gryonline-puzzle.pl gryonline-puzzle.pl ikona puzzle online ikona gry online ikona ubieranki ikona gry dla dziewczyn ikona gry dla chłopców

Gry Puzzle Kraina lodu

obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu trolle - wzór ilustracja nr 67
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Kristoff - wzór ilustracja nr 68
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Olaf - wzór ilustracja nr 69
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Olaf - wzór ilustracja nr 70
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Olaf - wzór ilustracja nr 71
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Olaf - wzór ilustracja nr 72
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Kristoff i Anna - wzór ilustracja nr 73
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Frozen - wzór ilustracja nr 74
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Frozen - wzór ilustracja nr 75 Olaf i Sven
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Frozen - wzór ilustracja nr 76
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Frozen - wzór ilustracja nr 77
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Frozen - wzór ilustracja nr 78
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Frozen - wzór ilustracja nr 79
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Frozen - wzór ilustracja nr 80
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Frozen - wzór do ułożenia nr 81
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Frozen - wzór do ułożenia nr 82
obrazek dla sekcji gry puzzle Kraina lodu Frozen - wzór do ułożenia nr 83
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online Anna i Elsa na różowo - obrazek nr 18
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online księżniczka Anna - obrazek nr 19
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online Anna, Sven, Olaf i Kristoff - obrazek nr 20
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online Elsa królowa Arendelle - obrazek nr 21
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online bałwanek Olaf - ilustracja wzór nr 22
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online Anna i Elsa - ilustracja wzór nr 23
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online książę Hans - obrazek nr 24
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online Olaf i Sven - obrazek nr 25
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online bohaterowie bajki - ilustracja nr 26
obrazek dla sekcji puzzle Kraina lodu online renifer Sven - ilustracja nr 27

Puzzle Kraina Lodu online gry dla dzieci

Kraina Lodu to pełnometrażowy film od Walt Disney. Bajka opowiada o dwóch księżniczkach młodszej Annie i starszej Elsie. W pierszych scenach bajki poznajemy Kristoffa i jego renifercia Svena. Chłopak wydobywa lód z jeziora, uczy się przyszłego zawodu. Następnie twórcy przenoszą nas do zamkowej sypialni malutkiej Elsy. Anna nakłania siostrę do wspólnej zabawy. Elsy nie trzeba długo nakłaniać. Dziewczynki bawią się wyczarowanym śniegiem, lepią bałwanka. Dziecięca radość wylewa się z ekranu. Niestety nie trwa to długo. Nieszczęście wisi w powietrzu. Elsa trafia Anne lodowym czarem w głowę. Dziewczynka jest nieprzytomna. Elsa krzykiem wzywa rodziców. Król odnajduje rozwiązanie pośród starożytnych pergaminów. Konno udają się do kamiennych trolli. Król trolli przywraca Annę do zdrowia, ale jednocześnie pozbawia ją wspomnień związanych z mocą Elsy. Ostrzega Elsę, że jej moc będzie coraz silniejsza i coraz bardziej niebezpieczna. Od tego dnia księżniczki zostają od siebie odseparowane a Elsa musi nosić rękawiczki ponieważ jej zaczarowany dotyk pokrywa wszystko lodem.

Puzzle Kraina Lodu online

Mijają lata i rodzice księżniczek udają się w podróż morską. Sztorm zatapia ich statek i władcy Arendelle giną. Mijają kolejne trzy lata. Elsa osiąg wiek dopuszczający ją do objęcia tronu po zmarłych rodzicach. Anna jest tym faktem zachwycona. Nareszcie bramy zamku stoją otworem. Do królestwa przybywają zaproszeni na koronację wytworni goście. Elsa z kolei obawia się o swoją tajemnicę, nie chce aby ktokolwiek dowiedział się o jej magicznych uzdolnieniach. W filmie pojawia się kolejna, świetna piosenka "Pierwszy raz jak sięga pamięć" w wykonaniu Anny. Księżniczka Anna biega po ulicach miasta i wyśpiewuje swoją radość z faktu otwarcia bram

