puzzle Barbie jako księżniczka wyspy - online dla dzieci [24]

miniatura obrazka z puzzlami z bajki Barbie jako księżniczka wyspy

zobacz również inne Puzzle Barbie online: puzzle online

miniatura puzzle Barbie Dreamhouse Adventures online puzzle nr 1
miniatura puzzle Barbie Dreamhouse Adventures online puzzle nr 13
miniatura puzzle Barbie Dreamhouse Adventures online puzzle nr 10
miniatura puzzle Barbie Dreamhouse Adventures online puzzle nr 2
miniatura puzzle Barbie Dreamhouse Adventures online puzzle nr 11
miniatura puzzle Barbie online dla dziewczynek nr 3
miniatura puzzle Barbie online dla dziewczynek nr 28
miniatura puzzle Barbie online dla dziewczynek nr 2
miniatura puzzle Barbie online dla dziewczynek nr 17
miniatura puzzle Barbie online dla dziewczynek nr 47
obrazek dla sekcji puzzle Barbie online obrazek nr 1
obrazek dla sekcji puzzle Barbie online obrazek nr 2
obrazek dla sekcji puzzle Barbie online obrazek nr 4
obrazek dla sekcji puzzle Barbie online obrazek nr 23
obrazek dla sekcji puzzle Barbie online obrazek nr 12
miniatura puzzle Barbie online dla dziewczynek nr 39
miniatura puzzle Barbie online dla dziewczynek nr 8
miniatura puzzle Barbie online dla dziewczynek nr 29
miniatura puzzle Barbie online dla dziewczynek nr 27
miniatura puzzle Barbie online dla dziewczynek nr 43

puzzle online z bajki Barbie jako księżniczka wyspy

Nasza laleczka tym razem, o imieniu Rosella jako mała dziewczynka trafia na bezludną wyspę. Dziewczyna traci pamięć i niewiele pamięta z przeszłości. Uczy się języka zwierząt zamieszkujących wyspę i wesoło spędza czas w tropikalnym raju.

Puzzle Barbie online jako księżniczka wyspy

Oto garść informacji o filmie. Bajka Barbie jako księżniczka wyspy (tytuł orginalny to Barbie as the Island Princess) po raz pierwszy ukazała się na ekranie tradycyjnie jesienią 18 września 2007 roku. Bajka jest dziesiątą pozycją z serii o Barbie (poprzedni film nosił tytuł Barbie i magia tęczy, zaś kolejna bajka to Barbie: Mariposa). Jako, że jest to film pełnometrażowy czas jego trwania wynosi ponad godzinę. Bajka została wyreżyserowana przez Grega Richardsona, zaś sceneriusz napisali Cliff Ruby oraz Elana Lesser.

Puzzle Barbie online

Początek bajki dzieje się na pięknej, tropikalnej wyspie. Ukazane są kwiaty, barwne motyle, wodospady, podwodna rafa koralowa, delfiny śmigające pośród ławic kolorowych rybek. Na scenę wkraczają paw Azul i panda Sagi którzy wspominają nocną burzę. Za chwilę odnajdują na plaży wyrzucone przez fale lusterko. Idą dalej i odnajdują skrzynie z rozbitego statku. Chwilę potem odnajdują złamany maszt, a za nim nieprzytomną dziewczynkę. Zwierzątka postanawiają jej pomóc. Akcja przenosi nas o dziesiąć lat do przodu. Na plażę wybiega dorosła i piękna dziewczyna, to oczywiście nasza Barbie, towarzyszy jej słodkie słoniątko o imieniu Tika.

Puzzle Barbie online dla dzieci układanki

Barbie śpiewa piosenkę o zaletach życia na tropikalnej wyspie, pojawiają się również inni przyjaciele, piękny paw Azul i panda mała o imieniu Sagi. Kolejna scena przenosi nas do domku na drzewie. Jest noc, Barbie i zwierzęta smacznie śpią. Nie trwa to długo, ponieważ Tice śni się coś nieprzyjemnego i słoniczka zaczyna tupać nogą o pień. Azul jest zły, że Tika go obudziła. Barbie łagodzi sytuację i obiecuje nie spać przez resztę nocy razem ze słoniczką. Tika i Barbie spoglądają na nocne niebo, podziwiają świecące gwiazdy, po czym dziewczyna śpiewa kołysankę. Tika pyta Barbie, gdzie się nauczyła tej kołysanki, ale dziewczyna nie pamięta.

Puzzle Barbie online - Barbie jako księżniczka wyspy

Odpowiada, że zna ją chyba od zawsze. Dziewczyna śpiewa trzecią zwrotkę, której nie pamięta całej, spogląda na słonika, a ten już cichutko pochrapuje. Kołysanka zadziałała. Kolejna scena przenosi nas pośród fal. Do wyspy zbliża się żaglowiec z księciem odkrywcą nowych lądów na pokładzie. Szalupa przybija do brzegu, a książe z zachwytem odkrywcy ogląda wyspę. Barbie obserwuje go z ukrycia. Barbie jest zdumiona, ponieważ po raz pierwszy widzi drugiego człowieka. Raptem towarzysz księcia okazuje się być gapą i wpada na niego.

Puzzle Barbie online

Obaj zaczynają ześlizgiwać się po zboczu porośniętym przez roślinność. Na nieszczęście wpadają na wysepkę pośród ciemnych, tajemiczych wód. Książe ze znajomością tematu stwierdza, że w takich miejscach mieszkają krokodyle. I ma racje. Z wody wyłaniają się groźne krokodyle. Gady okazują się być głodne i zaczynają napastować przybyszów. Nagle pojawia się Barbie zeskakuje na lianie niczym sam Tarzan.

Puzzle Barbie online - dla dziewczyn

Woła krokodyle po imieniu i nakazuje im przestać. Jeden z nich o imieniu Kieł, rozdziawia paszczę i ma chętkę na nogę księcia, ale Barbie natychmiast wybija mu to z głowy. Książe jest zdumiony, że Barbie rozmawia z krokodylami. Akcja przenosi nas w inne miejsce wyspy. Barbie okazuje się mieć na imię Ro (Rosella) i nic nie pamiętać. Straciła pamięć. Książe Antonio domyśla się, że jej okręt musiał rozbić się lata temu i tak dostała się na wyspę. Dziewczyna, gdy jest już pewna, że książe nie gryzie, przedstawia mu swoich przyjaciół, słoniczkę Tikę, pandę Sagi i pawia Azula. Książe wzamian za ratunek, proponuje Barbie podróż do jego królestwa. Co było potem? Zapraszam do bajki Barbie jako księżniczka wyspy.