Gry puzzle online Zwierzęta Jigsaw i układanki - internetowe do układania

Gry puzzle Zwierzęta online Jigsaw układanki

Puzzle Zwierzęta układanki online jigsaw ilustracje pocięte do układania przedstawiają zwierzęta domowe, (naszych słodkich pupilków w tym psiaki, kotki), owady, dzikie bestie (jaguary, tygrysy, wilki), zwierzęta ze wszystkich kontynentów świata. Tak ogólnie rzecz ujmując stworzenia lądowe, morskie i powietrzne. Ta kategoria bez wątpienia przypadnie do gustu naszym każdemu miłośnikowi zwierząt.

Śliczna, żółta kaczuszka do ułożenia, składa się z tylko 20 żółciutkich kawałeczków.

Jeden z wielkich kotów, piękny i niebezpieczny Tygrys. Tygrys obnaża kły, to prawdziwa bestia z Sumatry.

Puzzle zwierzęta prezentują dwa śliczne szczeniaczki. Czyż te pieski nie są rozkoszne? Prawdziwe słodziaczki. Jeden z piesków pokazuje malutki różowy języczek, drugi spogląda w obiektyw.

Biedroneczko leć do nieba przynieś nam kawałek chleba. Można sobie zanucić układając te Biedronki naturalnie, układając jak najszybciej.

Któż nie kocha malutkich, słodkich kotków? Wszyscy uwielbiamy na nie patrzeć. Słuchać jak rozkosznie mruczą i jak cudownie obcierają się o nogi.

Witajcie na Madagaskarze o to piękny lemur czyli kolejna propozycja dla puzzlomaniaków.

Kto jest największym zwierzęciem na sawannie? Podobno sawanną rządzi lew, ale słoń by się z tym nie zgodził. Układanka składa się z 40 skrawków.

Soczyście zielona żaba drzewna z wielkimi czerwonymi ślepkami to kolejna propozycja dla tych co lubią pogłówkować.

Potężny lew to król zwierząt. Dziki kot rządzi na sawannie. Puzzle zwierzęta nie mogą pozwolić, aby zabrakło wśród nich potężnego króla zwierząt lwa.

Jaguar to piękny i zabójczy dziki kot. Puzzle zwierzęta nie mogą pozwolić, aby zabrakło wśród nich zabójczego jaguara.

Zapraszam do ułożenia puzzli z głową smutnego jamnika. Ułóż jak najszybciej, możesz również zmienić ilość i kształt puzzli.

Puzzle zwierzęta przedstawiają słodkiego szczeniaczka labradorka. Układanka składa się z 40 skrawków do ułożenia online.

puzzle zwierzęta 20:

Zapraszam do jak najszybszego rozwiązania układanki. Stoper odmierza czas i dopinguje do intensywnego główkowania. Do układania fajna głowa jamnika. Standardowe 20 fragmentów można zamienić w większą lub mniejszą ilość. Służy do tego opcja Change Cut . Ułóż te puzzle online wykonaj to w możliwie najkrótszym czasie, wówczas masz szansę trafić na listę najlepszych puzzlograczy. Dzięki temu nasze puzzle internetowe posiadają wiele elementów gry online, zapewniając rywalizację pomiędzy graczami internetowymi.