gryonline-puzzle.pl gryonline-puzzle.pl ikona puzzle online ikona gry online ikona ubieranki ikona gry dla dziewczyn ikona gry dla chłopców

Puzzle Kraina lodu

obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu bałwanek Olaf - wzór ilustracja nr 40
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Elsa - wzór ilustracja nr 41
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu - wzór ilustracja nr 42
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Elsa - wzór ilustracja nr 43
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Elsa i Anna - wzór ilustracja nr 44
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Elsa i Anna oraz Olaf - wzór ilustracja nr 45
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Elsa i Anna trudne - wzór ilustracja nr 46
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Elsa łatwe - wzór ilustracja nr 47
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu średnie - wzór ilustracja nr 48
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Olaf - wzór ilustracja nr 49
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu - wzór ilustracja nr 50
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu - wzór ilustracja nr 51
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu - wzór ilustracja nr 52
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu - wzór ilustracja nr 53
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Anna, Kristoff i Sven  - wzór ilustracja nr 54
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu malutka Elsa  - wzór ilustracja nr 55
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu królewska rodzina i szaman troll  - wzór ilustracja nr 56
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Elsa i Anna  - wzór ilustracja nr 57
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Elsa i Anna  - wzór ilustracja nr 58
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Anna  - wzór obrazek nr 59
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Olaf  - wzór obrazek nr 60
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Elsa  - wzór obrazek nr 61
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Anna - wzór obrazek nr 62
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Anna i Elsa - wzór obrazek nr 63
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Elsa - wzór obrazek nr 64
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Kristoff i Sven - wzór obrazek nr 65
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Anna- wzór obrazek nr 66

Puzzle Kraina Lodu online - pamiętacie film?

W pięknym nadmorskim królestwie Arendelle żyją dwie siostry księżniczki. Starsza z sióstr o imieniu Elsa posiada wrodzoną, czarodziejską moc, która pozwala jej tworzyć zimowe cuda. Elsa i jej młodsza siostra, urocza i wesoła Anna w począktowych scenach bajki ukazane są w wieku dziecięcym. Dziewczynki bawią się razem, wykorzystując do tego magiczną moc Elsy.

Puzzle Kraina Lodu online Frozen

W trakcie jednej z takich zabaw Elsa w skutek nieszczęśliwego wypadku krzywdzi siostrę. Trafia ją lodową drzazgą w głowę. Przerażeni rodzice, król i królowa Arendelle zabierają wystraszoną Elsę i nieprzytomną Annę do lasu kamiennych trolli. Król trolli zjawia się na prośbę króla i odczynia urok, jednocześnie pozbawiając malutką Annę wspomnień o magicznych zdolnościach Elsy.

Puzzle Kraina Lodu online - Elsa, Anna, Olaf i Kristoff

Rodzice z bólem w sercu, biorąc pod uwagę dobro obu księżniczek, postanawiają odizolować Elsę od młodszej siostry, dopóki ta nie nauczy się jak okiełznać przybierającą na sile magiczną moc zimy. Ponadto Elsa musi nosić rękawiczki, ponieważ jej dotyk jest niebezpieczny dla otoczenia. Elsa zamraża wszystko, co dotknie. Księżniczka Anna pozbawiona wspomnień o zdolnościach Elsy, nie potrafi pojąć, dlaczego nie może spotykać się z ukochaną siostrą.

Puzzle Kraina Lodu online

Wielokrotnie próbuje skontaktować się z odseparowaną od niej siostrę. Przedstawione to jest w piosence "Ulepimy dziś bałwana". Mijają lata, księżniczki stają się nastolatkami. Król i Królowa wybierają się w podróż morską, w trakcie której rozpętuje się straszliwy sztorm. Okręt rodziców Anny i Elsy tonie, Arendelle Kraina lodu pogrąża się w smutku.

Puzzle Kraina Lodu dostępne online - bohaterki Elsa i Anna

Mijają trzy kolejne lata księżniczka Elsa osiąga pełnoletniość i może zasiąść na tronie Arendelle. Nadchodzi dzień koronacji Elsy na nową królową. Dziewczyny różnie reagują na nadchodzący bal. Anna jest szczęśliwa i radosna. Gdy biega radośnie po mieście wpada na nią rumak księcia Hansa. Anna wpada do łódki a książe podąża jej tropem. Anna jest zauroczona przystojnym księciem.

Puzzle Kraina Lodu online gry

Wracając do koronacji to Elsa jest pełna obaw, że jej moc wyrwie się spod kontroli, co częściowo się dzieje. W trakcie koronacji, gdy Elsa zdejmuje rękawiczki, insygnia władzy które trzyma w dłoniach zaczyna pokrywać szron. Dziewczyna szybko ponownie zakłada rękawiczki. Reszta koronacji przebiega głądko.

Puzzle Frozen - tylko online

Po koronacji odbywa się oficjalne przyjęcie dla arystokracji. Anna i Elsa znajdują się wreszcie blisko siebie. Po wieloletniej rozłące Anna nie wie jak ma się zachowac wobec siostry. Elsa pierwsza przełamuje lody. Dziewczęta radośnie szczebioczą, razem zachwycają się nad zapachem czekolady. Gdy wszystko wydaje się być wreszcie takie jak być powinno Elsa psuje nastrój. Anna opuszcza siostrę i trafia na księcia Hansa. Para jest sobą zauroczona. Hans oświadcza się Annie, a ta natychmiast godzi się wyjść za niego za mąż. Para wraca na bal i informuje Elsę o planowanym ślubie.

Puzzle Kraina Lodu online

Nowa królowa Arendelle odmawia swego błogosławieństwa, co staje się powodem do ostrej wymiany zdań. W trakcie kłótni Anna zdejmuje rękawiczkę z dłoni Elsy. Dochodzi do eksplozji nagromadzonej, napędzanej negatywnymi emocjami mocy. Pomiędzy siostrami wyrasta najeżona ostrymi soplami bariera. Poddani są przerażeni. Elsa pomna przestróg ojca, w obawie przed skrzywdzeniem mieszkańców ucieka z przyjęcia. Elsa udaje się w góry a tymczasem całe Arendelle pokrywa śnieg i lód. Lato zmienia się w zimę.

Puzzle Kraina Lodu online - Elsa i Anna

Anna jest zdumiona tym co zaszło. Natychmiast udaje się na rumaku Hansa w poszukiwaniu siostry. Hans w tym samym czasie ma ją zastępować w obowiązkach władczyni. Koń Hansa szybko zrzuca z siodła dziewczynę. Zmarźnięta Anna trafia do górskiego sklepiku gazdy. Tam po raz pierwszy spotyka się z Kristoffem. Kristoff pojawia się już w pierwszych scenach bajki. Jako dziecko wraz z reniferkiem Svenem wydobywa lód. Następnie jest świadkiem uzdrowienia malutkiej Anny przez króla trolli. Mijają lata i Kristoff wyrasta na przystojnego i odważnego młodzieńca.

Puzzle Elsa i Anna z bajki Frozen gry

Nadal towarzyszy mu renifer Sven. W sklepiku dokąd los przywiódł w tym samym czasie Annę i Kristoffa, chłopak próbuje kupić sprzęt do wspinaczki i marchewki dla Svena. Niestety, brakuje mu pieniędzy i po wymianie zdań ze sprzedawcą zostaje wyrzucony ze sklepu. Sven jest rozczarowny, chłopak pociesza go, że udało mu się zdobyć darmowy nocleg.

Puzzle Kraina Lodu online - dla dziewczyn

Zmarźnięta Anna, która wyruszyła z zamku zupełnie nieprzygotowana do zimowych warunków jakie nagle pojawiły się w Arendelle, nabywa zatem w sklepie zimowe odzienie. Udaje się do Kristoffa i prosi o pomoc w poszukiwaniu siostry. Kristoff początkowo się troszkę wzbrania, ale ostatecznie zgadza się pomóc księżniczce.

Co wydarzyło się potem? Zapraszam do obejrzenia całej bajki Kraina Lodu . Na pewno Kraina Lodu wzruszy was i rozbawi do łez.