Puzzle online Lego Ninjago Mistrzowie spinjitzu - do układania

puzzle online Lego Ninjago - podstrona 2

puzzle Ninjago Mistrzowie spinjitzu podstrony:

Puzzle online z bajki Ninjago: Mistrzowie spinjitzu kolejna podstrona z wojownikami ninja. Odkryjecie tutaj obrazki z bohaterami z bajki oraz ich antagonistów.

Puzzle online Lego Ninjago wojowniczy ninja są gotowi poświęcić życie w obronie swojej krainy przed siłami zła. Sensei Wu wyszkolił godnych uczniów. Wojownicy ninja niejednokrotnie muszą stawiać czoła przeważającym siłom wroga. Nieprzyjeciele są liczni i przebiegli. Nie zawahają się zastosować choćby najpodlejszej sztuczki, ażeby zrealizować postawione sobie cele. Wojownicy Ninjago to jeszcze chłopcy, ale wykazują się niezwykłą dzielnością w walce ze złem oraz niejednokrotnie brawurą graniczącą z szaleńczą odwagą. Sensei Wu ma ręce pełne roboty, wyszkolenie chłopców na prawdziwych wojowników Ninjago to nie lada zadanie. Sensei zdaje sobie z tego sprawę, ale nie ma zamiaru odpuścić.

obrazek dla puzzle Lego Ninjago online miniatura nr 9
obrazek dla puzzle Lego Ninjago online miniatura nr 10
obrazek dla puzzle Lego Ninjago online miniatura nr 11
obrazek dla puzzle Lego Ninjago online miniatura nr 12

Puzzle online Lego Ninjago Sensei Wu to mentor naszych młodych wojowników, szkoli ich do walki z nikczemnym, mrocznym Lordem Garmadonem.

Puzzle online Lego Ninjago Wężonowie . Wężonowie dzielą się na wiele plemion, są wśród nich Wężowampiry zmieniające jadem w krwiopijców, są Jadozęby, Dusiciele. Jest wśród nich Skales Generał Hipnokobr.

Puzzle online Lego Ninjago Jay, Cole, Kai i Zane . Ta czwórka odważnych wojowników musi stawiać czoła wielu zagrożeniom i potworom. Chłopaki walczą ze Szkieletami, Wężonami, Duchami z innego wymiaru i Kamienną Armią dowodzoną przez mrocznego Lorda Garmadona.

Puzzle online Lego Ninjago Kai wojownik Ninja Onia władający Mieczem Ognia, Ostrzem Żywiołu Ognia i Technoostrzem. Kai jest bratem samurajki a potem dzielnej wojowniczki ninja o imieniu Nya.

Puzzle online Lego Ninjago Wojownicy Cole czarny Ninja Ziemi, Kai, czerwony Ninja Ognia, Jay niebieski Ninja Błyskawic i biały ninja Zane, który jest robotem.

Puzzle online Lego Ninjago mroczny władca Lord Garmadon . Garmadon robi wszystko, aby krainą Ninjago pogrążyć w chaosie i zupełnym zniszczeniu. Pragnie zniewolić wszystkich mieszkańców tej pięknej i szczęśliwej krainy. Kai, Cole, Zane i Jay nasi wojownicy ninja nigdy mu na to nie pozwolą bez walki.

obrazek dla puzzle Lego Ninjago online miniatura nr 13
obrazek dla puzzle Lego Ninjago online miniatura nr 14
obrazek dla puzzle Lego Ninjago online miniatura nr 15
obrazek dla puzzle Lego Ninjago online miniatura nr 16
obrazek dla puzzle Lego Ninjago online miniatura nr 17
obrazek dla puzzle Lego Ninjago online miniatura nr 18
obrazek dla puzzle Lego Ninjago online miniatura nr 19
obrazek dla puzzle Lego Ninjago online miniatura nr 20

puzzle Ninjago Mistrzowie spinjitzu podstrony: