Puzzle Zaplątani Roszpunka online - internetowe do układania

Puzzle Zaplątani Roszpunka online - podstrona 1

puzzle z bajki Zaplątani podstrony:

Puzzle online z bajki Zaplątani to propozycja dla miłośniczek bajki o Roszpunce. Roszpunka jako dziecko zostaje uprowadzona przez podłą Gertrudę i zamknięta w samotnej, ukrytej wieży. Do tego ustronia trafia uciekający przed strażą pałacową awanturnik i złodziej Flynn Rider. To dopiero początek wielkiej przygody. Tutaj odkryjecie obrazki z bajki pocięte na puzzle.

Puzzle online Zaplątani Roszpunka i kameleon Pascal. Roszpunka to księżniczka o pięknych i niebywale długich, blond włosach o leczniczych i odmładzających właściwościach. Kameleon Pascal jest jej wiernym towarzyszem niedoli i przyjacielem.

Puzzle online Zaplątani zachwycona Roszpunka i Pascal w sukience. Nasza urocza, blondwłosa księżniczka nie nudzi się w wieży, śpiewa, maluje, przygotowuje świece a nawet szyje ubranka dla swojego kameleonka Pascala. Co ten nie przyjmuje z takim zachwytem jak księżniczka.

Puzzle online Zaplątani Roszpunka i koń Maximus. Koń pałacowy Maximus tropi Flynna Ridera od chwili gdy zakradł się on do pałacu i dokonał kradzieży. Rumaczek jak nazywa go Roszpunka daje się uprosić z uwagi na urodziny dziewczyny i zgadza się na zawieszenie broni z Flynnem którego wytropił gdy zażywał drzemki.

ilość: 48 ikona puzzla

ilość: 35 ikona puzzla

ilość: 35 ikona puzzla

Puzzle online Zaplątani Roszpunka ucieka z wieży w której była więźniem przez prawie osiemnaście lat. Gdy zbliżają się jej osiemnaste urodziny prosi Gertrudę, aby ta pokazała jej tajemnicze lampiony z bliska, które co roku pojawiają się na niebie w dzień urodzin Roszpunki. Gdy ta odmawia i w wieży pojawia się Flynn, Roszpunka postanawia uciec z wieży.

Puzzle online Zaplątani Roszpunka i jej bojowa patelnia. . Księżniczka nawet gdy opuszcza wieżę, to oczywiście oprócz swojego przyjaciela kameleona Pascala zabiera ze sobą jedynie swoją patelnię. Patelnia okaże się być niesamowitym orężem w walce ze strażnikami pałacowymi, których Flynn czyli właściwie Julek powala jednym ciosem patelni każdego. Sam Julek jest zachwycony atrybutami zdawać by się mogło zwykłej patelni. W jednej ze scen bajki stoczy niesamowity pojedynek z Maximusem. Flynn będzie władał patelnią Roszpunki, zaś rumak pałacowy mieczem trzymanym w pysku. To będzie piękna walka, rumak i rabuś dadzą z siebie wszystko.

ilość: 15 ikona puzzla

ilość: 48 ikona puzzla

ilość: 48 ikona puzzla

Puzzle online z bajki Zaplątani postać - Flynn Rider. . Flynn a właściwie Julek to postać która w trakcie trwania bajki przechodzi swoistą przemianę z samolubnego awanturnika i złodzieja w bohatera gotowego ponieść najwyższą ofiarę w imię miłości do kochanej osoby.

Puzzle online Zaplątani Roszpunka zaplątała w swoje nieziemsko długie, blond włosy Flynna a Maximus z patelnią w pysku szczerzy groźnie ząbki.

Puzzle online Zaplątani Roszpunka i jej kameleonik Pascal . Księżniczka Roszpunka sławna jest ze swoich niebywale długich, blond włosów, po których na wieżę wspiąć miał się książe wybawca.

Puzzle online Zaplątani nr 18 Roszpunka . Obrazek przedstawia scenę z bajki, kiedy to Maximus zaskakuje śpiących Flynna i Roszpunkę. Wówczas księżniczka przekonuje rumaczka Maximusa, aby na jeden dzień odpuścił Julkowi. Flynn i koń zawierają rozejm.

Puzzle online Zaplątani bohaterowie bajki Roszpunka, Flynn Rider i koń Maximus. Oto trójka serdecznych przyjaciół, która początkowo wcale nie jest do siebie przyjaźnie usposobiona. Flynn wspina się na wieżę Roszpunki i otrzymuje cios patelnią w głowę. Maximus zrzuca z siodła rabusia Flynna i tropi go zajadle. Początki czasami bywają trudne, ale kończą się dobrze.

Puzzle online Zaplątani Roszpunka i Flynn . Kiedy Roszpunka pierwszy raz opuszcza swoją wieżę nie może nacieszyć się wolnością. Biega po lesie, krzyczy, śpiewa, zachwyca się kwiatami. Jest też w pewnej rozterce ponieważ złamała zakaz matki co do opuszczania wieży i co chwila popada w zły nastrój z tego powodu.

