Puzzle online Jeźdźcy smoków i Jak wytresować smoka

obrazek z logo puzzle

puzzle Jeźdźcy smoków i Jak wytresować smoka

puzzle online Jezdzcy smoków podstrony:

Puzzle online z serialu Jeźdźcy smoków i filmu Jak wytresować smoka, czyli bajek opowiadających o przygodach Wikinga Czkawki i jego smoka Szczerbatka. W serialu pojawiają się rónież pozostali bohaterowie - Astrid, Śledzik, Sączysmark, Mieczyk i Szpadka.

ilość: 24 ikona puzzla

Odważni wojownicy Czkawka i Astrid podbijają przestworza na swoich smokach.

ilość: 15 ikona puzzla

Oto Sączysmark Jorgenson na swoim wierzchowcu czyli smoku z gatunku Koszmar Ponocnik o imieniu Hakokieł. Czyżby Sączysmark zabrał na randkę owieczkę?

ilość: 24 ikona puzzla

ilość: 35 ikona puzzla

Oto cała ekipa naszych bohaterów - Czkawka, wybranka jego serca blondwłosa piękność Astrid, dumny wojownik Sączysmark, Mieczyk i Szpadka oraz pokaźnych rozmiarów, acz odrobinę strachliwy wojownik Śledzik.

ilość: 12 ikona puzzla

Wiking Czkawka i jego czarny smok Nocna Furia o imieniu Szczerbatek to dobrana para przyjaciół. Smok i człowiek ufają sobie bezgranicznie i nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Przeżywają wiele niebezpiecznych przygód i zawsze wychodzą cało z opresji.

ilość: 15 ikona puzzla

Astrid Hofferson to jedna z głównych bohaterek serialu Jeźdźcy smoków. Pojawia się również w obu częściach filmów Jak wytresować smoka. Astrid dosiada smoka z gatunku Śmiertnik Zębacz o imieniu Wichura.

ilość: 24 ikona puzzla

Gdzie też podziali się Czkawka ze Szczerbatkiem? Astrid, Sączysmark, Śledzik oraz Mieczyk i Szpadka podziwiają ich powietrzne ewolucje. Puzzle online Jeźdźcy smoków zapraszają na kolejną propozycje do zabawy dla dzieci przed ekranem.

ilość: 15 ikona puzzla

ilość: 12 ikona puzzla

Astrid to wybranka serca Czkawki. Dziewczyna jest dzielną wojowniczką i świetnie sobie radzi ze smokami. Z kolei Śledzik niezbyt uwielbia przemoc tak powszechną w życiu Wikingów z Berk.

ilość: 15 ikona puzzla

ilość: 12 ikona puzzla

Astrid Hofferson to prawdziwa wojowniczka. Jej smokiem jest Śmiertnik Zębacz o imieniu Wichura. Czkawka i Astrid są parą i mają zostać mężem i żoną.

ilość: 48 ikona puzzla

ilość: 15 ikona puzzla

ilość: 48 ikona puzzla

ilość: 24 ikona puzzla

ilość: 24 ikona puzzla

Oto wojownik Sączysmark z bojowym młotem dosiadający swojego potężnego smoka Hakokła.

ilość: 24 ikona puzzla

ilość: 35 ikona puzzla

ilość: 48 ikona puzzla

ilość: 24 ikona puzzla

ilość: 35 ikona puzzla

ilość: 35 ikona puzzla

Kolejna propozycja to obrazek do ułożenia z postacią Sączysmarka. W tle widzimy głównego bohatera Wikinga Czkawkę.

ilość: 35 ikona puzzla

Czkawka i Szczerbatek muszą stawić czoła potężnym wrogom. Przyda im się, groźny, ognisty miecz.

ilość: 48 ikona puzzla

Astrid dosiada pięknego smoka o rozłożystych skrzydłach i potężnej, pokrytej kolcami głowie. Smok Astrid nazywa się Wichura.

ilość: 48 ikona puzzla

Puzzle online Jeźdźcy smoków obejmują również obrazki bohaterów filmu Jak wytresować smoka 2.

ilość: 12 ikona puzzla

ilość: 15 ikona puzzla

puzzle online Jezdzcy smoków podstrony:

Puzzle Jeźdźcy smoków online

gryonline-puzzle.pl - prezentują zbiór układanek o walecznych Wikingach i ich smokach. Serial animowany Jeźdźcy smoków (tytuł org. Dragons: Riders of Berk) to produkcja DreamWorks Animation. Serial opowiada o przygodach które miały miejsce pomiędzy dwoma filmami pełnometrażowymi - Jak wytresować smoka z 2010 roku oraz jego sequelem – Jak wytresować smoka 2 z 2014 roku. Tytułowi Jeźdcy smoków to młody wojownik Wikinga Czkawka. Czkawka nie jest zachwycony swoim imieniem, według obyczajów Wikingów niezbyt fajne imiona mają odstraszać trolle i gnomy. Stąd imię Czkawka. Czkawka jest głównym bohaterem obu części Jak wytresować smoka oraz serialu. Smokiem Czkawki jest Szczerbatek. Szczerbatek to smok z gatunku Nocna Furia. Kolejny z jeźdźców to przyjaciółka i wybranka serca Czkawki, blond wojowniczka Astrid Hofferson. Jej wierzchowcem jest smok z gatunku Śmiertnik Zębacz. Smok nosi imię Wichura.

Puzzle Jeźdźcy smoków online - Czkawka i Szczerbatek

Następni bohaterowie bajki to: to dość postawny Wiking Śledzik Ingerman ( org. Fishlegs Ingerman). Śledzik jest nieco trwożliwym wojownikiem, często woli poczekać na rozwój wydarzeń, aniżeli pakować się od razu w kłopoty. Jego smoczym wierzchowcem jest zabawny z wyglądu smok z gatunku Gronkiel. Smoczek nosi imię Sztukamięs. Kolejnym z jeźdźców jest Wiking Sączysmark Jorgenson (org. Snotlout Jorgenson). Wierzchowcem Sączysmarka jest smok z gatunku Koszmar Ponocnik o imieniu Hakokieł. Kolejni to uwielbiający ból Wikingowie, bliźniacy Mieczyk i Szpadka Thorston. Smokiem Mieczyka jest dwugłowy Zębiróg Zamkogłowy o imionach Jot i Wym. Siostra Mieczyka czyli Szpadka dosiada również tego samego smoka, tyle że siedzi po prawej czyli za głową Wym.

Puzzle Jak wytresować smoka

Kilka słów o drugiej części. Tytuł orginalny bajki to How to train your dragon 2. Jest to film produkcji amerykańskiej, który miał swoją premierę w naszym kraju 20 czerwca 2014 roku. Podobnie jak w pierwszej części głównymi bohaterami bajki są: smok Nocna Furia o imieniu Szczerbatek i jego jeździec Czkawka. Tym razem nasi przyjaciele muszą stawić czoła złemu władcy smoków Drago. Film zaczyna się od scen wyścigu na smokach. Zabawie na trybunach kibicują Wikingowie. Astrid okazuje się być najlepszą i zwycięża zawody. Wódz Stoick jest dumny z dziewczyny, przyszłej żony jego syna Czkawki. Tymczasem Czkawka sprawdza w praktyce swój kostium umożliwiający mu samodzielne szybowanie. Nie wszystko idzie do końca jak powinno i Szczerbatek musi ratować go przed zderzeniem ze skałą. Gdy lądują, Czkawka na mapie nakreśla nowy przed chwilą odkryty ląd. Astrid odnajduje chłopaka i ląduje obok. Pyta go, dlaczego nie uczestniczył w wyścigu. Czkawka odpowiada, że musiał uciec przed ojcem, który uświadomił mu spoczywające na nim trudne brzemię przejęcia tytułu wodza Wikingów z wyspy Berk.

Czy Czkawka, Valka, Astrid, Pyskacz, Śledzik, Sączysmark, Mieczyk, Szpadka oraz Eret poradzą sobie w walce ze złym Drago i jego ogromnym smokiem Oszołomostrachem? Zobaczcie cały film.

obrazek z logo puzzle