Puzzle online SpongeBob Kanciastoporty dla dzieci - podstrona 1

puzzle online SpongeBob Kanciastoporty podstrona 1

puzzle SpongeBob online podstrony:

Puzzle online z bajki SpongeBob Kanciastoporty (tytuł org. SpongeBob SquarePants). Jest to serial dla dzieci stworzony przez biologa morskiego Stephena Hillenburga. Serial pojawia się na kanale dla dzieci Nickelodeon. Odkryjecie tutaj swoich ulubionych bohaterów z bajki. Ułożycie online Gacusia, Patryka Rozgwiazdę, Skalmara, Eugeniusza Kraba, Sandy Pysię i innych. Zapraszam na puzzle online

Puzzle Spongebob Kanciastoporty - zapraszam do układania obrazka. Niski poziom trudności na zachętę.

Puzzle Spongebob Kanciastoporty Skalmar Obłynos i Patryk Rozgwiazda - zapraszam do układania.

ilość: 24 ikona puzzla

Oto dobrze nam znani bohaterowie bajki, tytułowa gąbka morska, często mylona z serem (Co należy uznać za usprawiedliwione) oraz nasz troszkę nierozgarnięty Patryk Rozgwiazda. Przed kim, tudzież przed czym uciekają nasi przyjaciele.

ilość: 35 ikona puzzla

ilość: 35 ikona puzzla

Nasz zółciutki koleżka jest uzdolniony muzycznie? Nie podejrzewałem, to doprawdy ukryty talent.

Puzzle Spongebob Kanciastoporty na plaży. Nasz żółty przyjaciel wybrał się na plażę. Zabrał ze sobą oprócz sprzętu plażowego (piłka plażowa, parasol, wiadereczko) także przyjaciół. Towarzyszą mu Gacuś, Sandy Pysia i opalający się na leżaczku Patryk Rozgwiazda.

Puzzle Spongebob Kanciastoporty i Patryk Rozgwiazda. Patryk Rozgwiazda jest, jakby ktoś nie wiedział i się nie domyślił rozgwiazdą. Nosi spodenki w kwiatuszki i jest leniem, choć po tej ilustracji pomyślałby kto, że to całkiem niezły, uparty i zacietrzewiony maratończyk.

Puzzle Spongebob Kanciastoporty chwyta meduzy. Nasz żółciutki kumpel i jego zwierzaczek ślimak Gacuś wybrali się na polowanie. Te różowe meduzy, choć zwinne nie mają najmniejszych szans na ucieczkę.

Puzzle Spongebob Kanciastoporty zostaje ogrodnikiem. Nasz żółty koleżka dzierży szpadel i przekopuje grządkę. Pomagają mu jego najlepsi przyjaciele uzdolniony ślimak Gacuś i mądrala Patryk Rozgwiazda.

Puzzle Spongebob Kanciastoporty i Sandy Pysia. Nasza zółciutka gąbka morska puszcza sobie pod wodą bańki mydlane, na których unosi się wiewióreczka Sandy Pysia.

Puzzle Spongebob Kanciastoporty i Skalmar Obłynos. Skalmar nie należy do grona przyjaciół naszego żółtego koleżki, pracują razem w restauracji Pod Tłustym Krabem. Skalmar jest kasjerem i nie cierpi tej pracy.

Spongebob Kanciastoporty i piracka załoga. Nasz żółty przyjaciel został obdarzony wąsami i brodą i wygląda niczym wiking. Zwłaszcza, że kołysze się na falach w drakkarze. Reszta załogi czyli Sandy Pysia, Eugeniusz Krab i Patryk Rozgwiazda również wygląda doprawdy kozacko.

Puzzle Spongebob Kanciastoporty i Patryk Rozgwiazda zostają kowbojami. Dwójka przyjaciół na czerwonych wierzchowcach, konikach morskich. Jak przystało na prawdziwych zdobywców prerii chłopaki noszą prawdziwe, kowbojskie kapelusze. Wyglądają kozacko.

Spongebob Kanciastoporty i ferajna czyli ośmiornica Skalmar Obłynos zgorzkniały i leniwy jegomość, przyjaciel naszej gąbki niezbyt bystry Patryk Rozgwiazda i wiewiórka z Teksasu czyli Sandy Pysia.

Spongebob Kanciastoporty zbudował na plaży z piasku ananasowy domek. W jego oczkach widać zachwyt. Domek z piasku jest identyczny jak jego prawdziwy.

puzzle SpongeBob online podstrony:

puzzle SpongeBob Kanciastoporty online:

Puzzle SpongeBob Kanciastoporty online

SpongeBob Kanciastoporty (orginalnie tytuł brzmi: ang. SpongeBob SquarePants) to serial ukazujący się w telewizji dla dzieci Nickelodeon. Z ciekawostek można podać, że nasz zółciutki bohater początkowo nazywać miał się SpongeBoy, ale nazwa ta została już wcześniej zarezerwowana. Akcja bajki, skupia się przede wszystkim na tytułowym SpongeBobie Kanciastoportym, który jest gąbką morską wyglądem przypominającą ser, tudzież gąbkę kąpielową. Większość epizodów bajki ma miejsce w podwodnym miasteczku o nazwie Bikini Dolne, zlokalizowanym na Pacyfiku, gdzieś pod rafą koralową atolu Bikini.