gryonline-puzzle.pl gryonline-puzzle.pl ikona puzzle online ikona gry online ikona ubieranki ikona gry dla dziewczyn ikona gry dla chłopców

Gry Ubieranki dla dziewczyn

Przed Wami pierwsza porcja ubieranek. Waszym celem jest sprawić, aby Wasze modelki wyglądały jak najbardziej w Waszym stylu. To wy decydujecie o fryzurze. Czy będą to zalotne loki, czy może elegancki kok, włosy rozpuszczone czy upięte. Decydujecie o okularach, kolczykach, wisiorkach, naszyjnikach. To Wy wybieracie wytworne suknie, eleganckie czy młodzieżowe spodnie. Wybieracie buciki, botki, kozaczki.

Gry Ubieranki ikona ubieranki

Serwis gryonline-puzzle.pl serdeczne zaprasza do zapoznania się z szerokim wyborem gier dla dziewczyn. Tym razem proponujemy niezwykle popularne wśród dziewczynek ubieranki. Nasze dziewczynki uwielbiają, ten typ gier online. Ubieranki to gry online polegające, tak jak sama nazwa wskazuje, ubieraniu. Gracz wybiera spośród przedstawionych mu opcji wyglądu i dostostowuje wizerunek modelki według własnych upodobań estetycznych. Ubieranki często pozwalają również na wybór fryzury. Z opcji wyglądu dostępne są również akcesoria tematyczne. Przykładowo ubieranka z kostiumami kąpielowymi może umożliwać wybór piłki plażowej, tudzież zamku zbudowanego z piasku. Ubieranki tematyczne powiązane z bajkami dla dzieci takimi jak Kraina lodu, Zaplątani (długowłosa Roszpunka), Monster High (Frankie Stein, Ghoulia Yelps), Śpiąca królewna, Arielka z bajki Mała Syrenka pozwalają na ubieranie bohaterek z tych sympatycznych, fajnych bajek dla dzieci. Przykładowo ubieranki Kraina lodu pozwalają na stylizację wyglądu księżniczek Arendelle Elsy i Anny. Na pewno nie wszyskie ubieranki Was zachwycą, ale na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Ubieranki rządzą

Oto kolejna porcja sympatycznych gierek przeznaczonych przede wszystkim dla naszych dziewczynek. Tym razem ubieramy bohaterki bajek Kraina lodu, Zaplątani, Winx, Czarodziejka z księżyca, Monster High. W jednej z gier Elsa i Anna zostają strasznymi zombie. Wybierz jak bardzo przeobrażą się w te straszne potworki. Stroimy również niebezpieczną kryminalistkę Harley Quinn. Ona również pragnie wyglądać wystrzałowo.

Ubieranki czyli gry dla dziewczyn

Ten rodzaj gier jest skierowany przede wszystkim do żeńskiej strony. Dziewczyny uwielbiają się przebierać, dobierać różne dodatki, wyszukiwać modne fatałaszki. Zakupy w sklepie odzieżowym to dla kobiet przyjemność, stąd nie dziwmy się, że nasze córeczki uwielbiają ubieranki.