieski - wesoły budowlaniec Rubble

Rubble to po Evereście najmłodszy członek ekipy. W odcinku "Skąd wziął się Rubble?" poznajemy początki pieska w zespole. Zanim trafił do drużyny Rubble nie posiadał domu, ani właściciela, tak po prostu był bezpańskim pieskiem. Został uratowany przez Chase’a, gdy znajdował się na niebezpiecznym drzewie. Nasz buldog zna się na kopaniu, pomaga pieskom i w nagrodę zostaje przyjęty do Psiego Patrolu. Rubble to piesek rasy buldog angielski, czyli posiada taką fajną, charakterystyczną mordkę. Rubble to budowniczy, konstruktor i operator żółtej kopareczki. Uwielbia śmigać na desce po śniegu i deskorolce.

Puzzle Psi Patrol online - piesek Rocky

Rocky to piesek ekolog, czyli fan recyklingu jego ulubione hasło to "nie wyrzucaj, wykorzystaj". Piesek jest mieszańcem. Jego pojazd służy do recyklingu i posiada wiele miejsca do przechowywania przedmiotów. W specjalistycznym plecaku nosi śrubokręt i inne narzędzia.