Puzzle Świnka Peppa online dla dzieci

obrazek z logo puzzle

Puzzle Świnka Peppa Online

Puzzle online z bajki dla dzieci Świnka Peppa. Uwielbiacie pouczające przygody o rodzinie świnek? Tutaj macie okazję na kolejne spotkanie z Waszymi ulubieńcami.

puzzle Świnka Peppa podstrony:

miniatura puzzle Świnka Peppa Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 1
miniatura puzzle Świnka Peppa Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 2
miniatura puzzle Świnka Peppa Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 3
miniatura puzzle Świnka Peppa Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 4

ilość: 15 ikona puzzla

Puzzle online Świnka Peppa prezentują pierwszy obrazek z tej sympatycznej bajki o wzorowej rodzinie świnek. Świnki uwielbiają zabawy ze swoimi przyjaciółmi.

ilość: 12 ikona puzzla

ilość: 24 ikona puzzla

Mama Świnka pracuje przy komputerze. Pepka i jej malutki braciszek George mają ochotę towarzyszyć mamie. Mama Świnka zgadza się, ale okazuje się, że maluchy zaczynają broić.

ilość: 12 ikona puzzla

Pepka jak wszystkie maluszki uwielbia puszczać bańki mydlane. Jej młodszy braciszek George również uwielbia uczestniczyć w tej świetnej zabawie.

ilość: 12 ikona puzzla

Nasza Pepka to naprawdę fajna świnka, jej młodszy braciszek George ją uwielbia. Są przykładem wzorowego rodzeństwa. Zapraszam do ułożenia obrazka online.

miniatura puzzle Świnka Peppa Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 5
miniatura puzzle Świnka Peppa Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 6
miniatura puzzle Świnka Peppa Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 7
miniatura puzzle Świnka Peppa Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 8

ilość: 6 ikona puzzla

Puzzle online Świnka Peppa dokąd to wybiera się rodzina świnek. Może spakowali kocyk, chlebek, pomidorki i inne smaczne żarełko i udają się na piknik. To prawdopodobne, ponieważ mamy dzisiaj piękny słoneczny dzień.

ilość: 12 ikona puzzla

Puzzle online Świnka Peppa prezentują kolejną propozycję z tej ubóstwianej przez najmłodszych bajki. Tym razem Tata Świnka, Mama Świnka, Peppa i George wybierają się wspólnie na narty. To będzie świetna zabawa dla całej rodziny.

ilość: 24 ikona puzzla

Maluszek George to młodszy brat Peppy. George używa jeszcze krzesełeczka do karmienia, ponieważ jest jeszcze bardzo malutki. Jego ulubioną zabawką jest zielony dinozaur.

ilość: 35 ikona puzzla

Pepka i George wchodzą do kuchni. Spotykają tam Mamę Świnkę. Mamusia przygotowuje śniadanko dla swoich maluszków. Spójrzcie na lodóweczkę i kolorowe magnesiki.

ilość: 24 ikona puzzla

Nasza Pepka została królewną. Nosi koronę i jedzie cudowną różową karetą. George nosi hełm z przyłbicą, zbroję z tarczą z herbem. George dosiada białego rumaczka z czerwonymi kółeczkami.

ilość: 6 ikona puzzla

Czyżby nasza Pepka została zębową wróżką? A może jest królewną z czarodziejską różdżką? Zapraszam do układania obrazka.

ilość: 15 ikona puzzla

Rodzinka świnek wybrała się na wycieczkę do lasu. George zabrał ze sobą swojego dinozaura. Dinozaury uwielbiają przebywać w lesie. Tata Świnka zabrał kocyk i frykaski na piknik na świeżym powietrzu.

ilość: 15 ikona puzzla

Malutki braciszek Pepki puszcza bańki mydlane. George jest zachwycony, biega za banieczkami i pokrzykuje.

ilość: 12 ikona puzzla

Pepka to wesoła świnka uwielbia spacery z rodzicami po lesie. Zachwyca się kwiatuszkami i motylkami.

ilość: 6 ikona puzzla

ilość: 6 ikona puzzla

Pepka i braciszek George razem na spacerze w jesienne popołudnie. Świnki biegają i rozrzucają, opadłe, żółte jesienne liście. Wspólna zabawa to mnóstwo radości.

ilość: 24 ikona puzzla

ilość: 15 ikona puzzla

Ciekawe ile latek kończy nasza Peppa? Może, wspólnie policzmy świeczuszki na jej torcie urodzinowym. Tata Świnka prezentuje się doprawdy elegancko.