Puzzle Kraina Lodu układanki online z bajki Frozen

Piosenka kończy się i nagle Anna wpada na rumaka księcia Hansa i ląduje na łódce przycumowanej do nabrzeża. Książe spieszy jej z pomocą. Annie z przejęcia plącze się język. Jest wyraźnie zachwycona spotkaniem z przystojnym księciem. Kolejna scena to koronacja Elsy. Dziewczyna musi zdjąć rękawiczki, nie udaje jej się do końca zapanować nad swoimi mocami, ale nikt nie zauważa jak insygnia jej władzy pokrywają się lodem. Królowa szybko je odkłada na poduszeczkę i ukrywa dłonie w rękawiczkach.

Puzzle Kraina Lodu online

Kolejna scena przenosi nas na oficjalne przyjęcie odbywające się po koronacji Elsy. Siostry po raz pierwszy od lat mają okazję porozmawiać oko w oko. Początkowo jest troszkę niezręcznie, ale Elsa pierwsza łamie lody i jest jak dawniej. Siostry śmieją się, paplają. Gdy wszystko wydaje się być na dobrej drodze ku normalnośći Elsa ponownie razi Annę chłodem i skrywa się do skorupy własnych obaw. Odtrącona Anna wpada na Hansa. Oboje z księciem wymykają się z przyjęcia. W trakcie schadzki okazuje się, jak wiele ich łączy. Hans niespodziewanie oświadcza się Annie, a ta równie nieoczekiwanie przyjmuje oświadczyny. Mówią o tym Elsie, ale ta nie zgadza się na małżeństwo siostry. Dochodzi do kłótni w trakcie której tajemnica Elsy zostaje objawiona. Królowa ucieka z miasta, a całe królestwo Arendelle skuwa lodem zima.

Puzzle Kraina Lodu online gry i układanki Frozen

Anna udaje się na poszukiwanie siostry. Koń Hansa zrzuca ją i księżniczka wpada do lodowatego górskiego potoku. Zmarznięta Anna trafia do sklepiku Gazdy. W tym samym czasie w sklepie pojawia się Kristoff. Chłopak próbuje kupić marchewkę dla Svena i linę z czekanem. Niestety nie dystponuje dostateczną ilością gotówki. W trakcie targowania, obraża sklepikarza i zostaje wyrzucony ze sklepu. Sven jest rozczarowany, ale obaj mają darmowy nocleg w stodole. Anna która jest świadkiem zdarzenia potrzebuje przewodnika. Udaje się do Kristoffa i prosi o pomoc. Chłopak początkowo nie za bardzo pali się do pomocy, ale ostatecznie daje się przekonać. Ciemną nocą wsiadają na sanie Svena i ruszają na Lodowy Wierch.

Puzzle Kraina Lodu Elsa i Anna księżniczki z bajki

W tym samym czasie, tudzież nieco wcześniej Elsa w drodze na szczyt najwyżej góry Arendelle śpiewa piosenkę "Mam tę moc". Obecnie jest to bardzo popularna piosenka wśród dziewczynek. Na Youtube mamy wiele mniej lub bardziej udanych prób dorównania pierwowzorowi. Piosenka jest pełna emocji. Elsa wreszcie czuje się wolna. Jej tajemnica wydała się, wszyscy już wiedzą o jej mocy. Królowa chce uciec jak najdalej od ludzi i choć będzie samotna to wolna i bez strachu, że kogoś może zranić, skrzywdzić. Elsa przy pomocy magicznych uzdolnień tworzy lodowy pałac i postanawia w nim zamieszkać.

A co było dalej? Sami doskonale wiecie, bo na pewno znacie i kochacie Krainę Lodu. Zapraszam do układanek online z bajki Kraina Lodu