Puzzle online Zaplątani nr 17 scena z bajki . Flynn Rider to awanturnik i złodziejaszek, zakradł się do pałacu i dokonał kradzieży za którą grozi szubienica. Stąd teraz musi się ukrywać przed strażą pałacową, ale z Maximusem zawarł rozejm.

Puzzle online Zaplątani nr 19 scena z bajki . Flynn Rider czyli Julek spełnił marzenie Roszpunki. Wspólnie płyną łodzią i obserwują urodzinowe lampiony wypuszczane dla zaginionej księżniczki przez wszystkich mieszkańców królestwa.

puzzle z bajki Zaplątani podstrony:

Puzzle Zaplątani Roszpunka online

Flynn Rider opowiada historię swojej śmierci, ale bez obaw ma to być historią iście rozrywkowa. Przed wiekami na ziemię spada jedna, jedyna kropla słonecznego blasku. Z tej jednej kropli wyrasta cudowny kwiat.Moc kwiatu odkrywa babuleńka, Gertruda. Dzięki jego mocy odzyskuje młodość i witalność. Jednakże zamiast podzielić się mocą kwiatu, ukrywa go pod korcem i nie pozwala nikomu doń się zbliżyć. Mijają lata i na pobliskim wzgórzu powstaje królestwo. Królowa jest w ciąży, ale pojawiają się komplikacje. Życie jej i dziecka może uratować tylko cud. Wszyscy mieszkańcy rzucają się w poszukiwaniu sposobu na uratowanie królowej. Udaje im się odnależć słoneczny kwiat. Sporządzają zeń wywar i podają królowej. Moc kwiatu ratuje życie matce i dziecku. Królowa rodzi córeczkę o pięknych, blond, słonecznych włoskach. Gertruda jest wściekła, młodość szybko zeń ulatuje. Nocą zakrada się do królewskiej sypialni rodziców i wykrada księżniczkę. Gertruda udając mamę dziewczynki, zamyka Roszpunkę w wysokiej wieży w odizolowanym miejscu i karmi kłamstwami o złych ludziach czyhających na jej złote włosy.

Puzzle Zaplątani online

Mijają lata, Roszpunka cały czas zamknięta w wysokiej wieży spędza czas na sprzątaniu, gotowaniu, czytaniu, robieniu świec, malowaniu, zabawach ze swoim jedynym przyjacielem kameleonem Pascalem. Początkowo wszystko to jakoś zajmuje jej czas, ale po latach dziewczyna czuje przesyt i nudę. Nawet Pascal próbuje skłonić Roszpunkę żeby zeszła z wieży, ale dziewczyna obawia się matki. Roszpunka zauważa, że co roku w dniu jej urodzin na niebie pojawiają się światła. W przeddzień jej osiemnastych urodzin Roszpunka postanawia prosić matkę, aby ta zabrała ją w pobliże tych latających światełek. Jednakże Gertruda nie ma takiego zamiaru, próbuje nastraszyć Roszpunkę, opowiada jej o straszliwościach świata zewnętrznego. Próbuje wmówić dziewczynie, że ta nie poradzi sobie w świecie poza wieżą. Oczywiście, robi to wszystko z miłości. Roszpunka nie ma jednak zamiaru rezygnować z marzeń. A los również będzie jej sprzyjał.

Puzzle Roszpunka

Akcja bajki przenosi nas do drugiego głównego bohatera. Jest nim przystojny, pewny siebie, rabuś i awanturnik Flynn Rider naprawdę nazywający się Julian Szczerbiec. Flynna poznajemy w chwili, gdy wraz z dwoma kumplami oprychami dokonuje skoku stulecia. Po dachu królewskiego pałacu dostają się do sali tronowej i kradną diadem królowej. Pojawiają się perturbacje i nasi złoczyńcy muszą opuszczać miasto w pośpiechu. Za nimi w pościg rzuca się oddział królewskich gwardzistów. Jest wśród nich zażarty stróż prawa koń Maximus. Flynn nikczemnie zdradza i okrada swoich towarzyszy, którzy zostają schwytani przez gwardzistów. Umykając nieustępliwemu Maximusowi odkrywa górską kotlinkę z wysoką wieżą pośrodku. Flynn zaciekawiony odkrytą wieżą wspina się na sam jej szczyt. Wchodzi do środka i obrywa patelnią w głowę. Tak dochodzi do pierwszego spotkania pomiędzy Flynnem i Roszpunką.

