gryonline-puzzle.pl gryonline-puzzle.pl ikona puzzle online ikona gry online ikona ubieranki ikona gry dla dziewczyn ikona gry dla chłopców

tytuł: gry online pad Elsa Prison Escape

Opis gry Kraina lodu - Elsa Prison Escape - Elsa ratuje Olafa.

Główni bohaterowie to Elsa i Olaf. W grze strzelamy, rozwiązujemy łamigłówki, tworzymy Olafa. To świetna propozycja dla miłośników bajki Kraina Lodu.

instrukcja gry: gry online pad

Instrukcja gry online

Zadanie pierwsze to - strzelanie z działka na śnieżne kule. Celuj do wskazanych na dole obiektów. Musisz zmieścić się w ograniczonym czasie. Zadanie drugie - zbuduj Olafa. Kolejny zadanie jest łamigłówka. Na dole masz wskazaną liczbę obiektów. Wskaż te obiektych, których jest pięć, dwa, czy trzy. Przyjrzyj się uważnie. Duże sześcienne bryły różnią się od siebie. Jest ich pięć. Kolejna łamigłówka polega na zapamiętaniu układu cyferek prowadzących do uwięzionego w klatce Olafa. Zacznij od cyferki jeden. Kontynuuj wskazując kolejne cyferki. Gdy Elsa dociera do klatki Olafa musi go uwolnić. Zacznij od suszarki. Podgrzej zlodowaciałe pręty klatki w której uwięziono Olafa. Zrób do bardzo dokładnie. Następnie gąbką wytrzyj wilgoć z prętów. Następnie młotkiem rozbij kłódkę. Potem śrubokrętem odkręć śrubki. Spiesz się, bo czas ucieka. Nożycami obetnij krępujące bałwanka więzy.

zobacz również inne: Gry Kraina lodu gry online pad

,

puzzle Kraina lodu: ikona puzzle online

obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Elsa Gorączka lodu - ilustracja nr 39
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu Anna i Elsa - ilustracja nr 31
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Elsa - wzór ilustracja nr 43
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu malutka Elsa  - wzór ilustracja nr 55
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online nr 80
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online nr 72
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online nr 16
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online nr 44

gry dla dziewczyn: gry online pad Ubieranki

Gry Kraina lodu

Kraina lodu to bajka, która podoba się przede wszystkim dziewczynkom. Historia dwóch sióstr rozdzielonych w dzieciństwie, ale połączonych wielką miłością bije wciąż rekordy popularności. W tej grze opartej na filmie, pomagamy bałwankowi Olafowi uwolnić się z klatki.