ilość: 15 ikona puzzla

Puzzle online Świnka Peppa kolejny już raz proponują układankę internetową z rodzinką naszych sympatycznych świnek. Tata Świnka, Mama Świnka, Pepka i George taplają się wspólnie w błotnej kałuży. Taplanie się w błotku to naprawdę super zabawa. Wszystkie świnki to uwielbiają, szczególnie nasza Peppa i jej braciszek George. A gdzie jest dinozaur?

ilość: 24 ikona puzzla

Jest piękny, słoneczny dzień nasza kochana rodzinka wybrała się do lasu w celach spożywczo-rekreacyjnych. Świnki szykują się do wspólnego posiłku. Puzzle Świnka Peppa dostępne powyżej to propozycja dla troszkę starszego dziecka, aniżeli trzylatek. Na obrazku znajduje się mnogość elementów, trudniej je zapamiętać.

ilość: 15 ikona puzzla

Czy każdy z maluszków już wie, co należy rano, zaraz po śniadaniu zrobić? No, oczywiście szorujemy nasze kochane ząbki, żeby były czyste, zdrowe i lśniące bielą. Pepka i George dają dobry przykład. Ciekawe, czy George umyje ząbki również swojemu dinozaurowi? Te puzzle Świnka Peppa są idealną propozycją dla trzyletniego maluszka. Na pewno sobie poradzi świetnie z ich ułożeniem.

miniatura puzzle Świnka Peppa Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 9
miniatura puzzle Świnka Peppa Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 10
miniatura puzzle Świnka Peppa Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 11
miniatura puzzle Świnka Peppa Online Jigsaw dla dzieci układanka nr 12

ilość: 35 ikona puzzla

ilość: 6 ikona puzzla

ilość: 12 ikona puzzla

puzzle Świnka Peppa podstrony:

Puzzle Świnka Peppa online dla dzieci

Chyba nie ma przedszkolaka, który nie słyszałby o Śwince Peppie. To jedna z najpopularniejszych bajek dla maluszków w wieku od dwóch do sześciu lat. Chociaż i starsze dzieci znajdą coś dla siebie. Bajka miała swój debiut w 2004 roku i wciąż przyciąga do siebie rzesze maluszków. O popularności bajki świadczą, zatem fakty. Serial dla dzieci został przetłumaczony na wiele języków i w każdym kraju został bardzo ciepło przyjęty. Świnka Peppa doczekała się również swojego parku rozrywki, który wybudowano w Wielkiej Brytani. Bajka jest pokazywana na kanale MiniMini oraz w Wieczorynce w Telewizji Polskiej. Obecnie wiele odcinków można znaleźć w serwisie Youtube.

Puzzle Świnka Peppa - poznajcie Pepkę i jej rodzinę

Nasza Peppa ma pięć latek, mieszka z rodzicami Mamą Świnką i Tatą Świnką. Pepka ma brata, który ma na imię w zależności od tłumaczenia George tudzież Jacek. Braciszek Pepki jest młodszy i ma dwa latka. Peppa to typowe wesołe i sympatyczne dziecko. Uwielbia zabawę, szczególnie błotne kąpiele, jest ciekawska, chętnie poznaje świat i rządzące nim prawidła. George to bardzo pocieszny prosiaczek. Jak to dwulatek niewiele mówi, jego ulubioną zabawką jest zielony dinozaur. Dinozaur to pierwsze słowo, które wypowiedział. Tata Świnka to sympatyczny grubasek, choć sam wcale nie uważa się za takiego. Wydaje mu się, że potrafi wiele i posiada ogromną wiedzę, no tak jak wspomniałem, tylko to mu się wydaje.

Puzzle online Świnka Peppa - poznajcie Mamę Świnkę

Mamusia Pepki pracuje w domu na komputerze. Z tego co wiemy z jednego z odcinków jest to bardzo ważna praca. Mama nie znosi osób, które podważają jej umiejętności. Widzimy to w jedym z epizodów, gdy cała rodzina wybrała się do wesołego miasteczka. Mama Świnka okazuje się być wówczas najsilniejsza, strzela najcelniej ze wszystkich i zdobywa całe mnóstwo dużych misiów. Zdobywa je jako nagrody, którymi obdarowuje przyjaciół Peppy.

obrazek z logo puzzle