Puzzle Roszpunka z bajki Zaplątani online

Dziewczyna przygląda się młodzieńcowi, doszukuje się kłów o których mówiła jej matka. Dostrzega jedynie przystojnego młodzieńca. Roszpunka z trudem ukrywa przed Gertrudą chłopaka w szafie. Roszpunka jest z siebie dumna, że poradziła sobie z obcym, niebezpiecznym facetem. Do wieży wraca Gertruda, Roszpunka próbuje jej opowiedzieć o tym co zaszło, ale matka ucina jej zapał. Pełną jadu reprymendą odbiera dziewczynie chęć do zwierzeń. Dziewczyna postanawia wykorzystać okazję, pozbywa się Gertrudy wysyłając ją po upominek na swoje jutrzejsze urodziny, celowo wybierając jak najdalszą lokalizację na zakupy.

Roszpunka wyjmuje więźnia z szafy. Pascal wsuwa mu język w ucho i w ten niecodzienny sposób przywraca go światu. Młodzieniec jest nieco skołowany, ale nie traci rezonu.

Puzzle Zaplątani online

Roszpunka nadyma się, przybiera groźne miny i zmienia ton głosu na władczy i pewny siebie. Szybko wyjaśnia się, że młodzieniec to Flynn Rider i wcale nie przybył do wieży po włosy księżniczki. Flynn jest tak pewny swojego uroku, że próbuje uwieść księżniczkę, odpala powłóczyste spojrzenie. Nic to jednak nie działa, roszpunka jest nieczuła na jego sztuczki. Wreszcie księżniczka i złodziej dochodzą do porozumienia. Flynn w zamian za skradzioną królewską koronę a ukrytą gdzieś w wieży przez Roszpunkę ma zostać jej przewodnikiem. Ma ją zaprowadzić do lampionów. Roszpunka po raz pierwszy opuszcza swoją wieżę. W filmie pojawia się kolejna świetna piosenka. Księżniczka przeżywa rozterki, Flynn próbuje to wykorzystać, ale jego chytry plan nie przynosi oczekiwanego skutku. Księżniczka nakazuje mu nie kombinować, jeśli chce odzyskać skradziony łup.

Puzzle Zaplątani online piękna Roszpunka

Nasi bohaterowie trafiają do podróżnej karczmy, która okazuje się być siedliskiem wszelkiej maści kryminalistów. Dziewczyna jest wystraszona i broni się patelnią wyciągając ją przed siebie niczym rapier. Wizyta w Dziarskim Kaczątku, bo tak nazywa się tawerna, to część sprytnego planu Flynna, który próbuje nastraszyć Roszpunkę i skłonić ją do powrotu do wieży, gdzie znajduje się jego chlebaczek. Okazuje się, że nasz rabuś sam wpadł w swoje sidła. Jeden z oprychów rozpoznaje w nim poszukiwanego, za którego głowę wyznaczono sowitą nagrodę. Złodzieje wysyłają umyślnego do władz a sami zaczynają walczyć o prawa do nagrody za głowę chłopaka. Wówczas do głosu dochodzi Roszpunka. Dziewczyna opowiada o swoim marzeniu. Pojawia się kolejna świetna piosenka z refrenem "marzenie mam", która odsłania skryte marzenia i talenty gromadki rezydujących w Dziarskim Kaczątku bandytów.

Puzzle Roszpunka bajka Zaplątani online

Gdy w karczmie pojawiają się strażnicy, rabusie, oprychy i obwiesie pomagają księżniczce i Flynnowi. Nasza para umyka władzom sekretnym tunelem. Rumak Maximus bezbłędnie odkrywa drogę ucieczki i pościg natychmiast podąża za Roszpunką i Flynnem. W tym momencie musimy powrócić do postaci Gertrudy. Porywaczka po kłótni z księżniczką udaje się po obiecany urodzinowy upominek. Po drodze trafia na pałacowego konia, czyli Maximusa. Dostrzegając brak jeźdźca natychmiast zawraca i pędzi do wieży. Woła dziewczynę, a gdy ta nie odpowiada, przerażona Gertruda odkrywa tajemne przejście i dostaje się do środka. Wieża jest pusta. Gertruda odnajduje ukryty pod kamiennymi schodami chlebaczek Flynna z jego plakatem gończym i królewską tiarą. Wróćmy do Dziarskiego Kaczątka. Jeden z bandytów, gdy wychodzi z tawerny natyka się na Gertrudę. Ta wyciąga z niego informacje dokąd prowadzi tunel, którym uciekli księżniczka i młodzieniec.

Puzzle online z bajki Zaplątani Roszpunka, Maximus i Flynn

Pośród strażników, którzy przybyli do Dziarskiego Kaczątka po Flynna znajdują się również skuci w kajdany towarzysze naszego młodziana, gdy większość strażników rusza podziemnym tunelem za zbiegami, udaje im się wyswobodzić i również podążają tropem Flynna. Roszpunka i Flynn wydostają się z podziemnego korytarza i ich drogę wieńczy przepaść. W wejściu do tunelu pojawiają się strażnicy i rumaczek Maximus, w innym wyjściu oszukani przez Flynna bracia. Co wydarzyło się potem? Zapraszam do obejrzenia całej bajki.