gryonline-puzzle.pl gryonline-puzzle.pl ikona puzzle online ikona gry online ikona ubieranki ikona gry dla dziewczyn ikona gry dla chłopców

Puzzle Jake i piraci z Nibylandii

obrazek dla sekcji puzzle Jake i piraci z Nibylandii online - nr 1

Układanka z piracką załogą prosto z magicznej krainy zwanej Nibylandią. Jake, Fajtek, Iza i zielona papuga Czachuś to wilki morskie, którym nie straszny jest łotr nad łotry Kapitan Hak. Piracka załoga, piracka wyspa to i oczywiście musi znależć kufer pełen pirackiego złota.

obrazek dla sekcji puzzle Jake i piraci z Nibylandii online - nr 2

Puzzle Jake i piraci z Nibylandii online prezentują kolejną propozycję układanki z naszą sympatyczną ekipą szurząt morskich jak zwykł nazywać naszych bohaterów Kapitan Hak. Kojarzycie tego zielonego krokodylka? Kogo najczęściej podjada?

obrazek dla sekcji puzzle Jake i piraci z Nibylandii online - nr 3
obrazek dla sekcji puzzle Jake i piraci z Nibylandii online - nr 4
obrazek dla sekcji puzzle Jake i piraci z Nibylandii online - nr 5
obrazek dla sekcji puzzle Jake i piraci z Nibylandii online - nr 6

Pirackie rzemiosło to niełatwy kawałek chleba. Nasze wilki morskie mają przewagę nad swoim odwiecznym oponentem kapitanem Hakiem. Iza posiada magiczny pył, który otrzymała od wróżek. Pył ten umożliwia, unoszenie się w powietrzu i latanie w przestworzach.

obrazek dla sekcji puzzle Jake i piraci z Nibylandii online - nr 7

Oto kolejne puzzle Jake i piraci z Nibylandii online. Czy wiedzieliście, że nasz wilk morski potrafi wyśmienicie surfować po falach i posiada znajomości pośród pięknych syrenek.

obrazek dla sekcji puzzle Jake i piraci z Nibylandii online - nr 8

Cóż to za cudowne spotkanie? Piracięta mają przyjemność obcować w towarzystwie Piotrusia Pana. Iza, Fajtek i Czachuś są zachwyceni tym spotkaniem. Jake częstuje Piotrusia Pana wesołym uśmiechem.

Puzzle Jake i piraci online

Serial animowany Jake i piraci z Nibylandii (ang. Jake and the Never Land Pirates) można rzec, jest bohaterem tejże podstrony z puzzlami online. Nasz tytułowy Jake to dzielny i odważny pirat, od czwartego sezonu bajki nazywany jest Kapitanem. Zamiast czerwonej opaski na głowie i pirackiej koszuli nosi granatowy, kapitański mundur. Towarzyszami naszego chwata są piracięta, tudzież szczurzęta morskie, jak zwykł pieszczotliwie nazywać ich Kapitan Hak. Iza to dziewczyna ubrana na różowo i dysponująca sakiewką magicznego pyłu, umożliwiającego, fruwanie z ptaszkami i lewitowanie w przestworzach i walkę na szable pośród masztów i żagli. Iza otrzymała magiczny pył od nibylandzkich wróżek. Nie wiemy, czy Dzwoneczek brała w tym udział, ale należy domniemywać, że i owszem. Fajtek to chłopiec ubrany na niebiesko, wierny i kompan i przyjaciel tytułowego bohatera. Czachuś to z kolei duża, mąda, gadająca papuga. Głównym oponenetem naszych piratów, w pierwszych sezonach bajki, jest charakterystyczny czarny charakter Kapitan Hak. Kapitan Hak jest dobrze znany z bajek o Piotrusiu Panie oraz Dzwoneczku. Zapraszam do układania puzzli Jake i piraci z Nibylandii online.

obrazek dla sekcji puzzle Jake i piraci z Nibylandii online - nr 9
obrazek dla sekcji puzzle Jake i piraci z Nibylandii online - nr 10
obrazek dla sekcji puzzle Jake i piraci z Nibylandii online - nr 11
obrazek dla sekcji puzzle Jake i piraci z Nibylandii online - nr 12

Oto kolejna propozycja układanki z naszą ulubioną nibylandzką piracką załogą. Czyżby Kapitan Hak obraził się na swoich morskich urwisów? zyżby nie podobał mu się ten piracki tort przygotowany na jego urodzinki?

obrazek dla sekcji puzzle Jake i piraci z Nibylandii online - nr 13

Serial na pewno podoba się wielu chłopcom, puzzle Jake i piraci z Nibylandii online to okazja na ponowne spotkanie z ich ulubionymi bohaterami. Fajtek, Jake i Iza mają zamiar sprawić niespodziankę Kapitanowi Hakowi. Czy nasz morski łotr da się przechytrzyć kolejny już raz?

obrazek dla sekcji puzzle Jake i piraci z Nibylandii online - nr 14

Nasi przyjaciele w wielu odcinkach bajki zbierali złote dukaty. Spójrzcie na ich olbrzymią skrzynię skarbów. Kufer wreszcie jest pełen złota i kosztowności. Piraci Iza, Fajtek i Czachuś są zachwyceni, ale Kapitan Hak na pewno będzie próbował odebrać im ich złoto.

obrazek dla sekcji puzzle Jake i piraci z Nibylandii online - nr 15

Nasz dzielny chwat spogląda przez piracką lunetę i dostrzega zbliżający się okręt Kapitana Haka. Hak ma zamiar odnaleźć tajną kryjówkę naszych bohaterów. Czachuś postanawia odwrócić jego uwagę i skierować okręt Haka na mieliznę. Ciekawe, czy Kapitan Hak da się wmanewrować w ten fortel?

obrazek dla sekcji puzzle Jake i piraci z Nibylandii online - nr 16

Puzzle Jake i piraci z Nibylandii - oto kolejna układanka dostępna do ułożenia na ekranie. Jake, Iza, Fajtek i Czachuś wchodzą w posiadanie mapy z drogą prowadzącą do tajemniczej wyspy Pirackiej księżniczki.Czy nasi bohaterowie odważą się wyruszyć i pożeglować w poszukiwaniu tej wyspy?

obrazek dla sekcji puzzle Jake i piraci z Nibylandii online - nr 17
obrazek dla sekcji puzzle Jake i piraci z Nibylandii online - nr 18
obrazek dla sekcji puzzle Jake i piraci z Nibylandii online - nr 19
obrazek dla sekcji puzzle Jake i piraci z Nibylandii online - nr 20
obrazek dla sekcji puzzle Jake i piraci z Nibylandii online - nr 21